TALENT QUATRO 2017 1. YARIŞ -TVRDONICE (CZ)113.476 km

Místo vypuštění TVRDONICE (CZ)
Vzdálenost 113.476 km
Datum a čas startu 15.08.2017 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, 18°C, JV vítr.
Počasí v cíli Jasno, 20°C, V vítr. Později J vítr, 30°C.
Počet nasazených holubů 1021
Počet chovatelů 266

 

LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ GROH Aleš Alda Star 08:20:54.11 1402.638 01:20:54.11
2 NL HEINRICHS Team Saskia 08:21:05.74 1399.286 01:21:05.74
3 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 08:21:07.26 1398.849 01:21:07.26
4 DE WOLTERINK Gerald Gerald 578 08:21:07.78 1398.699 01:21:07.78
5 CZ HAISLER Jaroslav Leoš 3 08:21:23.33 1394.245 01:21:23.33
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 08:21:24.03 1394.045 01:21:24.03
7 CZ MAKA NAKI Naki 08:21:24.65 1393.869 01:21:24.65
8 GR ASLANIDIS G & D Grock 08:21:28.31 1392.825 01:21:28.31
9 AT RADU Constantin Porto Dynamit 08:21:29.92 1392.366 01:21:29.92
10 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 08:21:30.30 1392.258 01:21:30.30
11 DE B & G RACING TEAM Eclipse 08:21:31.40 1391.945 01:21:31.40
12 SK PAJTA Vladimír Rika 08:21:33.03 1391.481 01:21:33.03
13 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 08:21:33.80 1391.262 01:21:33.80
14 CZ TRUKSA Vítězslav Vejvoda 08:21:34.10 1391.177 01:21:34.10
15 NL BAS VAN BEVEREN Power 08:21:34.93 1390.941 01:21:34.93
16 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 1. 08:21:35.66 1390.734 01:21:35.66
17 CZ NEW VES – PSV EINDHOVEN Team Hardy 08:21:36.48 1390.501 01:21:36.48
18 DE HIENZSCH Frank Habel 08:21:36.68 1390.444 01:21:36.68
19 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 08:21:37.20 1390.296 01:21:37.20
20 DE HIENZSCH Frank Hilton 08:21:37.88 1390.103 01:21:37.88
21 CZ PEJCHAR Luboš Luk 08:21:38.86 1389.825 01:21:38.86
22 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 08:21:39.39 1389.675 01:21:39.39
23 DE LAURA SUNSHINE Team Blue Diamand 08:21:39.56 1389.627 01:21:39.56
24 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 08:21:40.69 1389.306 01:21:40.69
25 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 08:21:42.06 1388.918 01:21:42.06
26 DE K.H.WICHERT Teplice 08:21:42.21 1388.876 01:21:42.21
27 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:21:42.36 1388.833 01:21:42.36
28 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 08:21:42.58 1388.771 01:21:42.58
29 DE K.H.WICHERT Olomouc 08:21:42.80 1388.708 01:21:42.80
30 DE K.H.WICHERT Hradec Králové 08:21:42.99 1388.655 01:21:42.99
31 SK PRIEHODA Ján & Ivana Helios 08:21:43.16 1388.607 01:21:43.16
32 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 08:21:43.43 1388.530 01:21:43.43
33 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Jori 08:21:43.91 1388.394 01:21:43.91
34 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 08:21:44.30 1388.284 01:21:44.30
35 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Luisa 08:21:44.51 1388.224 01:21:44.51
36 IT DOBAI Marian Eppo 08:21:44.98 1388.091 01:21:44.98
37 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 08:21:46.57 1387.641 01:21:46.57
38 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 08:21:48.64 1387.056 01:21:48.64
39 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 08:21:49.32 1386.864 01:21:49.32
40 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 08:21:49.55 1386.799 01:21:49.55
41 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 08:21:50.10 1386.644 01:21:50.10
42 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 08:21:50.77 1386.455 01:21:50.77
43 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 08:21:51.11 1386.359 01:21:51.11
44 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 08:21:51.42 1386.271 01:21:51.42
45 DE K.H.WICHERT Ostrava 08:21:51.57 1386.229 01:21:51.57
46 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 08:21:51.86 1386.147 01:21:51.86
47 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 08:21:52.10 1386.079 01:21:52.10
48 BE HESSELS Johan Seppe 08:21:52.46 1385.978 01:21:52.46
49 EU WANDERER Team Donald Tusk 08:21:52.66 1385.921 01:21:52.66
50 DE B & G RACING TEAM Ebony 08:21:53.38 1385.718 01:21:53.38
51 DE SCHWARM Claudia Varenne 08:21:54.01 1385.541 01:21:54.01
52 CZ GORČÍK František Bára 08:21:54.82 1385.312 01:21:54.82
53 IT DOBAI Marian Esprit 08:21:56.87 1384.735 01:21:56.87
54 NO SAEVAREID Martin MS 35 08:21:57.34 1384.602 01:21:57.34
55 SK HROZEN Peter Mária 08:21:58.34 1384.321 01:21:58.34
56 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 08:21:58.71 1384.217 01:21:58.71
57 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Piep 08:22:00.23 1383.789 01:22:00.23
58 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 08:22:01.37 1383.468 01:22:01.37
59 AT WALDER Florian Graham 08:22:03.22 1382.949 01:22:03.22
60 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 08:22:03.62 1382.836 01:22:03.62
61 UK CHADWICK Mike Chadwick 76 08:22:03.79 1382.788 01:22:03.79
62 DE K.H.WICHERT Prag. 08:22:04.49 1382.592 01:22:04.49
63 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 08:22:04.56 1382.572 01:22:04.56
64 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 08:22:05.99 1382.171 01:22:05.99
65 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 08:22:06.44 1382.045 01:22:06.44
66 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 08:22:07.91 1381.632 01:22:07.91
67 DE LECKE Theo & Markus Favorit 08:22:09.44 1381.204 01:22:09.44
68 CZ UHERKOVI bratři V 2 08:22:09.98 1381.052 01:22:09.98
69 NL HEINRICHS Team Pammie 08:22:10.65 1380.865 01:22:10.65
70 IT DOBAI Marian Eurico 08:22:12.72 1380.285 01:22:12.72
71 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 08:22:13.72 1380.005 01:22:13.72
72 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-1 08:22:15.15 1379.605 01:22:15.15
73 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 08:22:16.06 1379.351 01:22:16.06
74 SK PAVČO Ján Ján 08:22:16.79 1379.147 01:22:16.79
75 DE TEAM UELSEN Sarah 08:22:17.85 1378.851 01:22:17.85
76 IT DOBAI Marian Erokee 08:22:18.14 1378.770 01:22:18.14
77 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 08:22:18.53 1378.661 01:22:18.53
78 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 08:22:19.25 1378.460 01:22:19.25
79 DE TEAM UELSEN Jörn 08:22:20.97 1377.980 01:22:20.97
80 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 08:22:21.13 1377.936 01:22:21.13
81 DE BEHLKE Andreas Moonlight 08:22:21.90 1377.721 01:22:21.90
82 IT PALTRINIERI Cristiano Capox 08:22:22.18 1377.643 01:22:22.18
83 NL VISSER & MEIBOOM Team Alesi 08:22:22.65 1377.512 01:22:22.65
84 DE MARQUART & SÖHNE Marquis 08:22:23.15 1377.373 01:22:23.15
85 SK POLÁČEK Jozef Olii 08:22:26.33 1376.487 01:22:26.33
86 CZ HLOŽEK Josef Hyland 08:22:26.86 1376.340 01:22:26.86
87 DE LECKE Theo & Markus Stefan 08:22:27.17 1376.253 01:22:27.17
88 DE HUBER TEAM Troster 08:22:27.53 1376.153 01:22:27.53
89 CZ RYŠAVÝ Roman Roels 08:22:28.30 1375.939 01:22:28.30
90 DE SG SCHMIDT – SOMMER Sioux 08:22:29.37 1375.642 01:22:29.37
91 SK VIDHOLD Miroslav Archibald 08:22:29.69 1375.553 01:22:29.69
92 DE HESSENBOYS Team Harley 08:22:30.27 1375.392 01:22:30.27
93 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 08:22:30.75 1375.258 01:22:30.75
94 DE DEBUS Gerhard Maxi. 08:22:31.21 1375.131 01:22:31.21
95 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vania 08:22:31.49 1375.053 01:22:31.49
96 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 08:22:31.98 1374.917 01:22:31.98
97 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:22:32.29 1374.831 01:22:32.29
98 DE B & G RACING TEAM Betty 08:22:33.36 1374.534 01:22:33.36
99 CZ VÍTEK Jan Darja 08:22:35.10 1374.051 01:22:35.10
100 AT PÖTSCHER Günter Pansch 08:22:36.73 1373.599 01:22:36.73
101 IT CELLI Pietro Triton 08:22:37.04 1373.513 01:22:37.04
102 DE SCHEPER Günter Golden Egy 17 08:22:37.42 1373.408 01:22:37.42
103 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Espace 08:22:37.71 1373.328 01:22:37.71
104 CZ HLOŽEK Josef Hyguardo 08:22:39.31 1372.885 01:22:39.31
105 AT GEIST Werner Lea My 08:22:39.58 1372.810 01:22:39.58
106 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 08:22:40.03 1372.685 01:22:40.03
107 SK NOVÁK Pavel Barbar 08:22:40.41 1372.580 01:22:40.41
108 DE KAMP v.d. Horst Waltraut 08:22:40.79 1372.475 01:22:40.79
109 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 08:22:41.38 1372.312 01:22:41.38
110 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 08:22:42.96 1371.875 01:22:42.96
111 AT WALDER Florian Kiwi Blue 08:22:43.22 1371.803 01:22:43.22
112 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Jeanneke 08:22:43.35 1371.767 01:22:43.35
113 CZ NESVADBA Petr Mr. Zdenjoch 08:22:43.71 1371.668 01:22:43.71
114 DE DEBUS Gerhard Burlie 08:22:44.12 1371.554 01:22:44.12
115 SK PAJTA Vladimír Rutinka 08:22:44.85 1371.353 01:22:44.85
116 NL HEINRICHS Team Gijsje 08:22:45.32 1371.223 01:22:45.32
117 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 08:22:46.84 1370.803 01:22:46.84
118 GR ASLANIDIS G & D Gritt 08:22:47.49 1370.624 01:22:47.49
119 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 08:22:47.85 1370.524 01:22:47.85
120 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 08:22:48.24 1370.417 01:22:48.24
121 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:22:48.96 1370.218 01:22:48.96
122 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 08:22:49.04 1370.196 01:22:49.04
123 CZ KARAS Antonín Tukaráma 08:22:49.95 1369.945 01:22:49.95
124 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 08:22:50.45 1369.808 01:22:50.45
125 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 08:22:50.66 1369.750 01:22:50.66
126 BE TEAM NATURAL Native 08:22:53.24 1369.039 01:22:53.24
127 BE VANHEE Johan Soes 08:22:53.67 1368.921 01:22:53.67
128 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 08:22:54.46 1368.703 01:22:54.46
129 CZ BRULÍK Josef Kadlik 08:22:55.06 1368.538 01:22:55.06
130 DE TEAM UELSEN Leon. 08:22:55.62 1368.384 01:22:55.62
131 DE BEHLKE Andreas Sunshine 08:22:55.79 1368.337 01:22:55.79
132 CZ REIN Jan Felix 08:22:56.14 1368.241 01:22:56.14
133 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 08:22:56.97 1368.013 01:22:56.97
134 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 08:22:57.38 1367.900 01:22:57.38
135 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 08:22:59.18 1367.406 01:22:59.18
136 DE LANG Karl Heinz Olaf 08:23:01.75 1366.700 01:23:01.75
137 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Brandt 08:23:02.54 1366.484 01:23:02.54
138 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 08:23:03.25 1366.289 01:23:03.25
139 DE K.H.WICHERT Pilsen 08:23:06.10 1365.508 01:23:06.10
140 DE B & G RACING TEAM Apachi 08:23:06.56 1365.382 01:23:06.56
141 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 08:23:08.41 1364.876 01:23:08.41
142 DE SG SCHMIDT – SOMMER Fox 08:23:09.85 1364.482 01:23:09.85
143 DE TEAM SASSE/WELZEL Kreuz-Wüste 08:23:10.74 1364.239 01:23:10.74
144 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 08:23:11.41 1364.055 01:23:11.41
145 CZ HANÁK Milan Karola 08:23:13.23 1363.558 01:23:13.23
146 DE LECKE Theo & Markus Madrid 08:23:13.46 1363.495 01:23:13.46
147 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 08:23:13.71 1363.427 01:23:13.71
148 DE BEHLKE Andreas Rainbow 08:23:16.01 1362.800 01:23:16.01
149 IT DOBAI Marian Erongo 08:23:18.28 1362.181 01:23:18.28
150 CZ KOTÁSEK František Kotas 08:23:22.20 1361.113 01:23:22.20
151 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marina 08:23:22.59 1361.007 01:23:22.59
152 DE DEBUS Gerhard Krissi 08:23:26.90 1359.835 01:23:26.90
153 DE DEBUS Gerhard Flori 08:23:28.25 1359.469 01:23:28.25
154 CZ STRNAD Jaroslav Schali 08:23:28.88 1359.298 01:23:28.88
155 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 08:23:30.22 1358.934 01:23:30.22
156 NO SAEVAREID Martin MS 32 08:23:31.08 1358.701 01:23:31.08
157 BE HIMBRECHT PIGEONS Phiebe 08:23:31.67 1358.541 01:23:31.67
158 ES TANDEM IN MEMORIAM Pigi 08:23:33.43 1358.064 01:23:33.43
159 CZ KONOPÍK Jiří Eva 08:23:33.81 1357.961 01:23:33.81
160 AT GRATZER Marco Little Ben 08:23:34.60 1357.747 01:23:34.60
161 CZ SATORA Miroslav Egon. 08:23:35.99 1357.371 01:23:35.99
162 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:23:36.82 1357.147 01:23:36.82
163 BE GODDERIS Linda Bravo 08:23:37.19 1357.046 01:23:37.19
164 DE K.H.WICHERT Most 08:23:39.18 1356.508 01:23:39.18
165 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 08:23:41.20 1355.963 01:23:41.20
166 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 08:23:42.15 1355.706 01:23:42.15
167 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 08:23:42.96 1355.488 01:23:42.96
168 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:23:49.43 1353.744 01:23:49.43
169 NL HEINRICHS Team Tineke 08:23:49.78 1353.650 01:23:49.78
170 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 08:23:50.42 1353.477 01:23:50.42
171 CZ NOVOTNÝ Miloš Finias 08:23:52.44 1352.934 01:23:52.44
172 SK OVŠÁK Anton Rose. 08:23:56.65 1351.803 01:23:56.65
173 CZ DOHNAL Václav Elda 08:24:05.90 1349.325 01:24:05.90
174 AT GRATZER Marco Rübe 08:24:09.23 1348.435 01:24:09.23
175 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 08:24:10.90 1347.989 01:24:10.90
176 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-05 08:24:11.48 1347.835 01:24:11.48
177 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 08:24:12.39 1347.592 01:24:12.39
178 DE SIELKA Alfred Alfred 2 08:24:14.47 1347.037 01:24:14.47
179 AT GRATZER Marco Kozel 08:24:16.76 1346.427 01:24:16.76
180 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Hornet 08:24:17.24 1346.300 01:24:17.24
181 SK SELECKÝ Juraj Zajla 08:24:20.33 1345.477 01:24:20.33
182 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 08:24:22.27 1344.962 01:24:22.27
183 CZ FOJTÍK Jan Walter 08:24:22.90 1344.794 01:24:22.90
184 DE RISING SUN Team RS 3 08:24:23.29 1344.691 01:24:23.29
185 CZ LAŇKA Alfons Laura 08:24:23.52 1344.630 01:24:23.52
186 SK FLIMEL Miroslav Atos. 08:24:24.24 1344.439 01:24:24.24
187 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 08:24:24.45 1344.383 01:24:24.45
188 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 08:24:24.89 1344.266 01:24:24.89
189 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 922 08:24:25.24 1344.173 01:24:25.24
190 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 08:24:25.86 1344.009 01:24:25.86
191 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 08:24:27.50 1343.574 01:24:27.50
192 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 08:24:28.29 1343.364 01:24:28.29
193 CZ YOUNG STARS Hvězda 08:24:28.96 1343.187 01:24:28.96
194 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 08:24:30.83 1342.691 01:24:30.83
195 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 08:24:31.45 1342.527 01:24:31.45
196 NL BAS VAN BEVEREN Bas 08:24:31.88 1342.413 01:24:31.88
197 CZ SZERENCSÉS Josef Stevie 08:24:32.20 1342.329 01:24:32.20
198 BE DENYS Rebecca Allegro 08:24:33.44 1342.001 01:24:33.44
199 EU WANDERER Team Mario Draghi 08:24:34.49 1341.723 01:24:34.49
200 CZ SZERENCSÉS Josef Spiros 08:24:35.12 1341.556 01:24:35.12
201 SK BACHÁR Pavol Gabi 6 08:24:35.25 1341.522 01:24:35.25
202 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 08:24:35.42 1341.477 01:24:35.42
203 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sasso 08:24:35.76 1341.387 01:24:35.76
204 CZ LANGER Bohuslav Grippen 08:24:35.97 1341.332 01:24:35.97
205 AT GEIST Werner Felix My 08:24:36.31 1341.242 01:24:36.31
206 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 08:24:36.51 1341.189 01:24:36.51
207 CZ LAŇKA Alfons Vlasta 08:24:37.02 1341.054 01:24:37.02
208 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 08:24:37.35 1340.967 01:24:37.35
209 CZ PROFI TEAM Ajka 08:24:37.66 1340.885 01:24:37.66
210 DE GOETZ Guenter Zeus 08:24:38.36 1340.701 01:24:38.36
211 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Jachym 08:24:38.68 1340.616 01:24:38.68
212 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Pamela 08:24:39.28 1340.458 01:24:39.28
213 CZ HLOŽEK Josef Potenzial 08:24:39.55 1340.386 01:24:39.55
214 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 08:24:39.57 1340.381 01:24:39.57
215 CZ LAŇKA Alfons Vojta 08:24:39.86 1340.305 01:24:39.86
216 NL WASSENAAR Bram Brace 08:24:40.02 1340.262 01:24:40.02
217 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 08:24:40.18 1340.220 01:24:40.18
218 SK DZURÁK Martin Evon 08:24:40.64 1340.099 01:24:40.64
219 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Vespa 08:24:40.88 1340.036 01:24:40.88
220 GR ASLANIDIS G & D Grand 08:24:40.90 1340.030 01:24:40.90
221 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 08:24:41.12 1339.972 01:24:41.12
222 DE LECKE Theo & Markus Markus. 08:24:41.54 1339.862 01:24:41.54
223 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 08:24:41.83 1339.785 01:24:41.83
224 CZ KAREL Team Pidova Hlava 08:24:42.11 1339.711 01:24:42.11
225 BE PIPA ELITE CENTER PEC 171 08:24:42.19 1339.690 01:24:42.19
226 AT PILLWEIN Herbert Apolo-P 08:24:42.50 1339.608 01:24:42.50
227 DE HESSENBOYS Team Josef 08:24:42.61 1339.579 01:24:42.61
228 SK SELECKÝ Ján Vichor 08:24:42.95 1339.490 01:24:42.95
229 SK KASAN Jozef Peťa 08:24:43.08 1339.456 01:24:43.08
230 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 1 08:24:43.22 1339.419 01:24:43.22
231 AT GEIST Werner Fabian My 08:24:43.62 1339.313 01:24:43.62
232 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 08:24:43.78 1339.271 01:24:43.78
233 SK SELECKÝ Ján Joojo 08:24:43.80 1339.266 01:24:43.80
234 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 08:24:44.21 1339.158 01:24:44.21
235 BE HESSELS Johan Hanne 08:24:44.42 1339.103 01:24:44.42
236 CZ SATORA Miroslav Blesk 08:24:44.69 1339.031 01:24:44.69
237 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 08:24:44.87 1338.984 01:24:44.87
238 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 08:24:45.17 1338.905 01:24:45.17
239 IT CELLI Pietro Tintin 08:24:45.43 1338.837 01:24:45.43
240 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 08:24:45.54 1338.808 01:24:45.54
241 UK CHADWICK Mike Ralph 08:24:46.24 1338.623 01:24:46.24
242 NL MOL Ed Edje 08:24:46.88 1338.455 01:24:46.88
243 BE FAMILIE SCHREEL DS 10 08:24:47.31 1338.342 01:24:47.31
244 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Cserkész 08:24:47.52 1338.287 01:24:47.52
245 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Fighter 08:24:47.58 1338.271 01:24:47.58
246 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 08:24:48.16 1338.118 01:24:48.16
247 PL KASZUBA Andrej Priam 08:24:48.37 1338.063 01:24:48.37
248 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 08:24:48.47 1338.037 01:24:48.47
249 AT WALDER Florian Electric Blue 08:24:48.72 1337.971 01:24:48.72
250 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simi 08:24:48.87 1337.932 01:24:48.87
251 CZ REIN Jan Klára! 08:24:48.98 1337.903 01:24:48.98
252 DE SCHEPER Günter Golden Egy 11 08:24:49.17 1337.853 01:24:49.17
253 IT PALTRINIERI Cristiano Cassidy 08:24:49.31 1337.816 01:24:49.31
254 SK MINÁRIK Jozef Feďa 08:24:49.51 1337.763 01:24:49.51
255 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 08:24:49.83 1337.679 01:24:49.83
256 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 08:24:49.84 1337.677 01:24:49.84
257 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 08:24:50.08 1337.614 01:24:50.08
258 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 08:24:50.65 1337.464 01:24:50.65
259 CZ LAŇKA Alfons Fony 08:24:50.91 1337.395 01:24:50.91
260 SK HROZEN Peter Žaneta 08:24:51.02 1337.367 01:24:51.02
261 DE MÜLLER Wolfgang Mundolf 08:24:52.10 1337.083 01:24:52.10
262 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 08:24:52.49 1336.981 01:24:52.49
263 GR ASLANIDIS G & D Grappa 08:24:52.60 1336.952 01:24:52.60
264 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Karl 08:24:52.83 1336.891 01:24:52.83
265 CZ SVOBODA Jiří Olga 08:24:53.26 1336.778 01:24:53.26
266 CZ RANDJÁK R & M Viki. 08:24:53.40 1336.742 01:24:53.40
267 PL KONIOR Józef Basia 08:24:53.94 1336.600 01:24:53.94
268 DE GRÜTER Herbert Gringo 08:24:54.11 1336.555 01:24:54.11
269 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 08:24:54.15 1336.545 01:24:54.15
270 UK CHADWICK Mike Chris 08:24:54.38 1336.485 01:24:54.38
271 CZ MAKA NAKI Maka 08:24:54.43 1336.471 01:24:54.43
272 CZ LOVEČEK Alois Aďula 08:24:54.71 1336.398 01:24:54.71
273 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Petite Sezanne 60 08:24:54.85 1336.361 01:24:54.85
274 DE GRÜTER Herbert Grisu. 08:24:55.21 1336.267 01:24:55.21
275 CZ LAŇKA Alfons Jirka 08:24:55.65 1336.151 01:24:55.65
276 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 08:24:56.24 1335.997 01:24:56.24
277 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 08:24:56.52 1335.923 01:24:56.52
278 CZ DOHNAL Václav STÝV 08:24:57.09 1335.774 01:24:57.09
279 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 08:24:57.11 1335.769 01:24:57.11
280 AT GEIST Werner Ida My 08:24:57.38 1335.698 01:24:57.38
281 SK HROZEN Peter Jana 08:24:57.40 1335.693 01:24:57.40
282 CZ KYTLICA Jan Majda 08:24:57.65 1335.627 01:24:57.65
282 CZ RANDJÁK R & M Nasty 08:24:57.65 1335.627 01:24:57.65
284 DE LANG Karl Heinz Oliver 08:24:57.78 1335.593 01:24:57.78
285 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 08:24:57.93 1335.554 01:24:57.93
286 IT SICILIA INSIEME Team Icon 08:24:58.26 1335.467 01:24:58.26
287 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Coman 08:24:58.46 1335.415 01:24:58.46
288 CZ HLOŽEK Josef Bonansa 08:24:59.12 1335.242 01:24:59.12
289 CZ BARTOŠ Radek Klára 08:24:59.48 1335.148 01:24:59.48
290 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 08:24:59.54 1335.132 01:24:59.54
291 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa 08:24:59.92 1335.033 01:24:59.92
292 CZ BARTL Pavel Spown 10 08:25:00.15 1334.973 01:25:00.15
293 SK SKALIČAN Ján Aďka 08:25:00.17 1334.967 01:25:00.17
294 DE GOETZ Guenter Zart 08:25:00.63 1334.847 01:25:00.63
295 SK COMOREK Pavel Krym 08:25:00.92 1334.771 01:25:00.92
296 NO SAEVAREID Martin MS 39 08:25:01.10 1334.724 01:25:01.10
297 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 08:25:01.29 1334.674 01:25:01.29
298 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Shaly 08:25:01.63 1334.585 01:25:01.63
299 DE BEHLKE Andreas Thunder 08:25:01.92 1334.509 01:25:01.92
300 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 08:25:02.32 1334.405 01:25:02.32
301 NL A.G. VAN SOERLAND Sorgho 08:25:02.58 1334.337 01:25:02.58
302 DE DEBUS Gerhard Debby 08:25:02.77 1334.287 01:25:02.77
303 SK HROZEN Peter Anička 08:25:03.05 1334.214 01:25:03.05
304 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kugelblitz 08:25:03.38 1334.128 01:25:03.38
305 CZ KONOPÍK Jiří Soňa 08:25:03.70 1334.044 01:25:03.70
306 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 08:25:03.76 1334.028 01:25:03.76
307 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 08:25:04.26 1333.898 01:25:04.26
308 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 08:25:04.62 1333.803 01:25:04.62
309 SK GEMELA Štefan Saimon 08:25:05.30 1333.626 01:25:05.30
310 AT WALDER Florian Nala 08:25:05.31 1333.623 01:25:05.31
311 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 08:25:05.49 1333.576 01:25:05.49
312 AT GEIST Werner Agnes My 08:25:05.75 1333.508 01:25:05.75
313 CZ NERS Jaroslav Louisina 08:25:05.81 1333.493 01:25:05.81
314 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM “B” Marc Decoene Herirna 08:25:06.17 1333.399 01:25:06.17
315 CZ YOUNG STARS Deny 08:25:06.69 1333.263 01:25:06.69
316 NL NICO VAN VEEN Nicot 08:25:07.41 1333.075 01:25:07.41
317 CZ MACHALA František Rocky. 08:25:07.85 1332.960 01:25:07.85
318 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 08:25:08.16 1332.879 01:25:08.16
319 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 11 08:25:08.42 1332.811 01:25:08.42
320 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Billy the Kid 08:25:08.91 1332.683 01:25:08.91
321 DE BRANDT Daniel Brandt 054 08:25:09.15 1332.621 01:25:09.15
322 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:25:09.45 1332.543 01:25:09.45
323 SLO STOPA Team Van Damme 08:25:09.58 1332.509 01:25:09.58
324 DE LECKE Theo & Markus Athen 08:25:09.82 1332.446 01:25:09.82
325 CZ REIN Jan Nela 08:25:10.34 1332.311 01:25:10.34
326 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sacco 08:25:10.85 1332.178 01:25:10.85
327 BE ALINE Celien 1 08:25:11.56 1331.993 01:25:11.56
328 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 08:25:12.14 1331.841 01:25:12.14
329 DE K.H.WICHERT Brno 08:25:12.28 1331.805 01:25:12.28
330 DE MARQUART & SÖHNE Maroc 08:25:12.42 1331.769 01:25:12.42
331 CZ LOVEČEK Alois Toba 08:25:12.75 1331.683 01:25:12.75
332 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Hermiene 08:25:12.85 1331.657 01:25:12.85
333 DE K.H.WICHERT Team B Jablonec 08:25:13.27 1331.547 01:25:13.27
334 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 08:25:13.56 1331.472 01:25:13.56
335 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 08:25:13.78 1331.414 01:25:13.78
336 DE FISCHER Lothar Figaro 08:25:13.85 1331.396 01:25:13.85
337 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Ogunquit 08:25:14.15 1331.318 01:25:14.15
338 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:25:14.34 1331.269 01:25:14.34
339 DE MÜLLER Wolfgang Muck 08:25:14.55 1331.214 01:25:14.55
340 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 08:25:14.75 1331.162 01:25:14.75
341 AT PILLWEIN Herbert Alf-P 08:25:14.82 1331.144 01:25:14.82
342 CZ LAŇKA Alfons Katka 08:25:15.36 1331.003 01:25:15.36
343 SK PAJTA Vladimír Kačena 08:25:15.69 1330.917 01:25:15.69
344 SK HRNČIAR Peter Peter. 08:25:15.74 1330.904 01:25:15.74
345 SK FEKIAČ + KASAN Dodo. 08:25:16.94 1330.592 01:25:16.94
346 CZ BRULÍK Josef Filhammer 08:25:16.99 1330.579 01:25:16.99
347 AT GEIST Werner Leo My 08:25:17.04 1330.566 01:25:17.04
348 CZ REIN Jan Fred 08:25:17.14 1330.540 01:25:17.14
349 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 08:25:17.88 1330.348 01:25:17.88
350 CZ VÍTEK Jan Viky 08:25:18.17 1330.272 01:25:18.17
351 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 8. 08:25:18.47 1330.194 01:25:18.47
352 DE K.H.WICHERT Pardubitz 08:25:19.01 1330.054 01:25:19.01
353 CZ VLČEK Jiří JV 16 08:25:20.08 1329.776 01:25:20.08
354 CZ VALENTA Jiří Fénix 08:25:20.11 1329.768 01:25:20.11
355 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marta 08:25:20.63 1329.633 01:25:20.63
356 AT GRATZER Marco Schwejk 08:25:20.66 1329.625 01:25:20.66
357 AT GRATZER Marco Roter Messias 08:25:20.68 1329.620 01:25:20.68
358 AT GRATZER Marco Mickey 08:25:21.19 1329.488 01:25:21.19
359 SK VALACHOVIČ Milan Crotens 08:25:21.59 1329.384 01:25:21.59
360 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:25:22.49 1329.150 01:25:22.49
361 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 08:25:22.77 1329.078 01:25:22.77
362 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 08:25:23.07 1329.000 01:25:23.07
363 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 08:25:23.62 1328.857 01:25:23.62
364 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 08:25:23.66 1328.847 01:25:23.66
365 CZ BACHAN František Brigitka 08:25:24.30 1328.681 01:25:24.30
366 DE SG SCHMIDT – SOMMER Blackfeet 08:25:24.78 1328.557 01:25:24.78
367 BE TAVEIRNE Francky Candy 08:25:24.92 1328.520 01:25:24.92
368 CZ DUDA Přemysl Marek PD 08:25:25.09 1328.476 01:25:25.09
369 CZ VÍTEK Jan Naty 08:25:25.30 1328.422 01:25:25.30
370 SK MATÚŠ Július Magda 08:25:25.85 1328.279 01:25:25.85
371 DE GOETZ Guenter Zanny 08:25:25.89 1328.269 01:25:25.89
372 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 08:25:26.14 1328.204 01:25:26.14
373 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:25:26.68 1328.064 01:25:26.68
374 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 08:25:26.81 1328.030 01:25:26.81
375 CZ YOUNG STARS Fuči 08:25:27.46 1327.862 01:25:27.46
376 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 08:25:27.72 1327.795 01:25:27.72
377 CZ VACEK Josef Čerčil 08:25:27.81 1327.772 01:25:27.81
378 CZ SVOBODA Jiří Lenka 08:25:28.13 1327.689 01:25:28.13
379 SK KUPČO Pavol Avra 08:25:28.70 1327.541 01:25:28.70
380 DE TEAM UELSEN Brigitte. 08:25:29.86 1327.241 01:25:29.86
381 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 08:25:30.29 1327.130 01:25:30.29
382 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:25:30.99 1326.949 01:25:30.99
383 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 08:25:31.16 1326.905 01:25:31.16
384 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Boske 08:25:31.61 1326.788 01:25:31.61
384 DE K.H.WICHERT Team B Cheb 08:25:31.61 1326.788 01:25:31.61
386 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 08:25:31.87 1326.721 01:25:31.87
387 CZ JURÁSEK – BARBAR Team Marv 08:25:32.24 1326.625 01:25:32.24
388 BE VANHEE Johan Tompoes 08:25:32.58 1326.538 01:25:32.58
389 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 6. 08:25:32.75 1326.494 01:25:32.75
390 CZ VLČEK Jiří JV 15 08:25:32.92 1326.450 01:25:32.92
391 DE HUBER TEAM Patrick 08:25:33.17 1326.385 01:25:33.17
392 CZ ALBRECHT Jiří Entony 1 08:25:34.10 1326.145 01:25:34.10
393 DE BEHLKE Andreas Storm 08:25:34.40 1326.067 01:25:34.40
394 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 08:25:34.79 1325.967 01:25:34.79
395 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 08:25:35.24 1325.850 01:25:35.24
396 UK CHADWICK Mike Eliza 08:25:35.45 1325.796 01:25:35.45
397 CZ ČECHURA Jaroslav Pacička Junior 08:25:36.27 1325.585 01:25:36.27
398 CZ POLEHŇA František Klára. 08:25:36.76 1325.458 01:25:36.76
399 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 08:25:37.93 1325.156 01:25:37.93
400 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 08:25:38.13 1325.105 01:25:38.13
401 CZ MAČALA Zdeněk Grabin 08:25:38.35 1325.048 01:25:38.35
402 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 08:25:38.85 1324.919 01:25:38.85
403 DE K.H.WICHERT Team B Třebíč 08:25:38.90 1324.906 01:25:38.90
404 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 08:25:39.52 1324.746 01:25:39.52
405 AT PÖTSCHER Günter Pacco 08:25:39.92 1324.643 01:25:39.92
406 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 08:25:40.30 1324.545 01:25:40.30
407 DE GOETZ Guenter Zea 08:25:40.34 1324.535 01:25:40.34
408 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 08:25:41.44 1324.252 01:25:41.44
409 NL NICO VAN VEEN Nicco 08:25:41.76 1324.169 01:25:41.76
410 SK BLAŠKO Ivan Sára. 08:25:41.91 1324.131 01:25:41.91
411 SK PAVČO Ján Matúš 08:25:42.27 1324.038 01:25:42.27
412 DE GOETZ Guenter Ziggy 08:25:42.29 1324.033 01:25:42.29
413 DE TEAM UELSEN Maxx 08:25:42.76 1323.912 01:25:42.76
414 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 08:25:43.09 1323.827 01:25:43.09
415 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 08:25:43.65 1323.683 01:25:43.65
416 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 08:25:44.57 1323.446 01:25:44.57
417 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 08:25:45.31 1323.256 01:25:45.31
418 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 08:25:45.85 1323.117 01:25:45.85
419 CZ VLČEK Jiří JV 19 08:25:46.49 1322.952 01:25:46.49
420 SK DZURÁK Martin Agáta 08:25:47.49 1322.695 01:25:47.49
421 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 4 08:25:47.85 1322.603 01:25:47.85
422 IT PALTRINIERI Cristiano Csiko 08:25:48.33 1322.479 01:25:48.33
423 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 08:25:48.34 1322.477 01:25:48.34
424 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Drobček 08:25:48.91 1322.330 01:25:48.91
425 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 08:25:49.52 1322.174 01:25:49.52
426 CZ LAŇKA Alfons Marta F 08:25:50.45 1321.935 01:25:50.45
427 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 08:25:50.67 1321.879 01:25:50.67
428 CZ YOUNG STARS Karolína II. 08:25:51.07 1321.776 01:25:51.07
429 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:25:51.51 1321.663 01:25:51.51
430 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:25:52.24 1321.476 01:25:52.24
431 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 08:25:52.84 1321.322 01:25:52.84
432 SK LATUS Vladimír Majka 08:25:53.50 1321.153 01:25:53.50
433 DE GOETZ Guenter Ziggan 08:25:54.41 1320.919 01:25:54.41
434 SK LESNICKÝ Jozef Silva 08:25:55.12 1320.737 01:25:55.12
435 CZ FOJTÍK Jan Elys 08:25:55.99 1320.515 01:25:55.99
436 CZ RANDJÁK R & M Willy 08:25:56.53 1320.376 01:25:56.53
437 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 08:25:58.26 1319.933 01:25:58.26
438 CZ BARTOŠ Radek Peťula 08:25:58.56 1319.857 01:25:58.56
439 AT PÖTSCHER Günter Panach 08:25:59.08 1319.724 01:25:59.08
440 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 08:25:59.59 1319.593 01:25:59.59
441 DE MARQUART & SÖHNE Marten 08:26:00.04 1319.478 01:26:00.04
442 CZ RANDJÁK R & M Lili. 08:26:00.88 1319.263 01:26:00.88
443 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 08:26:03.59 1318.571 01:26:03.59
444 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 08:26:04.05 1318.454 01:26:04.05
445 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts II. 08:26:05.72 1318.027 01:26:05.72
446 BE FAMILIE SCHREEL DS 15 08:26:06.11 1317.928 01:26:06.11
447 SK PAJTA Vladimír Filo 08:26:07.45 1317.586 01:26:07.45
448 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 08:26:08.04 1317.436 01:26:08.04
449 SK ČÁNI Ĺudovít Dany 08:26:10.49 1316.811 01:26:10.49
450 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Perfect 08:26:11.02 1316.676 01:26:11.02
451 SK COMOREK Pavel Havana 08:26:11.93 1316.445 01:26:11.93
452 CZ DUDA Přemysl Mirek 08:26:14.49 1315.793 01:26:14.49
453 CZ BARTL Pavel Spown 9 08:26:14.65 1315.753 01:26:14.65
454 BE FAMILIE SCHREEL DS 12 08:26:15.19 1315.615 01:26:15.19
455 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 08:26:22.23 1313.828 01:26:22.23
456 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:26:22.71 1313.707 01:26:22.71
457 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 08:26:23.74 1313.446 01:26:23.74
458 CZ REIN Jan Ali 08:26:26.40 1312.772 01:26:26.40
459 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 08:26:26.80 1312.671 01:26:26.80
460 SK ČÁNI Ĺudovít Luki 08:26:27.47 1312.501 01:26:27.47
461 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 08:26:28.86 1312.149 01:26:28.86
462 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 08:26:32.88 1311.134 01:26:32.88
463 DE GRÜTER Herbert Grisby 08:26:33.92 1310.871 01:26:33.92
464 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 08:26:37.65 1309.930 01:26:37.65
465 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 08:26:38.71 1309.663 01:26:38.71
466 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Pat 08:26:41.35 1308.999 01:26:41.35
467 EU WANDERER Team Mama Merkel 08:26:43.54 1308.448 01:26:43.54
468 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 08:26:49.79 1306.878 01:26:49.79
469 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Meule 08:26:52.87 1306.106 01:26:52.87
470 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:26:57.15 1305.034 01:26:57.15
471 CZ BARTL Pavel Spown 4 08:26:59.56 1304.432 01:26:59.56
472 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 08:27:00.47 1304.204 01:27:00.47
473 CZ BACHAN František Dan 08:27:04.04 1303.313 01:27:04.04
474 AT GRATZER Werner Grabenrust 08:27:06.61 1302.672 01:27:06.61
475 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 08:27:09.51 1301.950 01:27:09.51
476 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 08:27:15.49 1300.463 01:27:15.49
477 CZ POLEHŇA František Mery 08:27:19.59 1299.445 01:27:19.59
478 CZ BARTOŠ Radek Alex* 08:27:20.18 1299.299 01:27:20.18
479 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 08:27:20.26 1299.279 01:27:20.26
480 AT GEIST Werner Gregor My 08:27:20.64 1299.185 01:27:20.64
481 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Luc Junior 08:27:20.84 1299.135 01:27:20.84
482 CZ BEZDĚK Antonín Kristine 08:27:22.54 1298.714 01:27:22.54
483 SK MATÚŠ Július Filip. 08:27:25.74 1297.922 01:27:25.74
484 DE TEAM UELSEN Dorette. 08:27:26.13 1297.825 01:27:26.13
485 CZ BARTL Pavel Spown 2 08:27:26.63 1297.702 01:27:26.63
486 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 08:27:27.85 1297.400 01:27:27.85
487 CZ BACHAN František Alenka 08:27:30.20 1296.819 01:27:30.20
488 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 08:27:33.40 1296.029 01:27:33.40
489 CZ HLOŽEK Josef Hymack 08:27:34.67 1295.716 01:27:34.67
490 DE BRANDT Daniel Brandt 050 08:27:39.22 1294.595 01:27:39.22
491 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 2 08:27:39.81 1294.450 01:27:39.81
492 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:27:47.73 1292.504 01:27:47.73
493 DE LAURA SUNSHINE Team Yvanka. 08:27:49.61 1292.042 01:27:49.61
494 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 08:27:51.51 1291.577 01:27:51.51
495 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:27:54.16 1290.928 01:27:54.16
496 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 08:28:00.20 1289.451 01:28:00.20
497 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:28:00.80 1289.305 01:28:00.80
498 CZ YOUNG STARS Stella. 08:28:03.21 1288.717 01:28:03.21
499 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 08:28:04.87 1288.312 01:28:04.87
500 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 08:28:16.78 1285.415 01:28:16.78
501 CZ M+M KOLÁŘ Team Marťa. 08:28:33.27 1281.426 01:28:33.27
502 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 08:29:02.64 1274.381 01:29:02.64
503 SK OVŠÁK Anton Jack. 08:29:03.01 1274.293 01:29:03.01
504 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Venuše 08:29:05.95 1273.592 01:29:05.95
505 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Peggy 08:29:08.40 1273.009 01:29:08.40
506 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Eurofighter 08:29:09.24 1272.809 01:29:09.24
507 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pomerol 08:29:10.70 1272.462 01:29:10.70
508 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Stress 08:29:11.20 1272.343 01:29:11.20
509 CZ YOUNG STARS Letka 08:29:16.43 1271.100 01:29:16.43
510 CZ JANEČEK Petr + František Hulk 08:29:17.04 1270.956 01:29:17.04
511 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbac.-Daniel 08:29:17.60 1270.823 01:29:17.60
512 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 08:29:17.82 1270.771 01:29:17.82
513 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 08:29:18.49 1270.612 01:29:18.49
514 DE WINGS 2 WIN Gomes 08:29:19.04 1270.481 01:29:19.04
515 SK NOVÁK Pavel Dunko 08:29:19.57 1270.356 01:29:19.57
516 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:29:19.82 1270.296 01:29:19.82
517 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Teri 08:29:20.47 1270.142 01:29:20.47
518 DE SCHWARM Claudia Victory Tilly 08:29:22.29 1269.711 01:29:22.29
519 CZ UHERKOVI bratři KB 6 08:29:22.51 1269.659 01:29:22.51
520 AT GEIST Werner Anna My 08:29:22.84 1269.581 01:29:22.84
521 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 08:29:23.39 1269.451 01:29:23.39
522 AT GEIST Werner Rita My 08:29:24.11 1269.280 01:29:24.11
523 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 08:29:24.91 1269.091 01:29:24.91
524 CZ YOUNG STARS Pavel 08:29:25.25 1269.011 01:29:25.25
525 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 3 08:29:25.67 1268.911 01:29:25.67
526 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Ignis 08:29:26.77 1268.651 01:29:26.77
527 SK NOVÁK Pavel Stanka 08:29:28.33 1268.283 01:29:28.33
528 AT NÖRES & OFNER Team N 02 08:29:28.97 1268.132 01:29:28.97
529 UK CHADWICK Mike Andy 08:29:29.12 1268.096 01:29:29.12
530 CZ RANDJÁK R & M Tomek 08:29:30.77 1267.706 01:29:30.77
531 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 08:29:30.82 1267.695 01:29:30.82
532 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 142 08:29:31.08 1267.633 01:29:31.08
533 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 08:29:31.23 1267.598 01:29:31.23
534 SK FLIMEL Miroslav Alica 08:29:31.37 1267.565 01:29:31.37
535 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 08:29:31.74 1267.478 01:29:31.74
536 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 10 08:29:32.04 1267.407 01:29:32.04
537 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 08:29:33.48 1267.067 01:29:33.48
538 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 08:29:33.82 1266.987 01:29:33.82
539 SK PJ PIGEONS Team PJ Vitex 08:29:34.82 1266.751 01:29:34.82
540 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Mat 08:29:35.95 1266.485 01:29:35.95
541 CZ VÍTEK Jan Míša 08:29:36.22 1266.421 01:29:36.22
542 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 08:29:37.18 1266.195 01:29:37.18
543 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 08:29:37.57 1266.103 01:29:37.57
544 AT WALDER Florian Space Boy 08:29:38.22 1265.950 01:29:38.22
545 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Káťa 08:29:38.78 1265.819 01:29:38.78
546 SK BEŇÁK Vladimír Lili 08:29:39.05 1265.755 01:29:39.05
547 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 08:29:39.50 1265.649 01:29:39.50
548 DE TEAM UELSEN Merle. 08:29:40.63 1265.383 01:29:40.63
549 DE HUBER TEAM Adamos 08:29:42.02 1265.057 01:29:42.02
550 DE RISING SUN Team RS 4 08:29:42.72 1264.892 01:29:42.72
551 DE WINGS 2 WIN Sanches 08:29:43.02 1264.822 01:29:43.02
552 NO SAEVAREID Martin MS 17 08:29:44.22 1264.540 01:29:44.22
553 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 08:29:44.55 1264.462 01:29:44.55
554 CZ BARTL Pavel Spown 3 08:29:46.09 1264.101 01:29:46.09
555 AT GRATZER Werner Graden 08:29:46.57 1263.988 01:29:46.57
556 TR KARAKURT PIGEONS Koroglu 08:29:47.30 1263.817 01:29:47.30
557 BE DENYS Emiel Bamboo 08:29:47.43 1263.786 01:29:47.43
558 CZ MACHALA František Mohykán 08:29:47.88 1263.681 01:29:47.88
559 CZ MAČALA Zdeněk Gabin 08:29:48.19 1263.608 01:29:48.19
560 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 08:29:49.10 1263.395 01:29:49.10
561 IT DOBAI Marian Esko 08:29:49.26 1263.357 01:29:49.26
562 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 08:29:49.53 1263.294 01:29:49.53
563 SK PAJTA Vladimír Lara 08:29:49.77 1263.238 01:29:49.77
564 DE SCHEPER Günter Golden Egy 07 08:29:50.91 1262.970 01:29:50.91
565 DE HUBER TEAM Smiley 08:29:52.03 1262.708 01:29:52.03
566 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 08:29:52.24 1262.659 01:29:52.24
567 DE GOETZ Guenter Zelda 08:29:52.54 1262.589 01:29:52.54
568 SK HRNČIAR Peter Nelka 08:29:52.76 1262.537 01:29:52.76
569 CZ ADAMEC Lubomír Drak 08:29:52.87 1262.511 01:29:52.87
570 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 08:29:54.24 1262.191 01:29:54.24
571 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 08:29:54.59 1262.109 01:29:54.59
572 CZ HLOŽEK Josef Genius 08:29:55.29 1261.945 01:29:55.29
573 DE LECKE Theo & Markus Berlin 08:29:55.43 1261.912 01:29:55.43
574 CZ KOTÁSEK František Francos 08:29:55.85 1261.814 01:29:55.85
575 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi Boy 08:29:56.39 1261.688 01:29:56.39
576 CZ JURA Vladimír Ondra 08:29:56.90 1261.569 01:29:56.90
577 CZ BARTOŠ Radek Meggi 08:29:57.26 1261.485 01:29:57.26
578 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 5 08:29:57.96 1261.321 01:29:57.96
579 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 08:29:58.48 1261.199 01:29:58.48
580 NL VOLLEBEEK Randy Softy 08:29:59.14 1261.045 01:29:59.14
581 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 08:29:59.68 1260.919 01:29:59.68
582 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Elio 08:30:00.04 1260.835 01:30:00.04
583 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 08:30:00.47 1260.735 01:30:00.47
584 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 08:30:00.96 1260.620 01:30:00.96
585 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Míra. 08:30:01.10 1260.588 01:30:01.10
586 CZ REIN Jan Viki 08:30:02.26 1260.317 01:30:02.26
587 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 08:30:05.97 1259.452 01:30:05.97
588 SK GEMELA Štefan Arlo 08:30:07.45 1259.107 01:30:07.45
589 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 08:30:10.48 1258.402 01:30:10.48
590 CZ JAVŮREK Miloš Stan 08:30:10.97 1258.288 01:30:10.97
591 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 08:30:11.89 1258.074 01:30:11.89
592 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:30:12.34 1257.970 01:30:12.34
593 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 2 08:30:13.25 1257.758 01:30:13.25
594 CZ BARTOŠ Radek Bára. 08:30:14.51 1257.466 01:30:14.51
595 DE KAMP v.d. Horst Elke 08:30:18.44 1256.554 01:30:18.44
596 BE SAUVAGE Laurent Biggy 08:30:18.68 1256.498 01:30:18.68
597 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 08:30:19.82 1256.234 01:30:19.82
598 SK POLÁČEK Jozef Suny 08:30:21.28 1255.895 01:30:21.28
599 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 08:30:22.17 1255.689 01:30:22.17
600 SK LATUS Vladimír Vivien 08:30:22.63 1255.583 01:30:22.63
601 DE BRANDT Daniel Brandt 049 08:30:27.57 1254.440 01:30:27.57
602 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 08:30:28.06 1254.327 01:30:28.06
603 SK MATÚŠ Július Agáta. 08:30:28.72 1254.174 01:30:28.72
604 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 08:30:29.06 1254.096 01:30:29.06
605 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 08:30:36.64 1252.347 01:30:36.64
606 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Kimlynn 08:30:42.82 1250.925 01:30:42.82
607 AT NÖRES & OFNER Team KO 2 08:30:58.98 1247.222 01:30:58.98
608 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Tom 08:31:01.42 1246.665 01:31:01.42
609 DE HUBER TEAM Prange 08:31:18.38 1242.805 01:31:18.38
610 DE LANG Karl Heinz Margit 08:31:29.84 1240.211 01:31:29.84
611 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 08:31:31.11 1239.924 01:31:31.11
612 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:31:35.76 1238.875 01:31:35.76
613 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hubert 08:31:40.56 1237.794 01:31:40.56
614 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 8 08:31:43.84 1237.056 01:31:43.84
615 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 08:31:44.26 1236.962 01:31:44.26
616 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Lissy 08:31:44.90 1236.818 01:31:44.90
617 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:32:09.98 1231.209 01:32:09.98
618 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Lucas Go 08:32:22.27 1228.479 01:32:22.27
619 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandro 08:32:22.77 1228.368 01:32:22.77
620 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 08:32:23.82 1228.135 01:32:23.82
621 AT POSCH Manfred MP 1 08:32:28.13 1227.181 01:32:28.13
622 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 08:32:28.66 1227.064 01:32:28.66
623 SK NOVÁK Pavel Stano 08:32:31.35 1226.469 01:32:31.35
624 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 08:32:36.89 1225.246 01:32:36.89
625 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 08:32:40.31 1224.493 01:32:40.31
626 NL WASSENAAR Bram Bradleys 08:32:41.12 1224.315 01:32:41.12
627 CZ GORČÍK František Bárny 08:32:41.64 1224.200 01:32:41.64
628 BE DENYS Rebecca Achim 08:32:41.67 1224.193 01:32:41.67
629 AT GEIST Werner Marc My 08:32:43.88 1223.707 01:32:43.88
630 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 08:32:45.18 1223.421 01:32:45.18
631 CZ HRUDA Jan Masopust 08:32:46.71 1223.085 01:32:46.71
632 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 3 08:32:59.94 1220.185 01:32:59.94
633 CZ HLOŽEK Josef Tobak 08:33:09.50 1218.098 01:33:09.50
634 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 08:33:15.36 1216.823 01:33:15.36
635 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Gold Veronicia 08:33:15.74 1216.740 01:33:15.74
636 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:33:17.84 1216.283 01:33:17.84
637 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 921 08:33:23.48 1215.059 01:33:23.48
638 BE HESSELS Johan Rieke 08:33:25.81 1214.554 01:33:25.81
639 BE DENYS Rebecca Adeline 08:33:32.85 1213.031 01:33:32.85
640 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 08:33:34.35 1212.707 01:33:34.35
641 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Mandingo 08:33:37.96 1211.927 01:33:37.96
642 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 08:33:40.28 1211.427 01:33:40.28
643 AT GRATZER Marco Luna 08:33:40.75 1211.326 01:33:40.75
644 AT GRATZER Marco Barron 08:33:42.45 1210.960 01:33:42.45
645 PT SPORTING PIGEONS TEAM Polar 08:33:46.43 1210.103 01:33:46.43
646 BE DENYS Rebecca Accent 08:33:49.24 1209.499 01:33:49.24
647 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 08:33:52.45 1208.810 01:33:52.45
648 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 08:33:55.54 1208.147 01:33:55.54
649 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Sanne 08:34:02.34 1206.691 01:34:02.34
650 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 08:34:06.67 1205.766 01:34:06.67
651 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 08:34:15.32 1203.921 01:34:15.32
652 CZ KIRSCHOVÁ Jana Harik 08:34:15.93 1203.791 01:34:15.93
653 CZ OSIČKA František Kučka 08:34:17.60 1203.436 01:34:17.60
654 CZ HRUDA Jan Bican 08:34:24.35 1202.002 01:34:24.35
655 DE SG SCHMIDT – SOMMER Hopi 08:34:39.52 1198.791 01:34:39.52
656 CZ YOUNG STARS Maty. 08:34:41.57 1198.359 01:34:41.57
657 CZ TRUKSA Vítězslav Gábinka 08:34:44.91 1197.655 01:34:44.91
658 DE SCHWARM Claudia Abano As 08:35:27.55 1188.739 01:35:27.55
659 CZ VLČEK Jiří JV 13 08:35:32.30 1187.754 01:35:32.30
660 AT POSCH Manfred MP 2 08:35:43.45 1185.448 01:35:43.45
661 DE HESSENBOYS Team Olli 08:38:56.08 1146.979 01:38:56.08
662 CZ DUDA Přemysl Michal 08:39:03.86 1145.478 01:39:03.86
663 NL HEINRICHS Team Martha 08:39:14.28 1143.473 01:39:14.28
664 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 7 08:40:32.05 1128.731 01:40:32.05
665 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 08:40:39.19 1127.396 01:40:39.19
666 BE ALINE Aline 1 08:41:04.57 1122.678 01:41:04.57
667 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:41:11.81 1121.339 01:41:11.81
668 CZ KUBÁČEK Lubomír Wohnout 08:41:21.45 1119.562 01:41:21.45
669 SK LATUS Vladimír Alica. 08:41:22.15 1119.433 01:41:22.15
670 BE DENYS Rebecca Albee 08:42:13.79 1110.009 01:42:13.79
671 DE RISING SUN Team RS 2 08:42:21.03 1108.700 01:42:21.03
672 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 08:43:12.03 1099.568 01:43:12.03
673 CZ ČECHURA Jaroslav Kralevic 08:43:17.05 1098.678 01:43:17.05
674 SK PAVČO Ján Maria* 08:43:23.25 1097.579 01:43:23.25
675 DE MARQUART & SÖHNE Marine 08:43:24.90 1097.288 01:43:24.90
676 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 08:43:27.59 1096.812 01:43:27.59
677 CZ MAYER Antonín Girlstockx 08:43:29.57 1096.462 01:43:29.57
678 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 08:43:33.82 1095.712 01:43:33.82
679 CZ LUNDÁK Pavel Jennifer 08:43:36.22 1095.289 01:43:36.22
680 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Joke 08:43:41.68 1094.328 01:43:41.68
681 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 08:43:44.69 1093.799 01:43:44.69
682 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 08:43:46.25 1093.525 01:43:46.25
683 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 08:43:46.74 1093.439 01:43:46.74
684 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 08:43:47.75 1093.262 01:43:47.75
685 CZ STRNAD Jaroslav Despota 08:43:48.08 1093.204 01:43:48.08
686 SK BINDAS Štefan jun. Edward 08:43:49.76 1092.909 01:43:49.76
687 DE SCHEPER Günter Golden Egy 22 08:43:50.83 1092.721 01:43:50.83
688 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 08:43:53.07 1092.328 01:43:53.07
689 IT SICILIA INSIEME Team Ibarr 08:43:54.26 1092.120 01:43:54.26
690 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 08:43:58.51 1091.376 01:43:58.51
691 CZ BARTL Pavel Spown 1 08:44:08.82 1089.575 01:44:08.82
692 CZ ADAMEC Lubomír Elen 08:44:10.28 1089.321 01:44:10.28
693 CZ SVOBODA Jiří Lucka 08:44:26.32 1086.532 01:44:26.32
694 CZ RANDJÁK R & M Probe 08:44:33.39 1085.308 01:44:33.39
695 CZ YOUNG STARS Lotta 08:44:34.52 1085.112 01:44:34.52
696 DE HUBER TEAM Scheemann 08:44:38.54 1084.418 01:44:38.54
697 CZ JAVŮREK Miloš T.G.M. 08:44:50.35 1082.382 01:44:50.35
698 DE SCHWARM Claudia Anna. 08:45:08.29 1079.304 01:45:08.29
699 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pouppy 08:45:43.11 1073.379 01:45:43.11
700 DE DEBUS Gerhard Barbie 08:46:21.38 1066.942 01:46:21.38
701 CZ SUCHÁNEK Břetislav Donca 08:46:25.70 1066.220 01:46:25.70
702 DE GOETZ Guenter Zara 08:47:10.46 1058.798 01:47:10.46
703 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 08:49:52.76 1032.733 01:49:52.76
704 DE DEBUS Gerhard Claire 08:52:19.01 1010.321 01:52:19.01
705 BE TAVEIRNE Francky Cairo 08:52:47.53 1006.063 01:52:47.53
706 SK GEMELA Štefan Deisy 08:52:50.93 1005.558 01:52:50.93
707 CZ BARTL Pavel Spown 7 08:52:58.42 1004.446 01:52:58.42
708 DE WINGS 2 WIN Ronalda 09:01:10.55 936.457 02:01:10.55
709 UK CHADWICK Mike Richard 09:01:43.31 932.257 02:01:43.31
710 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 09:06:51.19 894.546 02:06:51.19
711 SK DREXLEROVÁ Helena Benoni 09:06:54.05 894.210 02:06:54.05
712 SK BLAŠKO Miroslav Rossi 09:06:57.47 893.809 02:06:57.47
713 DE B & G RACING TEAM Mira 09:07:01.47 893.339 02:07:01.47
714 CZ HAVLÍK Antonín Eli 2 09:07:06.40 892.762 02:07:06.40
715 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Emil Hácha 09:07:08.67 892.496 02:07:08.67
716 DE BRAND Reinhard & YU TAO Tatjana 09:07:14.99 891.758 02:07:14.99
717 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanovic 09:07:17.88 891.420 02:07:17.88
718 SK BLAŠKO Ivan Xena. 09:07:23.30 890.788 02:07:23.30
719 DE B & G RACING TEAM Rocket 09:07:27.29 890.323 02:07:27.29
720 AT KÖNIGSECKER Leopold Ulli. 09:07:33.16 889.640 02:07:33.16
721 BE TEAM NATURAL Natali 09:07:34.84 889.445 02:07:34.84
722 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 09:07:46.46 888.097 02:07:46.46
723 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 09:07:50.14 887.671 02:07:50.14
724 DE GRÜTER Herbert Grigio 09:08:04.27 886.039 02:08:04.27
725 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 928 09:08:05.14 885.938 02:08:05.14
726 DE BRAND Reinhard & YU TAO Sven 09:08:11.21 885.239 02:08:11.21
727 DE B & G RACING TEAM Golden Boy 09:08:15.54 884.741 02:08:15.54
728 AT BUCHTELE Matthias Thebian 09:08:19.01 884.342 02:08:19.01
729 CZ JAVŮREK Miloš Merlose 09:08:22.93 883.892 02:08:22.93
730 BE TEAM NATURAL Nathan 09:08:24.17 883.750 02:08:24.17
731 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 09:08:41.98 881.712 02:08:41.98
732 CZ GRUBER Simon Toni Junior 09:08:43.67 881.519 02:08:43.67
733 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts IV. 09:08:59.97 879.662 02:08:59.97
734 DE TEAM UELSEN Jan. 09:09:03.49 879.262 02:09:03.49
735 CZ REIN Jan Kuba 09:09:08.76 878.664 02:09:08.76
736 CZ SUCHÁNEK Břetislav Venda 09:10:12.01 871.550 02:10:12.01
737 SK DREXLEROVÁ Helena Lygia 09:10:29.25 869.631 02:10:29.25
738 ES TANDEM IN MEMORIAM Raket 01 09:10:33.07 869.207 02:10:33.07
739 SK BLAŠKO Ivan Zora 09:10:35.73 868.912 02:10:35.73
740 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Tjinnie 09:10:38.96 868.554 02:10:38.96
741 BE DE SCHRYVER – VANDEPITTE Barabas 09:10:41.89 868.229 02:10:41.89
742 SK NEKORANEC Ivan Dida 09:10:49.05 867.437 02:10:49.05
743 DE TEAM UELSEN Jonas 09:10:50.82 867.242 02:10:50.82
744 CZ REIN Jan Oli 09:10:58.16 866.432 02:10:58.16
745 IT SICILIA INSIEME Team Ilya 09:11:02.43 865.961 02:11:02.43
746 CZ MAREČEK Karel Luky. 09:11:03.06 865.892 02:11:03.06
747 SK BLAŠKO Miroslav Lea 09:11:09.84 865.146 02:11:09.84
748 SK CHALUPA Pavol Zoro 09:11:17.71 864.282 02:11:17.71
749 CZ NOVÁK František Bruno 09:11:21.31 863.887 02:11:21.31
750 SK BINDAS Štefan jun. Delfi 09:11:21.96 863.816 02:11:21.96
751 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bacha Na Me 09:11:33.59 862.543 02:11:33.59
752 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo III. 09:11:36.65 862.209 02:11:36.65
753 SK BLAŠKO Miroslav Lwiis 09:11:39.25 861.925 02:11:39.25
754 SK KUPČO Pavol Aĺa 09:11:50.12 860.740 02:11:50.12
755 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Thalia 09:11:55.67 860.137 02:11:55.67
756 BE DENYS Emiel Baldur 09:11:56.47 860.050 02:11:56.47
757 ES TANDEM IN MEMORIAM Yetty 09:12:29.87 856.437 02:12:29.87
758 DE B & G RACING TEAM Red Horse 09:12:31.46 856.265 02:12:31.46
759 FR SYLVAIN Henry Moulin 09:14:28.19 843.877 02:14:28.19
760 BE DENYS Rebecca Aaron 09:14:31.81 843.499 02:14:31.81
761 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 141 09:15:41.31 836.298 02:15:41.31
762 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-2 09:15:45.50 835.868 02:15:45.50
763 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 09:15:51.40 835.263 02:15:51.40
764 SK BINDAS Štefan jun. Bambi. 09:15:56.07 834.784 02:15:56.07
765 DE PREUSSEN DERBY Team Sporty Party 09:15:59.27 834.457 02:15:59.27
766 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 09:16:02.10 834.168 02:16:02.10
767 IT PALTRINIERI Cristiano Comic 09:16:23.30 832.007 02:16:23.30
768 SK DZURÁK Martin Yvon 09:16:25.84 831.748 02:16:25.84
769 CZ OSIČKA František Marty 09:16:30.07 831.319 02:16:30.07
770 BE DENYS Emiel Balki 09:16:41.16 830.195 02:16:41.16
771 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Effendi 09:16:46.66 829.638 02:16:46.66
772 UK CHADWICK Mike Teddy 09:17:16.54 826.629 02:17:16.54
773 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 09:17:17.02 826.580 02:17:17.02
774 SK ZICHO Ján Radka 09:17:52.85 823.001 02:17:52.85
775 DE SG SCHMIDT – SOMMER Navaho 09:17:54.48 822.838 02:17:54.48
776 CZ DYNKA Miroslav Anežka 09:17:58.56 822.433 02:17:58.56
777 SK KUPČO Pavol Linda. 09:17:59.42 822.347 02:17:59.42
778 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Danny 09:18:03.82 821.911 02:18:03.82
779 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Ebro 09:18:04.71 821.822 02:18:04.71
780 SK POLAČEK Viliam & Michal Sacek 09:18:11.68 821.132 02:18:11.68
781 CZ PEJCHAR Luboš Len 09:18:16.87 820.618 02:18:16.87
782 SK BINDAS Štefan jun. Eliška 09:18:18.58 820.449 02:18:18.58
783 CZ ECHTNER Antonín Monte Negro 09:18:21.56 820.154 02:18:21.56
784 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tiger 09:18:22.49 820.062 02:18:22.49
785 AT GANGL Helmut Regina 09:18:28.17 819.502 02:18:28.17
786 CZ DYNKA Miroslav Alžběta 09:18:29.90 819.331 02:18:29.90
787 SK PJ PIGEONS Team PJ Filies 09:18:32.35 819.090 02:18:32.35
788 CZ UHERKOVI bratři ZA 2 09:18:35.36 818.793 02:18:35.36
789 CZ OSIČKA František Hopka 09:18:36.94 818.638 02:18:36.94
790 CZ YOUNG STARS Ella 09:18:50.90 817.266 02:18:50.90
791 SK DROPPA Dušan Dáša 09:19:00.29 816.346 02:19:00.29
792 DE PREUSSEN DERBY Team Garrick The One 09:19:02.78 816.102 02:19:02.78
793 DE SG SCHMIDT – SOMMER Crow 09:19:05.25 815.861 02:19:05.25
794 SK JARIAS Jozef Dodo 09:19:06.47 815.741 02:19:06.47
795 BE LOFT LEFEVRE Chris 730 09:19:31.56 813.296 02:19:31.56
796 AT PILLWEIN Herbert Babsi-P 09:19:37.95 812.676 02:19:37.95
797 SK NEKORANEC Ivan Dante 09:19:44.79 812.013 02:19:44.79
798 CZ BOROVIČKA Ladislav Marge 09:19:46.58 811.840 02:19:46.58
799 SK DREXLEROVÁ Helena Zalika 09:19:53.86 811.136 02:19:53.86
800 SK NEKORANEC Ivan Aida. 09:20:00.94 810.452 02:20:00.94
801 CZ MARŠÁLEK Pavel Ronaldo* 09:20:05.62 810.001 02:20:05.62
802 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Věra 09:20:27.73 807.876 02:20:27.73
803 CZ BARTL Pavel Spown 8 09:20:30.16 807.643 02:20:30.16
804 NL WASSENAAR Bram Bragi 09:20:32.68 807.402 02:20:32.68
805 CZ JANEČEK Petr + František Xena 09:20:37.84 806.908 02:20:37.84
806 CZ LOVEČEK Alois Naťa 09:20:57.12 805.068 02:20:57.12
807 AT GANGL Helmut Helmut 09:21:00.61 804.736 02:21:00.61
808 SK CHALUPA Pavol Deno. 09:21:01.09 804.691 02:21:01.09
809 SK GEMELA Štefan Pandora 09:25:31.35 779.783 02:25:31.35
810 SK CHALUPA Pavol Max* 09:27:05.73 771.444 02:27:05.73
811 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 09:27:33.38 769.035 02:27:33.38
812 CZ KONOPÍK Jiří Pavla 09:27:39.60 768.495 02:27:39.60
813 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Nero 09:27:40.54 768.414 02:27:40.54
814 BE DENYS Emiel Bacardi 09:27:41.17 768.359 02:27:41.17
815 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Yamaha 09:28:13.45 765.570 02:28:13.45
816 CZ HRUDA Jan Vízek 09:28:15.67 765.379 02:28:15.67
817 DE K.H.WICHERT Budweis 09:30:41.12 753.066 02:30:41.12
818 DE RISING SUN Team RS 5 09:30:44.40 752.793 02:30:44.40
819 SLO STOPA Team Črna Ovca 09:36:30.77 725.027 02:36:30.77
820 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 150 10:12:10.30 590.493 03:12:10.30
821 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 10:12:11.10 590.452 03:12:11.10
822 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 10:12:14.14 590.296 03:12:14.14
823 NO HELGESEN Bjorn Ove Trust Me 10:12:45.39 588.701 03:12:45.39
824 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 10:16:50.72 576.473 03:16:50.72
825 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 10:16:51.02 576.458 03:16:51.02
826 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 10:23:09.90 558.541 03:23:09.90
827 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 10:23:11.18 558.482 03:23:11.18
828 SK BLAŠKO Miroslav Franko 10:23:52.57 556.593 03:23:52.57
829 DE K.H.WICHERT Team B Klatovy 10:29:09.64 542.530 03:29:09.64
830 SK FLIMEL Miroslav Aďa 10:33:13.23 532.200 03:33:13.23
831 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 10:33:15.83 532.092 03:33:15.83
832 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 10:33:22.94 531.797 03:33:22.94
833 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 6 10:35:14.39 527.207 03:35:14.39
834 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Suzuki 10:37:26.46 521.870 03:37:26.46
835 AT GRATZER Marco Donald 10:39:14.60 517.580 03:39:14.60
836 DE BEHLKE Andreas Lightning 10:44:08.45 506.271 03:44:08.45
837 IT LARO Ervin Wector 10:46:42.01 500.555 03:46:42.01
838 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 10:47:08.25 499.592 03:47:08.25
839 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 10:52:32.07 487.996 03:52:32.07
840 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 10:55:41.56 481.457 03:55:41.56
841 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 9 10:55:57.27 480.923 03:55:57.27
842 AT RADU Constantin Mario 10:56:07.52 480.575 03:56:07.52
843 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 10:56:10.49 480.475 03:56:10.49
844 CZ FOJTÍK Jan Teska 10:56:20.69 480.129 03:56:20.69
845 CZ VACEK Josef Merlin 10:56:38.18 479.538 03:56:38.18
846 DE SG SCHMIDT – SOMMER Apache 10:56:47.60 479.220 03:56:47.60
847 CZ REIN Jan Miki 10:57:59.17 476.818 03:57:59.17
848 SK LESNICKÝ Jozef Jojo 10:59:34.10 473.669 03:59:34.10
849 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 10:59:35.38 473.626 03:59:35.38
850 CZ LANGER Bohuslav Bolt 11:03:15.87 466.472 04:03:15.87
851 SK MINÁRIK Jozef Deno 11:06:33.33 460.245 04:06:33.33
852 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 11:06:42.91 459.947 04:06:42.91
853 DE HUBER TEAM Steenbergen 11:12:54.32 448.690 04:12:54.32
854 SK HRNČIAR Peter Sima 11:16:36.03 442.228 04:16:36.03
855 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Čip 11:26:11.08 426.306 04:26:11.08
856 AT PILLWEIN Herbert Felix-P 11:30:14.24 419.912 04:30:14.24
857 DE SG SCHMIDT – SOMMER Cheyenne 11:30:18.35 419.806 04:30:18.35
858 BE DENYS Rebecca Arno 11:30:35.06 419.374 04:30:35.06
859 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 11:35:29.70 411.899 04:35:29.70
860 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 11:42:45.12 401.327 04:42:45.12
861 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 11:43:44.96 399.916 04:43:44.96
862 AT GEIST Werner Ernst My 11:43:46.24 399.886 04:43:46.24
863 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 11:43:53.61 399.713 04:43:53.61
864 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 11:43:54.17 399.700 04:43:54.17
865 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 11:45:15.73 397.795 04:45:15.73
866 CZ KAREL Team Smrtihlav 11:45:21.68 397.657 04:45:21.68
867 NL NICO VAN VEEN Nicola 11:45:23.10 397.624 04:45:23.10
868 BE SAUVAGE Laurent Berry 11:50:53.56 390.096 04:50:53.56
869 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 11:56:54.10 382.201 04:56:54.10
870 AT GRATZER Marco Maria Theresia 11:58:40.86 379.924 04:58:40.86
871 DE B & G RACING TEAM Black Beauty 12:21:27.73 353.000 05:21:27.73
872 AT PÖTSCHER Günter Parri 12:24:01.58 350.206 05:24:01.58
873 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 12:24:17.04 349.928 05:24:17.04
874 CZ BARTL Pavel Spown 11 12:24:19.47 349.884 05:24:19.47
875 BE TEAM NATURAL Natty 12:30:53.14 342.946 05:30:53.14
876 CZ VEVERKA Karel Gripen 12:34:27.62 339.281 05:34:27.62
877 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 12:43:55.41 329.945 05:43:55.41
878 DE WINGS 2 WIN Nani 12:44:53.60 329.018 05:44:53.60
879 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 12:49:04.38 325.078 05:49:04.38
880 DE SCHWARM Claudia Lukas 12:57:00.59 317.851 05:57:00.59
881 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 13:02:37.85 312.924 06:02:37.85
882 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 13:03:27.91 312.206 06:03:27.91
883 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 13:20:53.92 297.917 06:20:53.92
884 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Erato 13:28:28.55 292.106 06:28:28.55
885 CZ DUDA Přemysl Peter 13:49:34.86 277.054 06:49:34.86
886 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 13:58:12.78 271.335 06:58:12.78
887 BE SAUVAGE Laurent New Wellens 14:15:39.45 260.471 07:15:39.45
888 IT LARO Ervin Weg 14:27:28.84 253.589 07:27:28.84
889 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 14:27:56.41 253.328 07:27:56.41
890 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 14:28:26.38 253.046 07:28:26.38
891 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 14:46:13.21 243.396 07:46:13.21
892 BE DENYS Rebecca Albi 15:10:38.10 231.284 08:10:38.10
893 DE MARQUART & SÖHNE Marsan 15:47:44.95 215.019 08:47:44.95
894 DE BRANDT Daniel Brandt 055 15:57:04.13 211.288 08:57:04.13
895 SK BINDAS Štefan jun. Marko 15:57:11.53 211.239 08:57:11.53
896 AT GEIST Werner Benno My 16:04:57.10 208.231 09:04:57.10
897 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Dodo* 16:13:39.44 204.957 09:13:39.44
898 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 16:23:19.32 201.441 09:23:19.32
899 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 16:27:06.42 200.096 09:27:06.42
900 CZ KOVAČÍK Štefan Lola 16:32:21.48 198.261 09:32:21.48
901 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 16:32:21.88 198.258 09:32:21.88
902 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 16:34:43.80 197.442 09:34:43.80
903 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marcelke 16:40:04.10 195.625 09:40:04.10
904 CZ BARTOŠ Radek Saly 16:41:30.28 195.142 09:41:30.28
905 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 16:41:36.07 195.110 09:41:36.07
906 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 16:53:30.39 191.196 09:53:30.39
907 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Bonanza 16:53:59.38 191.040 09:53:59.38
908 CZ DYNKA Miroslav Anastázie 16:56:08.86 190.349 09:56:08.86
909 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 6 17:07:44.09 186.720 10:07:44.09
910 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Emilio 17:42:27.11 176.630 10:42:27.11
911 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 17:44:53.12 175.963 10:44:53.12
912 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 17:49:52.98 174.610 10:49:52.98
913 BE VANHEE Johan Frangipan 17:53:37.51 173.610 10:53:37.51
914 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 18:29:40.95 164.534 11:29:40.95
915 DE BRANDT Daniel Brandt 052 18:33:04.04 163.730 11:33:04.04
916 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamiti 18:43:13.70 161.364 11:43:13.70
917 DE LECKE Theo & Markus Heike 18:56:10.30 158.448 11:56:10.30
918 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 19:29:34.06 151.389 12:29:34.06
919 CZ DYNKA Miroslav Andrej. 19:43:48.60 148.566 12:43:48.60
920 DE HIENZSCH Frank Haakon 19:54:55.45 146.435 12:54:55.45
921 NL NICO VAN VEEN Nicla 19:59:55.80 145.495 12:59:55.80
922 UK CHADWICK Mike Lottie 20:00:11.85 145.445 13:00:11.85
923 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:08:14.44 78.354 24:08:14.44
924 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 12 07:09:55.55 78.263 24:09:55.55
925 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 07:10:05.80 78.254 24:10:05.80
926 BE HIMBRECHT PIGEONS Elise 07:10:36.20 78.227 24:10:36.20
927 SK BOROS Štefan Žofka 07:16:44.10 77.897 24:16:44.10
928 SK JANOŠKO Slavomír Niki 07:18:16.48 77.815 24:18:16.48
929 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 07:30:45.65 77.155 24:30:45.65
930 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 07:48:47.13 76.221 24:48:47.13
931 CZ DYNKA Miroslav Alois 07:54:22.99 75.935 24:54:22.99
932 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 08:04:26.08 75.428 25:04:26.08
933 NL WASSENAAR Bram Brass 08:27:24.35 74.293 25:27:24.35
934 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Elmut 08:51:57.85 73.118 25:51:57.85
935 BE HIMBRECHT PIGEONS Georges 09:02:52.80 72.607 26:02:52.80
936 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 4 09:15:58.78 72.003 26:15:58.78
937 HU KLAUZ Attila Rose 09:16:36.25 71.975 26:16:36.25
938 PL WÓJCIK Piotr Diablo 09:17:53.44 71.916 26:17:53.44
939 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 09:22:03.25 71.727 26:22:03.25
940 DE LECKE Theo & Markus Rom 09:44:51.81 70.708 26:44:51.81
941 CZ HLOŽEK Josef Hywin 09:57:39.91 70.148 26:57:39.91
942 SK PAVČO Ján Diana 10:24:44.99 68.993 27:24:44.99
943 CZ KOVAČÍK Štefan Jara 10:25:48.54 68.948 27:25:48.54
944 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-10 10:47:58.96 68.032 27:47:58.96
945 CZ BARTOŠ Radek Bazi 10:48:09.50 68.025 27:48:09.50
946 CZ REIN Jan Sally 10:48:50.13 67.997 27:48:50.13
947 DE TEAM UELSEN Emily 10:51:32.94 67.887 27:51:32.94
948 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 11:43:22.15 65.845 28:43:22.15
949 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Dream Fighter 12:33:53.82 63.970 29:33:53.82
950 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 13:25:15.91 62.170 30:25:15.91

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: