TALENT QUATRO STERNBERK- 2017 II. YARIŞ -160.251 km

Doletová listina

Místo vypuštění ZOHOR (SK)
Vzdálenost 160.251 km
Datum a čas startu 21.08.2017 06:30:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 12°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný severní vítr, 15°C
Počet nasazených holubů 947
Počet chovatelů 260

 

LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ STRNAD Jaroslav Despota 08:35:05.72 1281.031 02:05:05.72
2 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 08:35:19.21 1278.733 02:05:19.21
3 DE K.H.WICHERT Ostrava 08:35:36.14 1275.860 02:05:36.14
4 CZ TRUKSA Vítězslav Vejvoda 08:35:36.93 1275.726 02:05:36.93
5 DE B & G RACING TEAM Apachi 08:35:40.26 1275.163 02:05:40.26
6 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 08:35:40.34 1275.149 02:05:40.34
7 DE BEHLKE Andreas Sunshine 08:35:40.76 1275.078 02:05:40.76
8 UK CHADWICK Mike Richard 08:35:45.15 1274.336 02:05:45.15
9 CZ GORČÍK František Bára 08:35:45.62 1274.257 02:05:45.62
10 DE HIENZSCH Frank Habel 08:35:45.79 1274.228 02:05:45.79
11 CZ NOVOTNÝ Miloš Finias 08:35:47.05 1274.016 02:05:47.05
12 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 08:35:48.89 1273.705 02:05:48.89
13 DE K.H.WICHERT Teplice 08:35:49.23 1273.648 02:05:49.23
14 DE K.H.WICHERT Pilsen 08:35:49.48 1273.606 02:05:49.48
15 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 1. 08:35:49.88 1273.538 02:05:49.88
16 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 08:35:50.06 1273.508 02:05:50.06
17 CZ BACHAN František Alenka 08:35:51.24 1273.309 02:05:51.24
18 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 08:35:51.45 1273.273 02:05:51.45
19 NL HEINRICHS Team Saskia 08:35:51.69 1273.233 02:05:51.69
20 UK CHADWICK Mike Chadwick 76 08:35:51.90 1273.197 02:05:51.90
21 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Piep 08:35:52.87 1273.034 02:05:52.87
22 DE K.H.WICHERT Most 08:35:53.72 1272.891 02:05:53.72
23 DE DEBUS Gerhard Burlie 08:35:54.10 1272.827 02:05:54.10
24 DE LECKE Theo & Markus Stefan 08:35:54.72 1272.722 02:05:54.72
25 DE DEBUS Gerhard Krissi 08:35:56.84 1272.365 02:05:56.84
26 DE BEHLKE Andreas Moonlight 08:35:57.21 1272.303 02:05:57.21
27 DE SG SCHMIDT – SOMMER Sioux 08:35:57.61 1272.236 02:05:57.61
28 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 08:35:58.89 1272.020 02:05:58.89
29 CZ KARAS Antonín Tukaráma 08:35:59.51 1271.916 02:05:59.51
30 DE K.H.WICHERT Budweis 08:36:01.46 1271.588 02:06:01.46
31 CZ BACHAN František Dan 08:36:01.56 1271.571 02:06:01.56
32 SK PAJTA Vladimír Rika 08:36:02.24 1271.457 02:06:02.24
33 DE TEAM UELSEN Sarah 08:36:02.89 1271.347 02:06:02.89
34 CZ POLEHŇA František Mery 08:36:03.58 1271.231 02:06:03.58
35 NL HEINRICHS Team Gijsje 08:36:05.12 1270.973 02:06:05.12
36 DE SIELKA Alfred Alfred 2 08:36:07.06 1270.647 02:06:07.06
37 DE TEAM UELSEN Jörn 08:36:08.24 1270.449 02:06:08.24
38 DE B & G RACING TEAM Betty 08:36:08.90 1270.338 02:06:08.90
39 IT DOBAI Marian Erokee 08:36:09.52 1270.234 02:06:09.52
40 DE B & G RACING TEAM Ebony 08:36:14.48 1269.402 02:06:14.48
41 DE BRANDT Daniel Brandt 050 08:36:17.96 1268.819 02:06:17.96
42 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 08:36:27.49 1267.225 02:06:27.49
43 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 08:36:33.71 1266.187 02:06:33.71
44 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Jeanneke 08:36:35.15 1265.947 02:06:35.15
45 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 08:36:36.70 1265.689 02:06:36.70
46 DE BEHLKE Andreas Rainbow 08:36:41.05 1264.965 02:06:41.05
47 AT RADU Constantin Porto Dynamit 08:36:41.66 1264.863 02:06:41.66
48 DE B & G RACING TEAM Eclipse 08:36:50.45 1263.402 02:06:50.45
49 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 08:36:51.33 1263.256 02:06:51.33
50 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 08:36:53.45 1262.904 02:06:53.45
51 DE K.H.WICHERT Prag. 08:36:53.54 1262.890 02:06:53.54
52 DE K.H.WICHERT Team B Trutnov 08:37:06.79 1260.696 02:07:06.79
53 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 08:37:07.28 1260.615 02:07:07.28
54 NL BAS VAN BEVEREN Power 08:37:18.65 1258.738 02:07:18.65
55 CZ JANEČEK Petr + František Hulk 08:37:23.24 1257.982 02:07:23.24
56 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 08:37:23.59 1257.925 02:07:23.59
57 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 08:37:23.85 1257.882 02:07:23.85
58 CZ HAISLER Jaroslav Leoš 3 08:37:38.37 1255.497 02:07:38.37
59 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 08:37:43.95 1254.583 02:07:43.95
60 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:37:49.21 1253.722 02:07:49.21
61 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 08:37:54.98 1252.780 02:07:54.98
62 DE HIENZSCH Frank Hilton 08:38:08.36 1250.600 02:08:08.36
63 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 08:38:11.56 1250.079 02:08:11.56
64 CZ BACHAN František Brigitka 08:38:16.01 1249.356 02:08:16.01
65 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 08:38:18.30 1248.985 02:08:18.30
66 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 08:38:19.44 1248.800 02:08:19.44
67 DE MÜLLER Wolfgang Muck 08:38:21.50 1248.466 02:08:21.50
68 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 08:38:23.59 1248.127 02:08:23.59
69 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 08:38:25.23 1247.862 02:08:25.23
70 BE SAUVAGE Laurent New Wellens 08:38:25.55 1247.810 02:08:25.55
71 AT GEIST Werner Lea My 08:38:25.90 1247.753 02:08:25.90
72 CZ KONOPÍK Jiří Stáňa 08:38:27.71 1247.460 02:08:27.71
73 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 08:38:29.17 1247.224 02:08:29.17
74 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 08:38:37.87 1245.818 02:08:37.87
75 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamiti 08:38:38.90 1245.652 02:08:38.90
76 DE BRANDT Daniel Brandt 052 08:38:39.27 1245.592 02:08:39.27
77 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Joke 08:38:39.65 1245.531 02:08:39.65
78 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Brandt 08:38:40.58 1245.381 02:08:40.58
79 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 150 08:38:42.87 1245.011 02:08:42.87
80 CZ NERS Jaroslav Louisina 08:38:45.08 1244.655 02:08:45.08
81 DE K.H.WICHERT Brno 08:38:52.09 1243.527 02:08:52.09
82 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 08:38:57.99 1242.578 02:08:57.99
83 CZ KAREL Team Pidova Hlava 08:38:59.60 1242.320 02:08:59.60
84 NL HEINRICHS Team Tineke 08:39:04.07 1241.603 02:09:04.07
85 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 08:39:04.85 1241.478 02:09:04.85
86 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:39:06.59 1241.199 02:09:06.59
87 CZ LAŇKA Alfons Marta F 08:39:08.33 1240.920 02:09:08.33
88 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 08:39:09.99 1240.655 02:09:09.99
89 SK PAJTA Vladimír Kačena 08:39:12.60 1240.237 02:09:12.60
90 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 08:39:13.06 1240.163 02:09:13.06
91 CZ VEVERKA Karel Mig 08:39:13.36 1240.115 02:09:13.36
92 DE RISING SUN Team RS 3 08:39:13.52 1240.090 02:09:13.52
93 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 08:39:13.98 1240.016 02:09:13.98
94 CZ YOUNG STARS Stella. 08:39:16.10 1239.677 02:09:16.10
95 DE LAURA SUNSHINE Team Blue Diamand 08:39:16.80 1239.565 02:09:16.80
96 BE VANHEE Johan Soes 08:39:17.22 1239.498 02:09:17.22
97 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Vespa 08:39:17.54 1239.447 02:09:17.54
98 DE LECKE Theo & Markus Favorit 08:39:17.87 1239.394 02:09:17.87
99 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 08:39:19.14 1239.191 02:09:19.14
100 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 08:39:19.66 1239.108 02:09:19.66
101 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sasso 08:39:21.35 1238.839 02:09:21.35
102 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Ignis 08:39:21.51 1238.813 02:09:21.51
103 SK PAVČO Ján Maria* 08:39:22.03 1238.730 02:09:22.03
104 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:39:22.39 1238.673 02:09:22.39
105 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 08:39:22.93 1238.586 02:09:22.93
106 DE DEBUS Gerhard Maxi. 08:39:23.35 1238.519 02:09:23.35
107 CZ KOVAČÍK Štefan Lola 08:39:23.67 1238.468 02:09:23.67
108 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 08:39:24.45 1238.344 02:09:24.45
109 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 08:39:28.78 1237.654 02:09:28.78
110 CZ BARTOŠ Radek Peťula 08:39:31.36 1237.243 02:09:31.36
111 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 08:39:31.78 1237.176 02:09:31.78
112 IT DOBAI Marian Eppo 08:39:33.36 1236.925 02:09:33.36
113 DE LANG Karl Heinz Oliver 08:39:34.05 1236.815 02:09:34.05
114 BE TEAM NATURAL Natty 08:39:36.23 1236.468 02:09:36.23
115 CZ KONOPÍK Jiří Eva 08:39:38.35 1236.131 02:09:38.35
116 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-05 08:39:41.31 1235.661 02:09:41.31
117 SK BEŇÁK Vladimír Lili 08:39:41.96 1235.558 02:09:41.96
118 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 08:39:44.73 1235.118 02:09:44.73
119 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 08:39:45.38 1235.015 02:09:45.38
120 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbac.-Daniel 08:39:46.40 1234.853 02:09:46.40
121 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 08:39:46.51 1234.836 02:09:46.51
122 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Nero 08:39:54.55 1233.562 02:09:54.55
123 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 08:39:55.31 1233.442 02:09:55.31
124 CZ SZERENCSÉS Josef Spiros 08:39:55.90 1233.348 02:09:55.90
125 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 08:40:00.44 1232.630 02:10:00.44
126 AT NÖRES & OFNER Team KO 3 08:40:00.89 1232.559 02:10:00.89
127 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 08:40:02.23 1232.348 02:10:02.23
128 AT WALDER Florian Kiwi Blue 08:40:10.46 1231.049 02:10:10.46
129 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 08:40:12.08 1230.794 02:10:12.08
130 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Fighter 08:40:14.49 1230.414 02:10:14.49
131 IT PALTRINIERI Cristiano Csiko 08:40:14.57 1230.402 02:10:14.57
132 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 08:40:16.77 1230.055 02:10:16.77
133 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Elmut 08:40:17.92 1229.874 02:10:17.92
134 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 08:40:18.10 1229.846 02:10:18.10
135 EU WANDERER Team Donald Tusk 08:40:19.33 1229.653 02:10:19.33
136 DE GOETZ Guenter Ziggy 08:40:19.67 1229.599 02:10:19.67
137 SK VIDHOLD Miroslav Archibald 08:40:20.98 1229.393 02:10:20.98
138 IT DOBAI Marian Esprit 08:40:21.13 1229.370 02:10:21.13
139 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 08:40:21.57 1229.301 02:10:21.57
140 CZ MAYER Antonín Girlstockx 08:40:21.78 1229.268 02:10:21.78
141 AT PÖTSCHER Günter Pansch 08:40:23.72 1228.963 02:10:23.72
142 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 08:40:24.08 1228.906 02:10:24.08
143 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Suzuki 08:40:25.28 1228.718 02:10:25.28
144 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sacco 08:40:25.90 1228.620 02:10:25.90
145 AT WALDER Florian Space Boy 08:40:26.19 1228.575 02:10:26.19
146 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 08:40:26.34 1228.551 02:10:26.34
147 BE HESSELS Johan Hanne 08:40:26.87 1228.468 02:10:26.87
148 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 08:40:27.12 1228.429 02:10:27.12
149 DE MÜLLER Wolfgang Mundolf 08:40:27.60 1228.354 02:10:27.60
150 DE SG SCHMIDT – SOMMER Hopi 08:40:27.72 1228.335 02:10:27.72
151 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 11 08:40:28.64 1228.190 02:10:28.64
152 SK PRIEHODA Ján & Ivana Helios 08:40:30.65 1227.875 02:10:30.65
153 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 08:40:32.09 1227.649 02:10:32.09
154 DE GRÜTER Herbert Gringo 08:40:34.64 1227.250 02:10:34.64
155 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 08:40:35.19 1227.164 02:10:35.19
156 UK CHADWICK Mike Lottie 08:40:37.44 1226.811 02:10:37.44
157 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 08:40:38.06 1226.714 02:10:38.06
158 SK SELECKÝ Ján Joojo 08:40:38.52 1226.642 02:10:38.52
159 SK PAVČO Ján Matúš 08:40:38.82 1226.595 02:10:38.82
160 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 08:40:39.66 1226.464 02:10:39.66
161 CZ BRULÍK Josef Kadlik 08:40:44.02 1225.782 02:10:44.02
162 SK POLÁČEK Jozef Olii 08:40:45.51 1225.549 02:10:45.51
163 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 08:40:47.13 1225.296 02:10:47.13
164 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pollax 08:40:47.40 1225.254 02:10:47.40
165 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 08:40:47.51 1225.237 02:10:47.51
166 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 08:40:47.94 1225.170 02:10:47.94
167 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 08:40:49.16 1224.979 02:10:49.16
168 DE GRÜTER Herbert Grisu. 08:40:52.28 1224.493 02:10:52.28
169 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 08:40:53.21 1224.348 02:10:53.21
170 CZ KONOPÍK Jiří Pavla 08:40:53.47 1224.307 02:10:53.47
171 DE K.H.WICHERT Olomouc 08:40:53.63 1224.282 02:10:53.63
172 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simi 08:40:53.80 1224.256 02:10:53.80
173 DE FISCHER Lothar Figaro 08:40:54.16 1224.200 02:10:54.16
174 CZ MAKA NAKI Naki 08:40:55.73 1223.955 02:10:55.73
175 NO SAEVAREID Martin MS 17 08:40:56.84 1223.782 02:10:56.84
176 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 08:40:57.26 1223.717 02:10:57.26
177 CZ LOVEČEK Alois Toba 08:40:57.59 1223.665 02:10:57.59
178 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 08:40:58.26 1223.561 02:10:58.26
179 BE VANHEE Johan Frangipan 08:40:58.80 1223.477 02:10:58.80
180 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 08:40:59.72 1223.334 02:10:59.72
181 IT CELLI Pietro Tintin 08:41:01.35 1223.080 02:11:01.35
182 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 08:41:02.73 1222.865 02:11:02.73
183 DE LECKE Theo & Markus Madrid 08:41:06.98 1222.205 02:11:06.98
184 DE TEAM UELSEN Leon. 08:41:09.75 1221.775 02:11:09.75
185 DE K.H.WICHERT Hradec Králové 08:41:10.25 1221.697 02:11:10.25
186 DE K.H.WICHERT Team B Jablonec 08:41:10.67 1221.632 02:11:10.67
187 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 08:41:14.11 1221.098 02:11:14.11
188 SK HROZEN Peter Jana 08:41:14.88 1220.979 02:11:14.88
189 SK NOVÁK Pavel Stano 08:41:15.02 1220.957 02:11:15.02
190 DE MARQUART & SÖHNE Marquis 08:41:15.95 1220.813 02:11:15.95
191 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 08:41:16.67 1220.701 02:11:16.67
192 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 08:41:17.36 1220.594 02:11:17.36
193 DE RISING SUN Team RS 5 08:41:18.70 1220.387 02:11:18.70
194 BE DENYS Rebecca Allegro 08:41:20.26 1220.145 02:11:20.26
195 ES TANDEM IN MEMORIAM Pigi 08:41:20.39 1220.125 02:11:20.39
196 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 08:41:20.81 1220.060 02:11:20.81
197 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 08:41:22.61 1219.781 02:11:22.61
198 SK KASAN Jozef Peťa 08:41:25.16 1219.387 02:11:25.16
199 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 08:41:25.54 1219.328 02:11:25.54
200 SK SKALIČAN Ján Aďka 08:41:27.65 1219.002 02:11:27.65
201 DE SCHEPER Günter Golden Egy 11 08:41:28.47 1218.875 02:11:28.47
202 NL NICO VAN VEEN Nicola 08:41:28.87 1218.813 02:11:28.87
203 SK NOVÁK Pavel Dunko 08:41:29.28 1218.750 02:11:29.28
204 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 08:41:29.53 1218.711 02:11:29.53
205 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 08:41:31.66 1218.382 02:11:31.66
206 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Hornet 08:41:32.66 1218.228 02:11:32.66
207 DE GOETZ Guenter Zanny 08:41:32.84 1218.200 02:11:32.84
208 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 142 08:41:33.58 1218.086 02:11:33.58
209 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:41:34.54 1217.938 02:11:34.54
210 IT DOBAI Marian Esko 08:41:35.03 1217.862 02:11:35.03
211 BE HIMBRECHT PIGEONS Phiebe 08:41:35.47 1217.795 02:11:35.47
212 CZ KYTLICA Jan Majda 08:41:35.96 1217.719 02:11:35.96
213 UK CHADWICK Mike Chris 08:41:38.19 1217.375 02:11:38.19
214 AT GEIST Werner Ernst My 08:41:38.46 1217.334 02:11:38.46
215 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 08:41:38.53 1217.323 02:11:38.53
216 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 08:41:38.82 1217.278 02:11:38.82
217 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 08:41:39.03 1217.246 02:11:39.03
218 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Vania 08:41:39.51 1217.172 02:11:39.51
219 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Jachym 08:41:41.56 1216.856 02:11:41.56
220 CZ HLOŽEK Josef Bonansa 08:41:42.42 1216.723 02:11:42.42
221 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 08:41:42.56 1216.702 02:11:42.56
222 IT DOBAI Marian Erongo 08:41:43.11 1216.617 02:11:43.11
223 CZ VACEK Josef Merlin 08:41:43.57 1216.546 02:11:43.57
224 CZ NEW VES – PSV EINDHOVEN Team Hardy 08:41:43.74 1216.520 02:11:43.74
225 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 4 08:41:44.51 1216.402 02:11:44.51
225 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Ogunquit 08:41:44.51 1216.402 02:11:44.51
227 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 08:41:46.32 1216.123 02:11:46.32
228 NL NICO VAN VEEN Nicco 08:41:46.87 1216.039 02:11:46.87
229 CZ DOHNAL Václav STÝV 08:41:47.08 1216.006 02:11:47.08
230 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 08:41:47.70 1215.911 02:11:47.70
231 CZ HANÁK Milan Karola 08:41:48.04 1215.859 02:11:48.04
232 DE RISING SUN Team RS 4 08:41:48.88 1215.730 02:11:48.88
233 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:41:49.07 1215.700 02:11:49.07
234 AT GRATZER Marco Roter Messias 08:41:49.48 1215.637 02:11:49.48
235 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 08:41:49.56 1215.625 02:11:49.56
236 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 8 08:41:49.91 1215.571 02:11:49.91
237 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 08:41:50.11 1215.541 02:11:50.11
238 CZ YOUNG STARS Karolína II. 08:41:51.25 1215.365 02:11:51.25
239 DE BRANDT Daniel Brandt 055 08:41:52.17 1215.224 02:11:52.17
240 IT PALTRINIERI Cristiano Cassidy 08:41:52.32 1215.201 02:11:52.32
241 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 08:41:52.74 1215.137 02:11:52.74
242 DE GOETZ Guenter Zanuss 08:41:52.79 1215.129 02:11:52.79
243 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:41:54.41 1214.880 02:11:54.41
244 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 08:41:54.71 1214.834 02:11:54.71
245 NL NICO VAN VEEN Nicot 08:41:55.16 1214.765 02:11:55.16
246 SK HROZEN Peter Žaneta 08:41:55.49 1214.714 02:11:55.49
247 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 08:41:55.53 1214.708 02:11:55.53
248 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 08:41:55.79 1214.668 02:11:55.79
249 DE GOETZ Guenter Zea 08:41:56.19 1214.607 02:11:56.19
250 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Eurofighter 08:41:56.96 1214.489 02:11:56.96
251 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 08:41:57.86 1214.351 02:11:57.86
252 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marta 08:41:58.02 1214.326 02:11:58.02
253 CZ KONOPÍK Jiří Soňa 08:41:58.63 1214.233 02:11:58.63
254 CZ GROH Aleš Alda Star 08:41:58.75 1214.214 02:11:58.75
255 BE PIPA ELITE CENTER PEC 171 08:41:59.83 1214.049 02:11:59.83
256 DE LECKE Theo & Markus Berlin 08:42:01.39 1213.810 02:12:01.39
257 DE HUBER TEAM Prange 08:42:01.59 1213.779 02:12:01.59
258 CZ HLOŽEK Josef Genius 08:42:01.66 1213.768 02:12:01.66
259 CZ STRNAD Jaroslav Schali 08:42:01.87 1213.736 02:12:01.87
260 RO DERBY CORABIA Florin Corabia 1 08:42:02.40 1213.655 02:12:02.40
261 DE TEAM UELSEN Emily 08:42:03.98 1213.413 02:12:03.98
262 CZ LAŇKA Alfons Jirka 08:42:04.79 1213.289 02:12:04.79
263 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 08:42:08.62 1212.703 02:12:08.62
264 CZ HLOŽEK Josef Hyland 08:42:10.01 1212.490 02:12:10.01
265 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 08:42:13.25 1211.995 02:12:13.25
266 DE TEAM UELSEN Brigitte. 08:42:13.56 1211.948 02:12:13.56
267 DE TEAM SASSE/WELZEL Kreuz-Wüste 08:42:14.14 1211.859 02:12:14.14
268 DE HESSENBOYS Team Josef 08:42:14.63 1211.784 02:12:14.63
269 CZ NESVADBA Petr Mr. Zdenjoch 08:42:14.97 1211.732 02:12:14.97
270 IT SICILIA INSIEME Team Ibarr 08:42:15.92 1211.587 02:12:15.92
271 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 921 08:42:18.39 1211.210 02:12:18.39
272 SK GEMELA Štefan Deisy 08:42:18.96 1211.123 02:12:18.96
273 CZ RYŠAVÝ Roman Roels 08:42:20.59 1210.875 02:12:20.59
274 CZ SVOBODA Jiří Lenka 08:42:24.14 1210.334 02:12:24.14
275 SLO STOPA Team Van Damme 08:42:25.94 1210.059 02:12:25.94
276 DE SG SCHMIDT – SOMMER Apache 08:42:26.49 1209.976 02:12:26.49
277 DE B & G RACING TEAM Black Beauty 08:42:27.83 1209.772 02:12:27.83
278 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 08:42:28.75 1209.632 02:12:28.75
279 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 08:42:29.72 1209.484 02:12:29.72
280 GR ASLANIDIS G & D Grock 08:42:31.15 1209.267 02:12:31.15
281 CZ SZERENCSÉS Josef Stevie 08:42:31.89 1209.154 02:12:31.89
282 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 08:42:33.04 1208.979 02:12:33.04
283 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 08:42:35.01 1208.680 02:12:35.01
284 AT GRATZER Marco Luna 08:42:35.15 1208.659 02:12:35.15
285 BE HESSELS Johan Seppe 08:42:36.80 1208.408 02:12:36.80
286 PT SPORTING PIGEONS TEAM Polar 08:42:37.51 1208.300 02:12:37.51
287 AT GEIST Werner Ida My 08:42:41.18 1207.743 02:12:41.18
288 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 08:42:42.36 1207.564 02:12:42.36
289 DE SG SCHMIDT – SOMMER Blackfeet 08:42:42.64 1207.522 02:12:42.64
290 SK PAJTA Vladimír Lara 08:42:44.14 1207.294 02:12:44.14
291 CZ BRULÍK Josef Filhammer 08:42:48.99 1206.559 02:12:48.99
292 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 6 08:42:50.16 1206.382 02:12:50.16
293 DE GRÜTER Herbert Grisby 08:42:52.63 1206.009 02:12:52.63
294 SK BOROS Štefan Žofka 08:42:52.81 1205.981 02:12:52.81
295 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 08:42:54.57 1205.715 02:12:54.57
296 AT PÖTSCHER Günter Panach 08:42:57.27 1205.307 02:12:57.27
297 SK NOVÁK Pavel Barbar 08:42:57.57 1205.262 02:12:57.57
298 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Míra. 08:42:58.21 1205.165 02:12:58.21
299 DE K.H.WICHERT Team B Klatovy 08:42:58.84 1205.070 02:12:58.84
300 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 08:43:00.14 1204.874 02:13:00.14
301 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi Boy 08:43:03.07 1204.431 02:13:03.07
302 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Perfect 08:43:05.56 1204.056 02:13:05.56
303 SK NOVÁK Pavel Stanka 08:43:06.72 1203.881 02:13:06.72
304 DE SCHWARM Claudia Victory Tilly 08:43:07.51 1203.762 02:13:07.51
305 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 08:43:09.41 1203.476 02:13:09.41
306 SK BLAŠKO Miroslav Franko 08:43:10.04 1203.381 02:13:10.04
307 CZ RANDJÁK R & M Probe 08:43:10.75 1203.274 02:13:10.75
308 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 08:43:11.76 1203.122 02:13:11.76
309 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 08:43:12.07 1203.075 02:13:12.07
310 CZ BARTL Pavel Spown 9 08:43:13.26 1202.896 02:13:13.26
311 CZ DUDA Přemysl Mirek 08:43:13.61 1202.843 02:13:13.61
312 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 08:43:14.85 1202.657 02:13:14.85
313 PL KONIOR Józef Basia 08:43:15.22 1202.601 02:13:15.22
314 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 08:43:15.39 1202.575 02:13:15.39
315 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:43:15.66 1202.535 02:13:15.66
316 CZ KOTÁSEK František Kotas 08:43:15.77 1202.518 02:13:15.77
317 SK HRNČIAR Peter Sima 08:43:16.44 1202.418 02:13:16.44
318 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Peggy 08:43:17.91 1202.197 02:13:17.91
319 CZ SVOBODA Jiří Lucka 08:43:18.17 1202.157 02:13:18.17
320 DE LECKE Theo & Markus Rom 08:43:18.34 1202.132 02:13:18.34
321 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 08:43:19.99 1201.884 02:13:19.99
322 DE TEAM UELSEN Dorette. 08:43:20.01 1201.881 02:13:20.01
323 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 08:43:20.37 1201.827 02:13:20.37
324 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 08:43:20.67 1201.782 02:13:20.67
325 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 08:43:21.24 1201.696 02:13:21.24
326 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 08:43:22.47 1201.512 02:13:22.47
327 CZ VÍTEK Jan Naty 08:43:22.95 1201.439 02:13:22.95
328 CZ BARTOŠ Radek Meggi 08:43:23.01 1201.430 02:13:23.01
329 DE KAMP v.d. Horst Waltraut 08:43:23.21 1201.400 02:13:23.21
330 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 08:43:23.34 1201.381 02:13:23.34
331 CZ KOTÁSEK František Francos 08:43:23.53 1201.352 02:13:23.53
332 UK CHADWICK Mike Eliza 08:43:23.76 1201.318 02:13:23.76
333 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 08:43:23.87 1201.301 02:13:23.87
334 SK VALACHOVIČ Milan Crotens 08:43:24.49 1201.208 02:13:24.49
335 SK GEMELA Štefan Arlo 08:43:24.52 1201.204 02:13:24.52
336 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Tom 08:43:25.54 1201.051 02:13:25.54
337 CZ HLOŽEK Josef Hywin 08:43:26.66 1200.883 02:13:26.66
338 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 08:43:31.29 1200.189 02:13:31.29
339 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 08:43:33.04 1199.927 02:13:33.04
340 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 08:43:33.75 1199.820 02:13:33.75
341 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 08:43:34.99 1199.635 02:13:34.99
342 AT GEIST Werner Agnes My 08:43:35.20 1199.603 02:13:35.20
343 DE WINGS 2 WIN Gomes 08:43:36.05 1199.476 02:13:36.05
344 CZ BEZDĚK Antonín Kristine 08:43:38.13 1199.165 02:13:38.13
345 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 08:43:38.50 1199.110 02:13:38.50
346 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 08:43:38.78 1199.068 02:13:38.78
347 AT PÖTSCHER Günter Parri 08:43:40.85 1198.758 02:13:40.85
348 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 08:43:41.07 1198.725 02:13:41.07
349 CZ MAČALA Zdeněk Grabin 08:43:42.61 1198.495 02:13:42.61
350 CZ LAŇKA Alfons Vojta 08:43:43.47 1198.367 02:13:43.47
351 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 08:43:44.02 1198.285 02:13:44.02
352 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 08:43:44.56 1198.204 02:13:44.56
353 SK PJ PIGEONS Team PJ Vitex 08:43:45.24 1198.102 02:13:45.24
354 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 8. 08:43:46.29 1197.946 02:13:46.29
355 SK STRUHÁR Miloslav MVDr. Espace 08:43:47.17 1197.814 02:13:47.17
356 SK PAVČO Ján Ján 08:43:47.65 1197.743 02:13:47.65
357 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:43:48.17 1197.665 02:13:48.17
358 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 08:43:48.34 1197.640 02:13:48.34
359 CZ LANGER Bohuslav Grippen 08:43:48.97 1197.546 02:13:48.97
360 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:43:49.12 1197.524 02:13:49.12
361 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 08:43:49.47 1197.471 02:13:49.47
362 AT WALDER Florian Electric Blue 08:43:49.94 1197.401 02:13:49.94
363 NO HELGESEN Bjorn Ove Trust Me 08:43:50.03 1197.388 02:13:50.03
364 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 08:43:51.22 1197.210 02:13:51.22
365 CZ POLEHŇA František Klára. 08:43:51.75 1197.131 02:13:51.75
366 CZ YOUNG STARS Hvězda 08:43:52.70 1196.990 02:13:52.70
367 CZ RANDJÁK R & M Tomek 08:43:54.81 1196.675 02:13:54.81
368 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 08:43:55.13 1196.628 02:13:55.13
369 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 08:43:55.69 1196.544 02:13:55.69
370 CZ UHERKOVI bratři KB 6 08:43:56.15 1196.476 02:13:56.15
371 CZ HLOŽEK Josef Hyguardo 08:43:57.44 1196.284 02:13:57.44
372 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 08:43:57.78 1196.233 02:13:57.78
373 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Teri 08:43:58.64 1196.105 02:13:58.64
374 DE LECKE Theo & Markus Markus. 08:43:59.06 1196.043 02:13:59.06
375 CZ JURÁSEK – BARBAR Team Marv 08:43:59.64 1195.957 02:13:59.64
376 UK CHADWICK Mike Ralph 08:44:00.12 1195.885 02:14:00.12
377 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 08:44:01.26 1195.716 02:14:01.26
378 AT GEIST Werner Anna My 08:44:01.77 1195.640 02:14:01.77
379 BE VANHEE Johan Tompoes 08:44:02.41 1195.545 02:14:02.41
380 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:44:03.94 1195.317 02:14:03.94
381 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 08:44:05.32 1195.112 02:14:05.32
382 AT PILLWEIN Herbert Alf-P 08:44:05.58 1195.074 02:14:05.58
383 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 08:44:05.93 1195.022 02:14:05.93
384 NL A.G. VAN SOERLAND Sorgho 08:44:06.09 1194.998 02:14:06.09
385 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:44:06.85 1194.885 02:14:06.85
386 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 08:44:07.08 1194.851 02:14:07.08
387 DE HESSENBOYS Team Harley 08:44:07.56 1194.780 02:14:07.56
388 DE TEAM UELSEN Merle. 08:44:08.18 1194.687 02:14:08.18
389 NL BAS VAN BEVEREN Bas 08:44:08.40 1194.655 02:14:08.40
390 DE GOETZ Guenter Ziggan 08:44:08.85 1194.588 02:14:08.85
391 AT GRATZER Marco Rübe 08:44:14.06 1193.815 02:14:14.06
392 DE SCHWARM Claudia Abano As 08:44:15.84 1193.552 02:14:15.84
393 DE SCHWARM Claudia Varenne 08:44:16.17 1193.503 02:14:16.17
394 BE TAVEIRNE Francky Cairo 08:44:17.99 1193.233 02:14:17.99
395 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 08:44:18.73 1193.123 02:14:18.73
396 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 08:44:20.67 1192.836 02:14:20.67
397 SK HROZEN Peter Mária 08:44:23.34 1192.441 02:14:23.34
398 UK CHADWICK Mike Andy 08:44:23.73 1192.384 02:14:23.73
399 DE KAMP v.d. Horst Elke 08:44:24.63 1192.251 02:14:24.63
400 NO SAEVAREID Martin MS 32 08:44:25.55 1192.115 02:14:25.55
401 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 08:44:25.95 1192.055 02:14:25.95
402 TR KARAKURT PIGEONS Koroglu 08:44:32.14 1191.141 02:14:32.14
403 DE LECKE Theo & Markus Athen 08:44:37.06 1190.416 02:14:37.06
404 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:44:39.01 1190.128 02:14:39.01
405 CZ YOUNG STARS Letka 08:44:40.05 1189.975 02:14:40.05
406 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts II. 08:44:40.63 1189.890 02:14:40.63
407 CZ REIN Jan Klára! 08:44:43.18 1189.515 02:14:43.18
408 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 08:44:43.58 1189.456 02:14:43.58
409 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 08:44:46.33 1189.051 02:14:46.33
410 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 08:44:50.72 1188.406 02:14:50.72
411 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM “B” Marc Decoene Herirna 08:44:51.02 1188.362 02:14:51.02
412 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 08:44:51.93 1188.228 02:14:51.93
413 CZ GORČÍK František Bárny 08:44:52.81 1188.099 02:14:52.81
414 CZ KUBÁČEK Lubomír Wohnout 08:44:53.78 1187.957 02:14:53.78
415 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 08:44:54.46 1187.857 02:14:54.46
416 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Shaly 08:44:56.19 1187.603 02:14:56.19
417 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 08:44:56.87 1187.503 02:14:56.87
418 CZ PROFI TEAM Ajka 08:44:57.15 1187.462 02:14:57.15
419 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 08:44:57.61 1187.395 02:14:57.61
420 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 08:44:57.99 1187.339 02:14:57.99
421 SK PAJTA Vladimír Rutinka 08:44:59.46 1187.124 02:14:59.46
422 SK BINDAS Štefan jun. Edward 08:45:00.90 1186.913 02:15:00.90
423 IT DOBAI Marian Eurico 08:45:01.60 1186.810 02:15:01.60
424 CZ VLČEK Jiří JV 16 08:45:02.01 1186.750 02:15:02.01
425 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:45:02.49 1186.680 02:15:02.49
426 DE HESSENBOYS Team Olli 08:45:02.57 1186.668 02:15:02.57
427 DE GOETZ Guenter Zart 08:45:02.96 1186.611 02:15:02.96
428 DE LECKE Theo & Markus Heike 08:45:03.01 1186.603 02:15:03.01
429 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 08:45:03.89 1186.475 02:15:03.89
430 CZ REIN Jan Viki 08:45:04.28 1186.418 02:15:04.28
431 DE SCHEPER Günter Golden Egy 17 08:45:06.24 1186.131 02:15:06.24
432 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 08:45:06.60 1186.078 02:15:06.60
433 SK FLIMEL Miroslav Atos. 08:45:08.18 1185.847 02:15:08.18
434 CZ HLOŽEK Josef Hymack 08:45:08.91 1185.740 02:15:08.91
435 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 9 08:45:09.46 1185.660 02:15:09.46
436 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 3 08:45:10.12 1185.563 02:15:10.12
437 DE K.H.WICHERT Pardubitz 08:45:10.95 1185.442 02:15:10.95
438 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 08:45:12.40 1185.230 02:15:12.40
439 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Luc Junior 08:45:12.97 1185.147 02:15:12.97
440 CZ REIN Jan Fred 08:45:14.33 1184.948 02:15:14.33
441 CZ KRATOCHVÍL Dušan Kája 08:45:14.94 1184.859 02:15:14.94
442 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 2 08:45:15.19 1184.823 02:15:15.19
443 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 08:45:16.75 1184.595 02:15:16.75
444 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 08:45:17.20 1184.529 02:15:17.20
445 CZ RANDJÁK R & M Viki. 08:45:17.43 1184.496 02:15:17.43
446 BE FAMILIE SCHREEL DS 10 08:45:17.93 1184.423 02:15:17.93
447 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 08:45:18.20 1184.383 02:15:18.20
448 SK BLAŠKO Ivan Sára. 08:45:18.46 1184.345 02:15:18.46
449 AT NÖRES & OFNER Team N 02 08:45:18.84 1184.290 02:15:18.84
450 SK GEMELA Štefan Saimon 08:45:20.07 1184.110 02:15:20.07
451 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 08:45:20.47 1184.052 02:15:20.47
452 AT GRATZER Werner Graden 08:45:20.92 1183.987 02:15:20.92
453 CZ VLČEK Jiří JV 19 08:45:21.38 1183.919 02:15:21.38
454 CZ YOUNG STARS Fuči 08:45:21.87 1183.848 02:15:21.87
455 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 5 08:45:22.06 1183.820 02:15:22.06
456 DE BRANDT Daniel Brandt 054 08:45:22.37 1183.775 02:15:22.37
457 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 08:45:22.53 1183.752 02:15:22.53
458 CZ BARTOŠ Radek Bazi 08:45:22.79 1183.714 02:15:22.79
459 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 08:45:22.95 1183.691 02:15:22.95
460 CZ YOUNG STARS Ella 08:45:23.57 1183.600 02:15:23.57
461 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 08:45:24.07 1183.527 02:15:24.07
462 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 08:45:24.34 1183.488 02:15:24.34
463 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Karl 08:45:24.74 1183.430 02:15:24.74
464 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:45:25.43 1183.329 02:15:25.43
465 BE HIMBRECHT PIGEONS Georges 08:45:28.83 1182.834 02:15:28.83
466 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 08:45:31.30 1182.475 02:15:31.30
467 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 08:45:32.03 1182.369 02:15:32.03
468 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 7 08:45:33.62 1182.138 02:15:33.62
469 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 08:45:34.98 1181.940 02:15:34.98
470 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 08:45:36.15 1181.770 02:15:36.15
471 SK KUPČO Pavol Avra 08:45:36.94 1181.656 02:15:36.94
472 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 08:45:37.31 1181.602 02:15:37.31
473 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamino 08:45:37.55 1181.567 02:15:37.55
474 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 2 08:45:40.29 1181.169 02:15:40.29
475 SK PAJTA Vladimír Filo 08:45:40.86 1181.087 02:15:40.86
476 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Drobček 08:45:43.08 1180.765 02:15:43.08
477 CZ REIN Jan Miki 08:45:45.22 1180.454 02:15:45.22
478 SK LATUS Vladimír Majka 08:45:45.58 1180.402 02:15:45.58
479 BE ALINE Celien 1 08:45:45.77 1180.375 02:15:45.77
480 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 08:45:47.32 1180.150 02:15:47.32
481 SK FEKIAČ + KASAN Dodo. 08:45:51.45 1179.552 02:15:51.45
482 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 08:45:53.05 1179.321 02:15:53.05
483 SK ČÁNI Ĺudovít Luki 08:45:54.34 1179.134 02:15:54.34
484 CZ VÍTEK Jan Darja 08:45:55.37 1178.985 02:15:55.37
485 CZ LAŇKA Alfons Katka 08:45:56.49 1178.823 02:15:56.49
486 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Lissy 08:45:56.50 1178.822 02:15:56.50
487 CZ MAČALA Zdeněk Gabin 08:45:57.71 1178.647 02:15:57.71
488 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 08:45:58.07 1178.595 02:15:58.07
489 CZ VÍTEK Jan Viky 08:45:58.57 1178.523 02:15:58.57
490 AT GRATZER Marco Barron 08:46:01.17 1178.147 02:16:01.17
491 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 08:46:02.46 1177.961 02:16:02.46
492 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 08:46:02.62 1177.938 02:16:02.62
493 CZ PEJCHAR Luboš Luk 08:46:05.98 1177.453 02:16:05.98
494 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 08:46:06.13 1177.432 02:16:06.13
495 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 08:46:07.15 1177.285 02:16:07.15
496 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 08:46:07.96 1177.168 02:16:07.96
497 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 08:46:08.46 1177.096 02:16:08.46
498 GR ASLANIDIS G & D Gritt 08:46:10.21 1176.844 02:16:10.21
499 AT NÖRES & OFNER Team KO 2 08:46:10.72 1176.770 02:16:10.72
500 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marina 08:46:11.19 1176.703 02:16:11.19
501 SK COMOREK Pavel Havana 08:46:11.58 1176.646 02:16:11.58
502 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 08:46:12.63 1176.495 02:16:12.63
503 NL NICO VAN VEEN Nicla 08:46:13.14 1176.422 02:16:13.14
504 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 08:46:13.58 1176.358 02:16:13.58
505 CZ LANGER Bohuslav Bolt 08:46:14.26 1176.261 02:16:14.26
506 CZ RANDJÁK R & M Nasty 08:46:16.40 1175.953 02:16:16.40
507 SK JANOŠKO Slavomír Niki 08:46:17.07 1175.856 02:16:17.07
508 SK LATUS Vladimír Alica. 08:46:17.60 1175.780 02:16:17.60
509 SK SELECKÝ Ján Vichor 08:46:17.86 1175.743 02:16:17.86
510 CZ ČECHURA Jaroslav Pacička Junior 08:46:18.13 1175.704 02:16:18.13
511 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:46:18.61 1175.635 02:16:18.61
512 CZ SATORA Miroslav Blesk 08:46:18.92 1175.590 02:16:18.92
513 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Jori 08:46:19.04 1175.573 02:16:19.04
514 BE GODDERIS Linda Bravo 08:46:20.86 1175.312 02:16:20.86
515 DE LAURA SUNSHINE Team Yvanka. 08:46:22.27 1175.109 02:16:22.27
516 DE LANG Karl Heinz Margit 08:46:22.74 1175.042 02:16:22.74
517 DE GOETZ Guenter Zelda 08:46:25.87 1174.592 02:16:25.87
518 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 08:46:27.29 1174.389 02:16:27.29
519 SK ČÁNI Ĺudovít Dany 08:46:27.84 1174.310 02:16:27.84
520 AT PÖTSCHER Günter Pacco 08:46:29.06 1174.135 02:16:29.06
521 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 6 08:46:30.71 1173.898 02:16:30.71
522 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 08:46:31.01 1173.855 02:16:31.01
523 CZ RANDJÁK R & M Willy 08:46:32.57 1173.632 02:16:32.57
524 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 08:46:33.25 1173.534 02:16:33.25
525 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 08:46:34.34 1173.378 02:16:34.34
526 BE FAMILIE SCHREEL DS 15 08:46:36.38 1173.086 02:16:36.38
527 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 08:46:36.93 1173.007 02:16:36.93
528 DE LANG Karl Heinz Olaf 08:46:40.24 1172.534 02:16:40.24
529 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 08:46:40.78 1172.457 02:16:40.78
530 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 08:46:41.58 1172.342 02:16:41.58
531 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 08:46:42.24 1172.248 02:16:42.24
532 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Meule 08:46:43.40 1172.082 02:16:43.40
533 SK DZURÁK Martin Agáta 08:46:46.65 1171.618 02:16:46.65
534 NL MOL Ed Edje 08:46:48.53 1171.350 02:16:48.53
535 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Billy the Kid 08:48:05.39 1160.484 02:18:05.39
536 AT GEIST Werner Benno My 08:48:13.22 1159.388 02:18:13.22
537 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 08:48:17.16 1158.837 02:18:17.16
538 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Sanne 08:48:21.49 1158.233 02:18:21.49
539 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 08:48:21.70 1158.204 02:18:21.70
540 DE GOETZ Guenter Zeus 08:48:24.31 1157.840 02:18:24.31
541 SK MATÚŠ Július Agáta. 08:48:26.33 1157.558 02:18:26.33
542 CZ LOVEČEK Alois Aďula 08:48:28.51 1157.254 02:18:28.51
543 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 08:48:34.38 1156.437 02:18:34.38
544 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 922 08:48:38.01 1155.933 02:18:38.01
545 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 08:48:39.03 1155.791 02:18:39.03
546 NL VOLLEBEEK Randy Softy 08:48:41.92 1155.390 02:18:41.92
547 GR ASLANIDIS G & D Grappa 08:48:42.47 1155.313 02:18:42.47
548 DE HUBER TEAM Adamos 08:48:45.42 1154.904 02:18:45.42
549 CZ SATORA Miroslav Egon. 08:48:45.59 1154.880 02:18:45.59
550 SK OVŠÁK Anton Jack. 08:48:51.27 1154.093 02:18:51.27
551 CZ MAKA NAKI Maka 08:48:51.50 1154.061 02:18:51.50
552 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 08:48:51.78 1154.022 02:18:51.78
553 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 08:48:52.47 1153.927 02:18:52.47
554 CZ REIN Jan Felix 08:48:54.13 1153.697 02:18:54.13
555 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 08:48:54.64 1153.626 02:18:54.64
556 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 08:48:55.01 1153.575 02:18:55.01
557 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer III. 08:48:55.85 1153.459 02:18:55.85
558 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 08:48:56.41 1153.381 02:18:56.41
559 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 08:48:56.61 1153.354 02:18:56.61
560 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 08:48:58.13 1153.143 02:18:58.13
561 GR ASLANIDIS G & D Grand 08:48:58.87 1153.041 02:18:58.87
562 CZ PEJCHAR Luboš Len 08:48:59.88 1152.901 02:18:59.88
563 CZ BARTOŠ Radek Saly 08:49:00.81 1152.773 02:19:00.81
564 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 08:49:02.14 1152.589 02:19:02.14
565 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Venuše 08:49:04.61 1152.248 02:19:04.61
566 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 08:49:06.99 1151.919 02:19:06.99
567 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 08:49:07.52 1151.846 02:19:07.52
568 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 08:49:08.37 1151.729 02:19:08.37
569 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 08:49:10.10 1151.490 02:19:10.10
570 CZ TRUKSA Vítězslav Gábinka 08:49:10.87 1151.384 02:19:10.87
571 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Marcelke 08:49:12.33 1151.183 02:19:12.33
572 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 08:49:12.72 1151.129 02:19:12.72
573 CZ BARTL Pavel Spown 4 08:49:15.27 1150.778 02:19:15.27
574 DE MARQUART & SÖHNE Maroc 08:49:15.83 1150.701 02:19:15.83
575 CZ VÍTEK Jan Míša 08:49:16.91 1150.552 02:19:16.91
576 CZ BARTL Pavel Spown 3 08:49:17.12 1150.523 02:19:17.12
577 CZ ADAMEC Lubomír Drak 08:49:18.22 1150.372 02:19:18.22
578 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Rik-1 08:49:18.99 1150.266 02:19:18.99
579 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 08:49:19.41 1150.208 02:19:19.41
580 CZ ADAMEC Lubomír Elen 08:49:19.65 1150.175 02:19:19.65
581 SK OVŠÁK Anton Rose. 08:49:20.87 1150.007 02:19:20.87
582 CZ LAŇKA Alfons Laura 08:49:21.08 1149.978 02:19:21.08
583 DE HIENZSCH Frank Higgins 08:49:22.69 1149.757 02:19:22.69
584 SK FLIMEL Miroslav Aďa 08:49:23.65 1149.625 02:19:23.65
585 SK GEMELA Štefan Pandora 08:49:24.33 1149.531 02:19:24.33
586 SK MINÁRIK Jozef Feďa 08:49:24.63 1149.490 02:19:24.63
587 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 08:49:25.44 1149.379 02:19:25.44
588 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 08:49:29.93 1148.762 02:19:29.93
589 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 08:49:31.65 1148.526 02:19:31.65
590 DE LECKE Theo & Markus Brüssel 08:49:33.28 1148.303 02:19:33.28
591 AT GEIST Werner Gregor My 08:49:34.12 1148.188 02:19:34.12
592 SK MATÚŠ Július Filip. 08:49:34.64 1148.116 02:19:34.64
593 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 08:49:36.69 1147.835 02:19:36.69
594 BE TAVEIRNE Francky Candy 08:49:37.44 1147.732 02:19:37.44
595 AT GRATZER Marco Donald 08:49:39.40 1147.464 02:19:39.40
596 DE HUBER TEAM Troster 08:49:40.43 1147.323 02:19:40.43
597 DE MARQUART & SÖHNE Marten 08:49:40.95 1147.252 02:19:40.95
598 AT WALDER Florian Graham 08:49:41.67 1147.153 02:19:41.67
599 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 08:49:43.04 1146.966 02:19:43.04
600 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 08:49:43.80 1146.862 02:19:43.80
601 CZ SVOBODA Jiří Olga 08:49:44.12 1146.818 02:19:44.12
602 CZ RANDJÁK R & M Lili. 08:49:45.49 1146.631 02:19:45.49
603 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 08:49:45.94 1146.569 02:19:45.94
604 CZ VLČEK Jiří JV 15 08:49:46.24 1146.528 02:19:46.24
605 SK LESNICKÝ Jozef Jojo 08:49:46.47 1146.497 02:19:46.47
606 AT GEIST Werner Marc My 08:49:46.90 1146.438 02:19:46.90
607 SK LESNICKÝ Jozef Silva 08:49:47.34 1146.378 02:19:47.34
608 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 08:49:50.37 1145.964 02:19:50.37
609 CZ UHERKOVI bratři V 2 08:49:50.71 1145.917 02:19:50.71
610 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Káťa 08:49:51.95 1145.748 02:19:51.95
611 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 08:49:52.04 1145.736 02:19:52.04
612 CZ BARTOŠ Radek Klára 08:49:52.40 1145.687 02:19:52.40
613 CZ BARTL Pavel Spown 11 08:49:52.75 1145.639 02:19:52.75
614 CZ BARTL Pavel Spown 2 08:49:53.31 1145.562 02:19:53.31
615 CZ BARTOŠ Radek Alex* 08:49:55.91 1145.208 02:19:55.91
616 SK MINÁRIK Jozef Deno 08:49:56.06 1145.187 02:19:56.06
617 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Mandingo 08:50:00.05 1144.643 02:20:00.05
618 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 08:50:00.90 1144.527 02:20:00.90
619 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 10 08:50:03.34 1144.195 02:20:03.34
620 CZ BARTL Pavel Spown 10 08:50:03.68 1144.149 02:20:03.68
621 NO SAEVAREID Martin MS 39 08:50:06.71 1143.736 02:20:06.71
622 DE SG SCHMIDT – SOMMER Fox 08:50:07.63 1143.611 02:20:07.63
623 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 08:50:08.12 1143.545 02:20:08.12
624 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 08:50:09.37 1143.375 02:20:09.37
625 BE DENYS Emiel Bacardi 08:50:12.62 1142.933 02:20:12.62
626 CZ HLOŽEK Josef Tobak 08:50:13.36 1142.832 02:20:13.36
627 CZ KIRSCHOVÁ Jana Harik 08:50:13.74 1142.781 02:20:13.74
628 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:50:14.15 1142.725 02:20:14.15
629 EU WANDERER Team Mario Draghi 08:50:15.13 1142.592 02:20:15.13
630 DE SCHEPER Günter Golden Egy 22 08:50:15.72 1142.512 02:20:15.72
631 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Emilio 08:50:17.17 1142.315 02:20:17.17
632 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 08:50:17.49 1142.272 02:20:17.49
633 DE GRÜTER Herbert Grigio 08:50:17.88 1142.219 02:20:17.88
634 NO HELGESEN Bjorn Ove Red Kimlynn 08:50:19.45 1142.006 02:20:19.45
635 DE SG SCHMIDT – SOMMER Cheyenne 08:50:19.90 1141.945 02:20:19.90
636 BE SAUVAGE Laurent Berry 08:50:21.39 1141.743 02:20:21.39
637 BE DENYS Emiel Bamboo 08:50:21.50 1141.728 02:20:21.50
638 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 08:50:22.21 1141.631 02:20:22.21
639 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 08:50:22.75 1141.558 02:20:22.75
640 CZ SUCHÁNEK Břetislav Donca 08:50:23.30 1141.484 02:20:23.30
641 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 08:50:25.42 1141.197 02:20:25.42
642 DE BRANDT Daniel Brandt 049 08:50:27.87 1140.865 02:20:27.87
643 SK HRNČIAR Peter Peter. 08:50:29.19 1140.686 02:20:29.19
644 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 08:50:30.46 1140.514 02:20:30.46
645 CZ VEVERKA Karel Gripen 08:50:32.58 1140.228 02:20:32.58
646 BE DENYS Rebecca Albee 08:50:33.24 1140.138 02:20:33.24
647 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:50:33.50 1140.103 02:20:33.50
648 SK MATÚŠ Július Magda 08:50:33.83 1140.059 02:20:33.83
649 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:50:34.26 1140.000 02:20:34.26
650 AT GRATZER Marco Kozel 08:50:36.75 1139.664 02:20:36.75
651 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 08:50:37.79 1139.524 02:20:37.79
652 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 08:50:38.34 1139.449 02:20:38.34
653 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:50:39.94 1139.233 02:20:39.94
654 SK LATUS Vladimír Vivien 08:50:40.17 1139.202 02:20:40.17
655 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 08:50:41.35 1139.043 02:20:41.35
656 SK CHALUPA Pavol Max* 08:50:41.78 1138.985 02:20:41.78
657 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 08:50:42.95 1138.827 02:20:42.95
658 DE K.H.WICHERT Team B Třebíč 08:50:43.71 1138.725 02:20:43.71
659 DE WINGS 2 WIN Sanches 08:50:47.68 1138.189 02:20:47.68
660 AT GRATZER Marco Mickey 08:50:50.67 1137.787 02:20:50.67
661 SK DZURÁK Martin Yvon 08:50:52.15 1137.587 02:20:52.15
662 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 08:50:56.14 1137.051 02:20:56.14
663 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 08:50:58.55 1136.727 02:20:58.55
664 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Hermiene 08:50:59.32 1136.623 02:20:59.32
665 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 08:51:01.85 1136.283 02:21:01.85
666 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 08:51:04.67 1135.905 02:21:04.67
667 CZ JAVŮREK Miloš Stan 08:51:07.23 1135.561 02:21:07.23
668 CZ DYNKA Miroslav Alois 08:51:09.56 1135.249 02:21:09.56
669 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 08:51:12.54 1134.850 02:21:12.54
670 IT PALTRINIERI Cristiano Capox 08:51:14.38 1134.603 02:21:14.38
671 UK CHADWICK Mike Teddy 08:51:16.75 1134.286 02:21:16.75
672 NL WASSENAAR Bram Bradleys 08:51:17.40 1134.199 02:21:17.40
673 AT WALDER Florian Nala 08:51:18.13 1134.102 02:21:18.13
674 IT LARO Ervin Wector 08:51:18.63 1134.035 02:21:18.63
675 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 08:51:19.40 1133.932 02:21:19.40
676 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 08:51:19.55 1133.912 02:21:19.55
677 DE DEBUS Gerhard Claire 08:51:20.07 1133.842 02:21:20.07
678 CZ YOUNG STARS Deny 08:51:20.89 1133.732 02:21:20.89
679 BE DENYS Rebecca Arno 08:51:21.82 1133.608 02:21:21.82
680 DE SCHWARM Claudia Anna. 08:51:22.21 1133.556 02:21:22.21
681 AT GRATZER Marco Schwejk 08:51:23.76 1133.349 02:21:23.76
682 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 08:51:26.10 1133.036 02:21:26.10
683 NL HEINRICHS Team Pammie 08:51:28.02 1132.780 02:21:28.02
684 DE DEBUS Gerhard Debby 08:51:28.92 1132.660 02:21:28.92
685 DE SCHEPER Günter Golden Egy 07 08:51:36.16 1131.695 02:21:36.16
686 BE DENYS Rebecca Aaron 08:51:38.44 1131.391 02:21:38.44
687 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 08:51:39.28 1131.279 02:21:39.28
688 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 08:51:40.57 1131.108 02:21:40.57
689 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 08:51:43.24 1130.753 02:21:43.24
690 AT PILLWEIN Herbert Felix-P 08:51:44.41 1130.597 02:21:44.41
691 AT GEIST Werner Felix My 08:51:44.67 1130.562 02:21:44.67
692 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 08:52:01.77 1128.294 02:22:01.77
693 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 08:52:04.40 1127.946 02:22:04.40
694 CZ VACEK Josef Čerčil 08:52:04.69 1127.907 02:22:04.69
695 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 08:52:06.17 1127.712 02:22:06.17
696 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 08:52:17.21 1126.253 02:22:17.21
697 NL WASSENAAR Bram Brace 08:52:18.38 1126.099 02:22:18.38
698 CZ FOJTÍK Jan Elys 08:52:19.43 1125.960 02:22:19.43
699 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:52:24.24 1125.327 02:22:24.24
700 DE DEBUS Gerhard Barbie 08:52:26.97 1124.967 02:22:26.97
701 CZ HRUDA Jan Vízek 08:52:29.05 1124.693 02:22:29.05
702 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 08:52:31.49 1124.372 02:22:31.49
703 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 08:52:37.08 1123.638 02:22:37.08
704 DE HUBER TEAM Steenbergen 08:52:40.05 1123.248 02:22:40.05
705 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Coman 08:52:41.63 1123.041 02:22:41.63
706 BE DENYS Rebecca Accent 08:52:42.13 1122.975 02:22:42.13
707 CZ LAŇKA Alfons Fony 08:52:43.16 1122.840 02:22:43.16
708 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Boske 08:52:44.13 1122.713 02:22:44.13
709 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 08:52:44.87 1122.616 02:22:44.87
710 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 08:52:47.83 1122.228 02:22:47.83
711 CZ MACHALA František Rocky. 08:52:52.17 1121.660 02:22:52.17
712 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 08:52:52.61 1121.602 02:22:52.61
713 SK FLIMEL Miroslav Alica 08:52:54.07 1121.411 02:22:54.07
714 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:52:55.07 1121.281 02:22:55.07
715 CZ REIN Jan Ali 08:52:57.28 1120.992 02:22:57.28
716 CZ YOUNG STARS Pavel 08:52:57.86 1120.916 02:22:57.86
717 CZ KAREL Team Smrtihlav 08:52:59.25 1120.734 02:22:59.25
718 CZ M+M KOLÁŘ Team Marťa. 08:53:01.32 1120.464 02:23:01.32
719 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 08:53:01.85 1120.395 02:23:01.85
720 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Pamela 08:53:05.88 1119.869 02:23:05.88
721 SK POLÁČEK Jozef Suny 08:53:08.45 1119.534 02:23:08.45
722 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 08:53:10.14 1119.314 02:23:10.14
723 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 08:53:15.15 1118.661 02:23:15.15
724 SK HRNČIAR Peter Nelka 08:53:15.91 1118.562 02:23:15.91
725 DE TEAM UELSEN Maxx 08:53:16.40 1118.498 02:23:16.40
726 SK SELECKÝ Juraj Zajla 08:53:27.11 1117.107 02:23:27.11
727 CZ DYNKA Miroslav Andrej. 08:53:31.03 1116.598 02:23:31.03
728 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 08:53:38.59 1115.619 02:23:38.59
729 CZ HRUDA Jan Masopust 08:53:52.78 1113.785 02:23:52.78
730 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:54:19.53 1110.344 02:24:19.53
731 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 08:54:28.63 1109.179 02:24:28.63
732 CZ ČECHURA Jaroslav Kralevic 08:54:29.51 1109.066 02:24:29.51
733 IT LARO Ervin Weg 08:54:30.98 1108.878 02:24:30.98
734 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 08:54:34.44 1108.436 02:24:34.44
735 CZ LAŇKA Alfons Vlasta 08:54:37.39 1108.059 02:24:37.39
736 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Lucas Go 08:54:40.83 1107.620 02:24:40.83
737 AT PILLWEIN Herbert Apolo-P 08:54:42.43 1107.416 02:24:42.43
738 BE HESSELS Johan Rieke 08:54:44.71 1107.125 02:24:44.71
739 CZ YOUNG STARS Lotta 08:54:46.67 1106.875 02:24:46.67
740 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 08:54:47.78 1106.734 02:24:47.78
741 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:55:10.10 1103.898 02:25:10.10
742 DE HUBER TEAM Scheemann 08:55:15.07 1103.268 02:25:15.07
743 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Cserkész 08:55:15.79 1103.177 02:25:15.79
744 SK COMOREK Pavel Krym 08:55:44.98 1099.495 02:25:44.98
745 AT GRATZER Marco Little Ben 08:57:17.30 1088.009 02:27:17.30
746 DE WINGS 2 WIN Nani 08:57:31.15 1086.306 02:27:31.15
747 CZ DUDA Přemysl Peter 08:57:37.96 1085.471 02:27:37.96
748 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 08:57:45.65 1084.530 02:27:45.65
749 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 08:58:42.48 1077.622 02:28:42.48
750 AT GEIST Werner Leo My 08:58:58.47 1075.694 02:28:58.47
751 DE WOLTERINK Gerald Gerald 578 08:58:58.73 1075.663 02:28:58.73
752 CZ HLOŽEK Josef Potenzial 08:59:22.34 1072.829 02:29:22.34
753 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Pat 08:59:25.39 1072.464 02:29:25.39
754 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 08:59:26.44 1072.339 02:29:26.44
755 CZ VALENTA Jiří Fénix 08:59:27.40 1072.224 02:29:27.40
756 DE DEBUS Gerhard Flori 08:59:29.71 1071.948 02:29:29.71
757 AT GRATZER Werner Grabenrust 08:59:41.26 1070.569 02:29:41.26
758 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 08:59:50.46 1069.474 02:29:50.46
759 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 09:00:03.03 1067.980 02:30:03.03
760 DE K.H.WICHERT Team B Cheb 09:00:09.33 1067.234 02:30:09.33
761 BE FAMILIE SCHREEL DS 12 09:00:09.51 1067.212 02:30:09.51
762 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 09:00:13.83 1066.701 02:30:13.83
763 DE BEHLKE Andreas Storm 09:01:45.35 1055.979 02:31:45.35
764 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 09:01:59.28 1054.366 02:31:59.28
765 AT GEIST Werner Rita My 09:02:04.62 1053.749 02:32:04.62
766 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 09:02:11.10 1053.001 02:32:11.10
767 BE SAUVAGE Laurent Biggy 09:05:03.08 1033.535 02:35:03.08
768 DE GOETZ Guenter Zara 09:05:11.14 1032.640 02:35:11.14
769 DE HUBER TEAM Patrick 09:05:13.49 1032.380 02:35:13.49
770 CZ BARTL Pavel Spown 8 09:05:48.84 1028.476 02:35:48.84
771 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 09:06:56.07 1021.133 02:36:56.07
772 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 09:07:00.03 1020.704 02:37:00.03
773 CZ BARTOŠ Radek Bára. 09:07:02.44 1020.443 02:37:02.44
774 CZ VLČEK Jiří JV 13 09:07:26.15 1017.881 02:37:26.15
775 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Mat 09:09:27.64 1004.956 02:39:27.64
776 CZ DUDA Přemysl Marek PD 09:10:36.49 997.776 02:40:36.49
777 BE TEAM NATURAL Native 09:11:33.35 991.923 02:41:33.35
778 DE WINGS 2 WIN Ronalda 09:12:39.97 985.153 02:42:39.97
779 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 09:13:51.77 977.958 02:43:51.77
780 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Erato 09:14:03.40 976.803 02:44:03.40
781 CZ REIN Jan Nela 09:14:08.09 976.338 02:44:08.09
782 SK PAVČO Ján Diana 09:15:07.78 970.456 02:45:07.78
783 PL KASZUBA Andrej Priam 09:15:15.32 969.718 02:45:15.32
784 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 09:15:15.85 969.666 02:45:15.85
785 CZ HRUDA Jan Bican 09:16:26.22 962.833 02:46:26.22
786 AT GRATZER Marco Maria Theresia 09:16:57.37 959.839 02:46:57.37
787 HU KLAUZ Attila Rose 09:17:03.41 959.260 02:47:03.41
788 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 09:17:06.18 958.995 02:47:06.18
789 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hubert 09:17:06.81 958.935 02:47:06.81
790 SK HROZEN Peter Anička 09:17:10.51 958.581 02:47:10.51
791 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 09:17:11.53 958.484 02:47:11.53
792 CZ KOVAČÍK Štefan Kara 09:17:12.53 958.388 02:47:12.53
793 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 09:17:19.81 957.693 02:47:19.81
794 BE DENYS Rebecca Albi 09:17:23.14 957.376 02:47:23.14
795 AT POSCH Manfred MP 2 09:17:34.30 956.313 02:47:34.30
796 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 6 09:17:47.62 955.048 02:47:47.62
797 CZ JURA Vladimír Ondra 09:18:24.68 951.545 02:48:24.68
798 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sandro 09:18:45.45 949.593 02:48:45.45
799 DE HUBER TEAM Smiley 09:19:02.67 947.981 02:49:02.67
800 BE DENYS Rebecca Adeline 09:21:28.51 934.543 02:51:28.51
801 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 09:21:37.92 933.690 02:51:37.92
802 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 09:22:51.11 927.100 02:52:51.11
803 SK BINDAS Štefan jun. Marko 09:23:02.99 926.040 02:53:02.99
804 CZ BARTL Pavel Spown 1 09:25:21.88 913.816 02:55:21.88
805 IT PALTRINIERI Cristiano Comic 09:26:46.94 906.488 02:56:46.94
806 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Effendi 09:27:03.11 905.108 02:57:03.11
807 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts IV. 09:27:10.16 904.508 02:57:10.16
808 IT SICILIA INSIEME Team Icon 09:27:56.17 900.609 02:57:56.17
809 ES TANDEM IN MEMORIAM Raket 01 09:28:33.05 897.509 02:58:33.05
810 FR SYLVAIN Henry Moulin 09:28:42.33 896.732 02:58:42.33
811 CZ JAVŮREK Miloš T.G.M. 09:28:46.71 896.366 02:58:46.71
812 SLO STOPA Team Črna Ovca 09:28:52.81 895.857 02:58:52.81
813 CZ FOJTÍK Jan Teska 09:29:37.24 892.163 02:59:37.24
814 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Ebro 09:32:45.21 876.870 03:02:45.21
815 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 09:33:15.60 874.446 03:03:15.60
816 AT POSCH Manfred MP 1 09:33:33.88 872.995 03:03:33.88
817 SK BINDAS Štefan jun. Eliška 09:33:35.85 872.839 03:03:35.85
818 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 141 09:34:00.65 870.878 03:04:00.65
819 ES TANDEM IN MEMORIAM Yvanovic 09:34:37.20 868.005 03:04:37.20
820 CZ DYNKA Miroslav Anežka 09:34:43.49 867.512 03:04:43.49
821 SK PJ PIGEONS Team PJ Filies 09:34:52.90 866.776 03:04:52.90
822 CZ NOVÁK František Bruno 09:35:17.31 864.873 03:05:17.31
823 DE BRAND Reinhard & YU TAO Tatjana 09:35:48.12 862.483 03:05:48.12
824 SK DREXLEROVÁ Helena Benoni 09:36:00.07 861.559 03:06:00.07
825 SK BLAŠKO Miroslav Rossi 09:36:12.15 860.628 03:06:12.15
826 SK BINDAS Štefan jun. Eliss 09:39:39.32 844.959 03:09:39.32
827 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tiger 09:39:43.97 844.614 03:09:43.97
828 SK BINDAS Štefan jun. Delfi 09:39:46.53 844.424 03:09:46.53
829 CZ REIN Jan Oli 09:39:49.91 844.173 03:09:49.91
830 BE DE SCHRYVER – VANDEPITTE Barabas 09:39:53.90 843.878 03:09:53.90
831 AT BUCHTELE Matthias Thebian 09:39:56.80 843.663 03:09:56.80
832 DE TEAM UELSEN Jonas 09:39:59.62 843.454 03:09:59.62
833 DE B & G RACING TEAM Rocket 09:40:04.88 843.065 03:10:04.88
834 DE B & G RACING TEAM Red Horse 09:40:09.75 842.706 03:10:09.75
835 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Tjinnie 09:40:13.15 842.455 03:10:13.15
836 SK NEKORANEC Ivan Dida 09:40:15.78 842.260 03:10:15.78
837 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Emil Hácha 09:40:18.11 842.089 03:10:18.11
838 SK BLAŠKO Ivan Zora 09:40:21.48 841.840 03:10:21.48
839 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Tabasco 09:40:26.52 841.469 03:10:26.52
840 BE DENYS Emiel Balki 09:40:30.34 841.188 03:10:30.34
841 DE TEAM UELSEN Jan. 09:40:34.94 840.849 03:10:34.94
842 CZ HAVLÍK Antonín Eli 2 09:40:38.50 840.587 03:10:38.50
843 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo III. 09:40:46.17 840.024 03:10:46.17
844 CZ OSIČKA František Hopka 09:40:49.05 839.813 03:10:49.05
845 DE B & G RACING TEAM Mira 09:40:53.36 839.497 03:10:53.36
846 CZ ECHTNER Antonín Monte Negro 09:40:57.49 839.194 03:10:57.49
847 SK DROPPA Dušan Dáša 09:41:02.59 838.821 03:11:02.59
848 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 928 09:41:06.46 838.538 03:11:06.46
849 DE PREUSSEN DERBY Team Sporty Party 09:41:16.59 837.798 03:11:16.59
850 IT SICILIA INSIEME Team Ilya 09:41:20.53 837.510 03:11:20.53
851 SK JARIAS Jozef Dodo 09:41:24.51 837.220 03:11:24.51
852 CZ REIN Jan Kuba 09:41:27.79 836.981 03:11:27.79
853 DE PREUSSEN DERBY Team Garrick The One 09:41:30.24 836.802 03:11:30.24
854 SK DREXLEROVÁ Helena Lygia 09:41:34.94 836.460 03:11:34.94
855 BE DENYS Emiel Baldur 09:41:37.65 836.263 03:11:37.65
856 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bacha Na Me 09:41:44.62 835.756 03:11:44.62
857 SK KUPČO Pavol Linda. 09:41:48.68 835.462 03:11:48.68
858 AT GANGL Helmut Regina 09:41:51.37 835.266 03:11:51.37
859 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 09:41:57.16 834.846 03:11:57.16
860 CZ GRUBER Simon Toni Junior 09:42:09.12 833.980 03:12:09.12
861 BE TEAM NATURAL Natali 09:42:13.23 833.683 03:12:13.23
862 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Stress 09:42:17.14 833.401 03:12:17.14
863 EU WANDERER Team Mama Merkel 09:42:29.86 832.483 03:12:29.86
864 DE B & G RACING TEAM Golden Boy 09:43:22.33 828.718 03:13:22.33
865 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Thalia 09:43:32.84 827.968 03:13:32.84
866 BE TEAM NATURAL Nathan 09:44:34.60 823.588 03:14:34.60
867 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Danny 09:44:39.82 823.220 03:14:39.82
868 CZ MAREČEK Karel Luky. 09:44:44.51 822.889 03:14:44.51
869 SK BLAŠKO Ivan Xena. 09:44:47.14 822.704 03:14:47.14
870 SK BLAŠKO Miroslav Lea 09:44:52.59 822.321 03:14:52.59
871 CZ JAVŮREK Miloš Merlose 09:44:59.31 821.848 03:14:59.31
872 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Yamaha 09:44:59.60 821.828 03:14:59.60
873 DE SCHWARM Claudia Lukas 09:59:42.55 764.158 03:29:42.55
874 CZ DUDA Přemysl Michal 10:10:10.13 727.855 03:40:10.13
875 AT GEIST Werner Fabian My 10:16:56.33 706.142 03:46:56.33
876 CZ OSIČKA František Kučka 10:16:58.88 706.010 03:46:58.88
877 BE ALINE Aline 1 10:17:59.84 702.863 03:47:59.84
878 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 10:21:37.64 691.848 03:51:37.64
879 AT RADU Constantin Mario 10:25:22.80 680.818 03:55:22.80
880 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kugelblitz 10:32:32.08 660.734 04:02:32.08
881 CZ BARTL Pavel Spown 7 10:43:40.97 631.698 04:13:40.97
882 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 12 10:48:27.72 620.018 04:18:27.72
883 NL WASSENAAR Bram Brass 10:54:07.75 606.715 04:24:07.75
884 DE BEHLKE Andreas Thunder 10:54:08.87 606.672 04:24:08.87
885 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 10:54:15.76 606.408 04:24:15.76
886 DE RISING SUN Team RS 2 10:57:45.71 598.483 04:27:45.71
887 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-10 11:00:22.33 592.705 04:30:22.33
888 SK POVAŽANEC & ŠIMKO Team Dodo* 11:40:02.38 516.873 05:10:02.38
889 CZ LUNDÁK Pavel Jennifer 12:25:19.60 450.996 05:55:19.60
890 CZ KOVAČÍK Štefan Jara 12:28:46.48 446.662 05:58:46.48
891 DE MARQUART & SÖHNE Marsan 12:46:44.92 425.353 06:16:44.92
892 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 12:55:18.68 415.900 06:25:18.68
893 CZ MACHALA František Mohykán 13:07:23.94 403.250 06:37:23.94
894 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Bonanza 13:36:18.91 375.898 07:06:18.91
895 SK NOVÁK Pavel Barka 15:00:50.86 313.696 08:30:50.86
896 CZ FOJTÍK Jan Walter 15:38:23.13 292.223 09:08:23.13
897 CZ DYNKA Miroslav Anastázie 16:13:14.37 274.760 09:43:14.37
898 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 17:46:29.09 236.888 11:16:29.09
899 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 17:46:29.89 236.883 11:16:29.89
900 DE BEHLKE Andreas Lightning 18:08:19.96 229.477 11:38:19.96
901 IT CELLI Pietro Triton 18:09:15.04 229.175 11:39:15.04
902 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 18:17:26.67 226.521 11:47:26.67

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: