ONE LOFT RACING WORLD LEAGUE 2017

World League özel bir organizasyon olup, önceden seçilen 4 ayrı ortak yarış kümesinde , 4’erden toplam 16 yarış olarak yapılan ‘’güvercin yarış ligi’’ olarak bu yıl faaliyet gösterdi.

Yarışmaya farklı ülkelerden toplam 85 yarışçı katıldı. Yarışmacılar her bır kümes ıcın en fazla 10’ar kuşunu bu lig için aktif ederek, kuşların zaman sıralamasına gore (ve eslesme sonucu ıkılı elemede) lıgdekı yerlerını aldılar.

KARAKURTPİGEONS olarak gecen yıllarda yapmış olduğum derecelerden sonra organızasyondan gelen davet uzerıne, kümeslerden Sofia dışında dıger ucunde daha once hıc yarısmamıs olmama rağmen gerek onur duyduğum bu davete icabet etmek  , gerekse her ne sartta olursa olsun elımızdekı guvercınlerımıze olan güven ve ulkemızı uluslararası bır organızasyonda temsıl etmenin verdığı gurur ıle  katılma kararı aldık.

Her bir kümese 10 yarıscı ıle katılma sansı olmasına rağmen ılk yıl olması nedeniyle Sofia One Loft’a 10, Derby Costa Del Sol’a 4 ,Talent Sternberk Quatro’ya 6, Great Derby’e 4  yarışçı vererek yarışlara başladık.  İlk haftalarda lıderlıkte olmak uzere ust sıralardan düşmeden ikılı eleme grubunda yarı fınale kadar geldık, sıralamalarda ıse 16 yarısın sonunda,  85 yarışmacı arasında butun ortak  kümeslerde finalleri tamamlayan ve tum yarışlardan puan almayı başaran sadece 5 yarısmacıdan bırısı olarak 5. sırada lıgı tamamladık.

En basından berı ıyısıyle kötüsüyle tum yarışları ve yarışma surecını sızlerle paylaşmaya calıstık; ulkemızı gururla temsıl ettıgımız bu süreçte emeği geçen , organizatörler sn Frank P. RUIZ ve Jose PARRA’ya, yarışcılarımızın ortak kümeslere ulaşımında ve süreç ıcınde desteklerinden dolayı sn Tayyar BAŞARAN’a ozellıkle olmak uzere, yorumları-begenılerı ve telefon ıle arayarak desteklerını esırgemeyen tum dostlarımıza teşekkür  edıyoruz.

                                                                                                                      Yusuf KARAKURT

RANKING MASTERS WORLD CUP 2017 – FULL TABLE

NAME TOTAL
DISTANCE
TOTAL
TIME

RACE 1
30-06-2017
135 KM.

RACE 2
08-07-2017
190 KM.

RACE 3
13-07-2017
265 KM.

RACE 4
22-07-2017
420 KM.

RACE 5
21-08-2017
160 KM.

RACE 6
24-08-2017
200 KM.

RACE 7
01-09-2017
170 KM.

RACE 8
31-08-2017
305 KM.

RACE 9
06-09-2017
180 KM.

RACE 10
06-09-2017
200 KM.

RACE 11
13-09-2017
181 KM.

RACE 12
13-09-2017
420 KM.

RACE 13
12-09-2017
260 KM.

RACE 14
20-09-2017
250 KM.

RACE 15
23-09-2017
420 KM.

RACE 16
29-09-2017
420 KM.
1 Ervin Laro 4176 78:19:49 02:10:10 02:32:40 03:15:58 05:51:13 02:21:18 02:40:31 02:25:54 03:41:34 02:07:35 02:59:05 02:40:31 07:18:26 03:51:21 03:55:42 06:28:01 23:59:50
2 Sporting Pigeons Team 4176 81:12:56 01:59:18 02:34:48 03:15:49 26:56:16 02:05:58 02:39:31 02:30:52 03:36:43 02:00:22 02:59:19 02:35:12 06:04:14 04:07:05 03:29:04 07:37:04 06:41:21
3 Emiel Denys 4176 86:11:15 02:12:50 02:32:22 03:25:00 09:26:12 02:20:12 02:44:43 02:29:42 04:02:14 02:05:39 03:07:50 02:38:13 08:55:22 04:16:18 03:48:25 25:46:47 06:19:26
4 Rebecca Denys 4176 88:07:47 25:40:13 02:41:28 03:31:13 10:23:56 02:11:20 02:39:47 02:29:07 04:10:17 02:10:15 03:01:13 02:39:40 05:43:04 04:00:28 03:40:32 07:24:14 05:41:00
5 Karakurt Pigeons 4176 111:20:57 01:58:18 02:32:49 03:15:50 14:16:34 02:14:32 02:40:32 02:51:38 03:43:42 02:02:46 03:11:30 11:05:37 06:26:16 15:52:32 05:17:59 25:13:14 08:37:08
6 Bjørn Ove Helgesen 3756 58:26:59 02:10:18 02:32:45 03:10:06 07:51:09 02:10:14 02:42:03 02:30:24 03:41:51 02:07:34 03:05:49 02:36:39 05:54:16 08:33:45 03:30:19 NO ARRIVE 05:49:47
7 Domingo Mario Diaz Acosta 3756 81:26:43 09:52:02 02:42:54 03:25:27 26:49:23 02:15:24 02:38:41 02:36:28 03:42:54 02:13:46 03:02:53 02:43:29 05:51:58 04:09:19 03:31:03 NO ARRIVE 05:51:02
8 Cristiano Paltrinieri 3756 88:09:03 02:07:33 02:48:33 03:17:13 36:40:57 02:08:25 02:36:43 02:39:22 03:34:14 02:02:36 02:59:47 02:39:35 05:50:55 05:34:33 03:29:02 NO ARRIVE 09:39:35
9 Team Sicilia Insieme 3756 125:55:46 24:56:10 02:42:47 03:34:57 25:57:55 02:10:47 02:40:39 02:41:15 03:46:59 05:14:35 03:04:46 03:11:21 10:21:17 04:31:39 03:41:46 27:18:53 NO ARRIVE
10 Tandem In Memoriam 3451 91:01:49 02:12:51 02:32:04 03:25:17 26:02:08 02:11:20 03:03:09 02:33:49 NO ARRIVE 02:09:10 03:04:34 02:49:10 NO PARTICIPATE 04:13:56 04:21:16 07:37:13 24:45:52
11 Tiger Team. Matteo Grappa 3336 53:47:35 03:06:55 02:41:16 04:41:29 NO ARRIVE 02:09:09 03:52:24 02:29:19 03:43:41 02:02:37 02:58:21 02:36:35 09:00:24 04:00:43 03:30:34 NO ARRIVE 06:54:08
12 WL Jordi – Tolo Team 3336 106:51:08 02:08:05 02:40:41 03:39:41 NO ARRIVE 02:14:56 02:40:04 02:33:56 03:38:45 02:30:47 02:58:20 02:45:32 NO ARRIVE 12:09:33 03:50:47 32:34:55 30:25:06
13 Martin Sævareid 3166 72:47:05 NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO ARRIVE 02:10:56 02:44:36 02:38:32 04:05:18 02:23:05 03:06:06 02:39:26 27:41:24 04:15:28 03:50:46 07:37:11 09:34:17
14 Greg Team 3091 66:41:59 05:21:47 02:33:46 03:10:30 06:20:45 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:29:47 NO PARTICIPATE 02:07:30 03:04:13 02:39:16 NO PARTICIPATE 04:44:52 03:39:47 25:06:17 05:23:29
15 Emeralds & Diamonds Dynasty 3091 108:26:14 26:17:06 02:45:07 03:22:10 28:04:26 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:28:54 NO PARTICIPATE 02:01:37 02:58:55 02:36:53 NO PARTICIPATE 03:49:06 03:34:52 06:16:11 24:10:57
16 Theo & Markus Lecke 2746 45:53:21 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:05:54 02:36:34 02:30:34 03:38:47 02:00:50 03:02:05 02:36:37 05:24:37 07:00:27 03:34:39 NO ARRIVE 11:22:17
17 Miroslav Vidhold 2746 61:08:19 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:10:20 02:36:20 02:32:08 05:33:04 02:08:01 02:58:21 02:37:35 NO ARRIVE 04:16:26 03:40:29 08:41:19 23:54:16
18 De Schryver-Vandepitte 2241 54:03:51 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:09:53 NO ARRIVE 02:28:53 NO PARTICIPATE 02:01:41 02:58:13 02:37:18 NO PARTICIPATE 03:50:57 03:48:22 06:15:06 26:53:28
19 Mike Chadwick 2135 34:41:00 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:05:45 02:36:13 02:32:23 03:41:55 NO PARTICIPATE 02:59:18 NO PARTICIPATE 06:41:37 06:58:26 NO PARTICIPATE 07:05:23 NO PARTICIPATE
20 Hans & Evert-Jan Eijerkamp 2135 37:14:48 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:08:39 02:42:34 02:29:46 03:32:12 NO PARTICIPATE 03:01:34 NO PARTICIPATE 06:46:53 03:49:43 NO PARTICIPATE 12:43:27 NO PARTICIPATE
21 Daniel Brandt 2116 28:36:51 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:06:17 02:40:28 NO PARTICIPATE 03:32:13 02:01:36 NO PARTICIPATE 02:37:44 05:47:18 NO PARTICIPATE 03:47:26 NO PARTICIPATE 06:03:49
22 Jm Vos Team Brabant Racers 2095 48:38:04 02:08:41 02:33:28 03:19:19 26:27:52 02:12:13 02:37:36 NO PARTICIPATE 03:43:53 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 05:35:02 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
23 Peña Sal y Retama 2081 50:19:47 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:29:07 NO PARTICIPATE 02:12:43 03:03:32 02:51:10 NO PARTICIPATE 04:35:28 04:00:07 06:17:10 24:50:30
24 Castleview Lofts 2081 95:45:10 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:26:03 NO PARTICIPATE 02:06:59 03:00:44 02:35:14 NO PARTICIPATE 03:57:17 03:32:45 54:02:16 24:03:52
25 Nitu Robert Petre 2041 30:30:56 02:08:20 02:33:38 03:19:05 06:34:23 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:07:53 NO PARTICIPATE 02:41:05 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:41:45 NO PARTICIPATE 05:24:47
26 Van Damme-Weyns 1716 63:15:51 NO ARRIVE NO PARTICIPATE 08:02:15 36:50:00 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:07:34 NO PARTICIPATE 02:39:29 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:37:32 NO PARTICIPATE 09:59:01
27 Vanhee A&M 1661 44:53:05 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:29:08 NO PARTICIPATE 02:16:46 03:04:27 02:57:27 NO PARTICIPATE 03:57:33 04:01:30 26:06:14 NO ARRIVE
28 Team Germany-Dr Angela Targatz 1640 51:32:27 25:55:37 02:38:19 03:19:41 NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:28:59 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:58:16 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:01:48 NO PARTICIPATE 10:09:47 NO PARTICIPATE
29 Sveinar Kringlebotten 1621 29:00:39 05:07:29 02:37:16 03:26:33 07:32:10 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:10:16 NO PARTICIPATE 04:03:26 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:03:29 NO PARTICIPATE NO ARRIVE
30 Team Garcia & Nagelhofer 1455 20:44:28 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:11:54 02:32:45 02:53:51 03:41:45 NO PARTICIPATE 03:10:29 NO PARTICIPATE 06:13:44 NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
31 Color Racing Loft Belgium 1401 21:09:24 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:53:01 NO PARTICIPATE 02:13:32 03:11:06 02:50:28 NO PARTICIPATE NO ARRIVE 04:36:23 NO PARTICIPATE 05:24:54
32 Christopher Reilly 1241 29:51:33 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:47:41 NO PARTICIPATE 02:12:11 03:10:35 02:49:49 NO PARTICIPATE 14:49:16 04:02:01 NO ARRIVE
33 SG Meissner & Scheurer 1085 14:05:55 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:09:45 02:40:13 NO PARTICIPATE 03:22:46 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 05:53:11 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
34 Fly-4-Us Pollin – Denduyver 1085 14:07:49 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:08:42 02:37:04 NO PARTICIPATE 03:41:32 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 05:40:31 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
35 Bas van Beveren 1085 14:24:08 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:07:18 02:39:00 NO PARTICIPATE 03:38:31 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 05:59:19 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
36 Horst van der Kamp 1085 14:42:49 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:13:23 02:40:25 NO PARTICIPATE 03:46:58 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 06:02:03 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
37 Mihai Titus 1050 15:54:48 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:28:55 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:00:45 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:07:54 NO PARTICIPATE 06:17:14 NO PARTICIPATE
38 Equipo Alas de La Janda 1050 15:58:04 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:36:20 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:05:49 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:59:48 NO PARTICIPATE 06:16:07 NO PARTICIPATE
39 Manuel Bailen 1050 16:27:45 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:26:06 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:00:38 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:50:46 NO PARTICIPATE 07:10:15 NO PARTICIPATE
40 Fratii Vlaicu 1050 16:31:53 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:29:06 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:58:52 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:16:16 NO PARTICIPATE 06:47:39 NO PARTICIPATE
41 Derby Int Brasov 1050 19:03:21 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:32:51 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:05:19 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 06:58:07 NO PARTICIPATE 06:27:04 NO PARTICIPATE
42 Marius Belgun 1050 19:43:46 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:36:38 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:58:34 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:35:37 NO PARTICIPATE 09:32:57 NO PARTICIPATE
43 Gabriel Jesus Ruiz Gonzalez 1050 23:54:05 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:39:52 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:08:34 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 11:08:48 NO PARTICIPATE 06:56:51 NO PARTICIPATE
44 Alex Gherghe 1050 27:10:27 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:39:45 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 12:00:25 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:30:22 NO PARTICIPATE 07:59:55 NO PARTICIPATE
45 Tandem Ivan Neykov – Stefan 1050 29:01:53 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:43:58 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:09:02 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 12:27:36 NO PARTICIPATE 10:41:17 NO PARTICIPATE
46 Suditu Gherorghe. Unique pigeons 1050 34:42:18 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:33:12 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:58:15 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:47:17 NO PARTICIPATE 25:23:34 NO PARTICIPATE
47 Team Familia Cruz Tabares 1050 37:50:29 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:36:21 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:03:18 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:20:58 NO PARTICIPATE 27:49:52 NO PARTICIPATE
48 Juan Barraganes Ortells 1050 40:23:14 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:28:57 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:01:19 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:05:21 NO PARTICIPATE 30:47:37 NO PARTICIPATE
49 Jaime Ameller 1050 47:43:34 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:36:45 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:02:12 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 11:09:12 NO PARTICIPATE 30:55:25 NO PARTICIPATE
50 Jose Garcia Martin 1050 56:15:02 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:05:56 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:18:34 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 14:39:45 NO PARTICIPATE 35:10:47 NO PARTICIPATE
51 Hok Reijnen-Bolton 1031 13:41:42 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:05:51 NO PARTICIPATE 02:34:55 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:34:43 NO PARTICIPATE 05:26:13
52 WL Norwegian Turbo 1031 14:17:50 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:07:40 NO PARTICIPATE 02:39:05 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:03:34 NO PARTICIPATE 05:27:31
53 Team Morehartog 1031 14:36:12 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:02:26 NO PARTICIPATE 02:40:44 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:50:53 NO PARTICIPATE 06:02:09
54 Winkie Pigeons 1031 15:03:55 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:00:18 NO PARTICIPATE 02:35:19 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:37:29 NO PARTICIPATE 06:50:49
55 K J Lofts 1031 18:45:06 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:04:26 NO PARTICIPATE 02:45:23 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:41:49 NO PARTICIPATE 10:13:28
56 Jong Apeldoorn 1031 20:18:38 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:08:03 NO PARTICIPATE 02:48:24 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 08:42:51 NO PARTICIPATE 06:39:20
57 Saad Alabhoul 1031 20:24:38 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:07:40 NO PARTICIPATE 02:45:33 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:43:18 NO PARTICIPATE 11:48:07
58 Team Spurs 1031 20:25:29 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:11:10 NO PARTICIPATE 02:43:51 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:11:24 NO PARTICIPATE 11:19:04
59 Bulgagiu Ioan 1031 33:18:03 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:18:31 NO PARTICIPATE 02:40:16 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:53:36 NO PARTICIPATE 24:25:40
60 Jassim Al Kulaib 1031 34:18:26 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:13:48 NO PARTICIPATE 02:54:53 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:28:58 NO PARTICIPATE 25:40:47
61 Golden Wings 1031 34:45:07 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:04:37 NO PARTICIPATE 02:44:36 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:55:42 NO PARTICIPATE 26::12
62 Wijngaardenpigeons 1031 34:55:00 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:06:23 NO PARTICIPATE 02:39:23 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:29:02 NO PARTICIPATE 26:40:12
63 Team R&R 007.Rayan George 1031 34:55:09 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:07:13 NO PARTICIPATE 02:39:38 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:09:01 NO PARTICIPATE 25:59:17
64 Doherty Kids 1031 36:47:33 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:29:17 NO PARTICIPATE 03:09:14 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 24:08:46 NO PARTICIPATE 07:00:16
65 Clan Mckellar 1031 37:14:29 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:08:45 NO PARTICIPATE 02:40:06 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:43:36 NO PARTICIPATE 28:42:02
66 Heymans Daniel 1031 45:37:57 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 09:14:48 NO PARTICIPATE 03:01:10 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:23:23 NO PARTICIPATE 28:58:36
67 Casa Barca 1010 14:24:15 02:50:26 02:32:25 03:10:12 05:51:12 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
68 Slavko Kutlesa 1010 17:39:03 02:12:36 02:37:57 03:19:03 09:29:27 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
69 Kalinikidis Giorgos 1010 22:54:36 02:12:32 02:38:29 03:21:06 14:42:29 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
70 Ivan’s Corner 1010 33:53:33 02:05:47 02:37:44 03:30:00 25:40:02 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
71 Team Iliyan Iliev 1010 37:34:51 03:46:06 02:42:49 03:31:37 27:34:19 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
72 Animal Planet 1010 41:05:02 28:15:56 02:37:42 03:31:01 06:40:23 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
73 Team Lindenhof 1010 44:19:10 02:13:53 02:32:31 03:22:52 36:09:54 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
74 Helle & Jens Pedersen 1010 49:23:45 35:39:57 02:38:20 03:22:37 07:42:51 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
75 Casa Ayhan 1010 163:48:40 26:43:59 02:31:38 03:26:01 131:07:02 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
76 Henry Sylvain 771 12:10:14 NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:58:42 NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:22:58 NO PARTICIPATE 02:51:14 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:57:20 NO PARTICIPATE NO ARRIVE
77 Visser-Meijboom 665 08:40:51 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:10:39 02:41:27 NO PARTICIPATE 03:48:45 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
78 Dionisio/Khaled 630 09:51:03 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:31:53 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:05:53 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:13:17 NO PARTICIPATE NO ARRIVE NO PARTICIPATE
79 Domingo Garcia Sanchez & Jose Marin Cervantes 630 09:59:59 NO PARTICIPATE 02:40:08 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:07:38 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:12:13 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
80 Pablo Rosas Lara (Palomar Ifach) 630 10:25:18 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:39:59 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:13:59 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:31:20 NO PARTICIPATE NO ARRIVE NO PARTICIPATE
81 Team Dany & Dany Iglesias 630 10:42:25 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:44:15 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:26:40 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 04:31:30 NO PARTICIPATE NO ARRIVE NO PARTICIPATE
82 Miguel Soto Rodriguez 630 11:41:42 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:43:48 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:35:34 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 05:22:20 NO PARTICIPATE NO ARRIVE NO PARTICIPATE
83 Marc Bert 611 08:22:32 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 02:02:35 NO PARTICIPATE 02:39:23 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE 03:40:34 NO PARTICIPATE NO ARRIVE
84 Petrita Leonard + Team OLR 590 08:18:44 02:08:00 02:31:59 03:38:45 NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE
85 Piotr Wójcik 505 30:25:16 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO ARRIVE 25:37:04 NO PARTICIPATE 04:48:12 NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO ARRIVE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE NO PARTICIPATE

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: