TALENT QUATRO STERNBERK 2017 – KÖRMEND -305.998 km

Místo vypuštění KÖRMEND (H)
Vzdálenost 305.998 km
Datum a čas startu 31.08.2017 06:40:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 836
Počet chovatelů 253

 

LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ YOUNG STARS Ella 09:53:50.56 1578.590 03:13:50.56
2 DE MARQUART & SÖHNE Marsan 09:53:54.83 1578.010 03:13:54.83
3 DE HUBER TEAM Troster 09:53:59.14 1577.426 03:13:59.14
4 AT GRATZER Marco Roter Messias 09:54:46.49 1571.035 03:14:46.49
5 DE MÜLLER Wolfgang Muffin 09:59:21.73 1534.885 03:19:21.73
6 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 09:59:27.41 1534.157 03:19:27.41
7 DE SG MEISSNER & SCHEURER Hans 10:02:46.72 1509.025 03:22:46.72
8 SK PAVČO Ján Maria* 10:03:29.37 1503.753 03:23:29.37
9 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 6 10:03:33.59 1503.234 03:23:33.59
10 SK PRIEHODA Ján & Ivana Sofia 10:03:53.07 1500.840 03:23:53.07
11 SK FLIMEL Miroslav Ajka. 10:04:30.15 1496.304 03:24:30.15
12 IT DOBAI Marian Esprit 10:04:37.69 1495.386 03:24:37.69
13 SK PRIEHODA Ján & Ivana Luna. 10:04:41.11 1494.969 03:24:41.11
14 DE SG SCHMIDT – SOMMER Apache 10:04:43.67 1494.658 03:24:43.67
15 SK JANOŠKO Slavomír Niki 10:05:03.78 1492.215 03:25:03.78
16 CZ RANDJÁK R & M Viki. 10:06:10.15 1484.208 03:26:10.15
17 AT GEIST Werner Ida My 10:10:10.72 1455.895 03:30:10.72
18 DE HUBER TEAM Steenbergen 10:11:59.07 1443.492 03:31:59.07
19 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM “B” Marc Decoene Herirna 10:12:01.45 1443.222 03:32:01.45
20 DE WOLTERINK Gerald Gerald 569 10:12:01.81 1443.181 03:32:01.81
21 BE VANDEWALLE Daniel & Andy Van-Damme 10:12:03.18 1443.026 03:32:03.18
22 CZ DUDA Přemysl Peter 10:12:03.98 1442.935 03:32:03.98
23 BE TEAM NATURAL Native 10:12:04.54 1442.872 03:32:04.54
24 DE HOFLAND & MENNEN Team Hansi 10:12:10.79 1442.163 03:32:10.79
25 NL EIJERKAMP Hans & Evert-Jan Ronaldo of Brummen 10:12:12.20 1442.004 03:32:12.20
26 DE BRANDT Daniel Brandt 055 10:12:13.02 1441.911 03:32:13.02
27 IT PALTRINIERI Cristiano Cewin 10:14:14.71 1428.261 03:34:14.71
28 CZ BACHAN František Dan 10:14:16.01 1428.116 03:34:16.01
29 AT GEIST Werner Anna My 10:14:16.46 1428.067 03:34:16.46
30 IT PALTRINIERI Cristiano Clip 10:14:16.88 1428.020 03:34:16.88
31 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portugal 10:14:17.18 1427.987 03:34:17.18
32 DE K.H.WICHERT Budweis 10:14:17.54 1427.947 03:34:17.54
33 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Kuba. 10:14:17.84 1427.913 03:34:17.84
34 DE SG SCHMIDT – SOMMER Sioux 10:14:19.74 1427.702 03:34:19.74
35 DE TEAM UELSEN Leon. 10:14:21.35 1427.524 03:34:21.35
36 DE K.H.WICHERT Team B Trutnov 10:14:21.62 1427.494 03:34:21.62
37 DE WOLTERINK Gerald Gerald 579 10:14:26.28 1426.977 03:34:26.28
38 SK PAVLÍČEK Ladislav Fešák 10:14:26.50 1426.952 03:34:26.50
39 CZ KARAS Antonín Tukaráma 10:14:27.27 1426.867 03:34:27.27
40 DE K.H.WICHERT Team B Chomutov 10:14:28.07 1426.778 03:34:28.07
41 DE K.H.WICHERT Team B Tábor 10:14:28.88 1426.688 03:34:28.88
42 CZ ADAMEC Lubomír Sofie 10:14:29.69 1426.598 03:34:29.69
43 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Erato 10:14:30.96 1426.458 03:34:30.96
44 DE HESSENBOYS Team Harley 10:14:32.47 1426.290 03:34:32.47
45 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Susi 10:14:32.95 1426.237 03:34:32.95
46 DE DEBUS Gerhard Barbie 10:14:34.20 1426.099 03:34:34.20
47 DE BEHLKE Andreas Sunshine 10:14:35.73 1425.929 03:34:35.73
48 DE BEHLKE Andreas Moonlight 10:14:36.16 1425.882 03:34:36.16
49 CZ MAČALA Zdeněk Grabin 10:14:36.44 1425.851 03:34:36.44
50 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 10:14:36.66 1425.826 03:34:36.66
51 DE WOLTERINK Gerald Gerald 573 10:14:37.26 1425.760 03:34:37.26
52 CZ HAVLÍK Antonín Eli 6 10:14:37.78 1425.702 03:34:37.78
53 CZ HLOŽEK Josef Hywin 10:14:39.29 1425.535 03:34:39.29
54 DE B & G RACING TEAM Eclipse 10:14:40.54 1425.397 03:34:40.54
55 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer II. 10:14:41.35 1425.307 03:34:41.35
56 DE TEAM UELSEN Jörn 10:14:44.33 1424.977 03:34:44.33
57 CZ GORČÍK František Bára 10:14:47.86 1424.587 03:34:47.86
58 SK FEKIAČ + KASAN Zuzi 10:14:53.88 1423.922 03:34:53.88
59 SK SEDLÁK & GRÉK Peter Emilly 10:15:06.62 1422.517 03:35:06.62
60 AT IVANSCHITZ Clemens Venus 10:16:19.26 1414.555 03:36:19.26
61 DE TEAM UELSEN Emily 10:16:26.02 1413.819 03:36:26.02
62 CZ BARTL Pavel Spown 11 10:16:26.59 1413.757 03:36:26.59
63 DE BRAND Reinhard & YU TAO Janine 10:16:27.95 1413.609 03:36:27.95
64 SK BACHÁR Pavol Tomi 5 10:16:34.78 1412.866 03:36:34.78
65 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Girli 10:16:35.14 1412.827 03:36:35.14
66 CZ KONOPÍK Jiří Naďa 10:16:38.01 1412.515 03:36:38.01
67 CZ POLEHŇA František Klára. 10:16:39.64 1412.338 03:36:39.64
68 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poum 10:16:43.42 1411.927 03:36:43.42
69 CZ NERS Jaroslav Louisina 10:16:45.17 1411.737 03:36:45.17
70 CZ RANDJÁK R & M Tomek 10:16:45.86 1411.662 03:36:45.86
71 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 10:16:46.86 1411.554 03:36:46.86
72 SK MOJZEŠ Jaroslav & Milan Leo 3 10:16:47.24 1411.512 03:36:47.24
73 DE BRANDT Daniel Brandt 054 10:16:48.90 1411.332 03:36:48.90
74 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 10:16:49.10 1411.311 03:36:49.10
75 SK BEŇÁK Vladimír Oliver. 10:16:50.06 1411.206 03:36:50.06
76 CZ YOUNG STARS Pavel 10:16:52.37 1410.956 03:36:52.37
77 CZ ŽLIČAŘ Roman Miss Šternberk 10:16:52.85 1410.904 03:36:52.85
78 DE LANG Karl Heinz Kamaolza 10:16:52.99 1410.889 03:36:52.99
79 DE GOETZ Guenter Ziggy 10:16:53.85 1410.795 03:36:53.85
80 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK R.A.F. 10:16:54.03 1410.776 03:36:54.03
81 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 3. 10:16:54.67 1410.707 03:36:54.67
82 CZ JURÁSEK – BARBAR Team Marv 10:16:55.12 1410.658 03:36:55.12
83 AT WALDER Florian Nala 10:16:56.02 1410.560 03:36:56.02
84 AT PILLWEIN Herbert Marko-P 10:16:58.33 1410.310 03:36:58.33
85 DE FISCHER Lothar Figaro 10:16:58.66 1410.274 03:36:58.66
86 NL VOLLEBEEK Randy Softy 10:16:59.72 1410.159 03:36:59.72
87 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 10:17:01.50 1409.967 03:37:01.50
88 SK IM MARCIN Imrich IM Dona 10:17:02.77 1409.829 03:37:02.77
89 CZ BARTOŠ Radek Alex* 10:17:03.31 1409.771 03:37:03.31
90 DE TEAM SASSE/WELZEL Use Afrika 10:17:03.49 1409.751 03:37:03.49
91 DE B & G RACING TEAM Betty 10:17:03.93 1409.704 03:37:03.93
92 CZ POLEHŇA František Mery 10:17:08.27 1409.234 03:37:08.27
93 SK POLÁČEK Jozef Olii 10:17:08.72 1409.185 03:37:08.72
94 CZ REIN Jan Ali 10:17:13.33 1408.687 03:37:13.33
95 CZ HANÁK Milan Karola 10:17:16.51 1408.343 03:37:16.51
96 BE HESSELS Johan Hanne 10:17:26.56 1407.258 03:37:26.56
97 CZ NESVADBA Petr Mr. Zdenjoch 10:17:30.52 1406.831 03:37:30.52
98 CZ UHERKOVI bratři V 2 10:17:32.70 1406.596 03:37:32.70
99 NL BAS VAN BEVEREN Bas 10:18:31.80 1400.256 03:38:31.80
100 CZ MAKA NAKI Maka 10:18:32.40 1400.192 03:38:32.40
101 CZ JANEČEK Petr + František Hulk 10:18:33.69 1400.054 03:38:33.69
102 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts III. 10:18:36.85 1399.717 03:38:36.85
103 DE SCHWARM Claudia Abano As 10:18:38.92 1399.496 03:38:38.92
104 CZ BARTL Pavel Spown 10 10:18:39.54 1399.430 03:38:39.54
105 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Samba 10:18:41.07 1399.267 03:38:41.07
106 EU WANDERER Team Mario Draghi 10:18:42.92 1399.070 03:38:42.92
107 CZ REIN Jan Fred 10:18:43.02 1399.059 03:38:43.02
108 DE MARQUART & SÖHNE Marrante 10:18:43.70 1398.987 03:38:43.70
109 DE TEAM UELSEN Merle. 10:18:44.59 1398.892 03:38:44.59
110 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 1 10:18:45.06 1398.842 03:38:45.06
111 ES ROC TEAM JORDI-TOLO Bomber 07 10:18:45.84 1398.758 03:38:45.84
112 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Ulli 10:18:46.97 1398.638 03:38:46.97
113 DE LECKE Theo & Markus Athen 10:18:47.24 1398.609 03:38:47.24
114 CZ RANDJÁK R & M Willy 10:18:48.06 1398.522 03:38:48.06
115 AT PÖTSCHER Günter Parri 10:18:49.12 1398.409 03:38:49.12
116 CZ YOUNG STARS Karolína II. 10:18:49.46 1398.373 03:38:49.46
117 DE DEBUS Gerhard Debby 10:18:49.99 1398.316 03:38:49.99
118 DE WINGS 2 WIN Guerreiro 10:18:50.40 1398.273 03:38:50.40
119 DE MÜLLER Wolfgang Mundolf 10:18:50.96 1398.213 03:38:50.96
120 NL HEINRICHS Team Gijsje 10:18:51.06 1398.202 03:38:51.06
121 AT WALDER Florian Space Boy 10:18:51.64 1398.141 03:38:51.64
122 BE FAMILIE SCHREEL DS 15 10:18:51.93 1398.110 03:38:51.93
123 AT GEIST Werner Felix My 10:18:52.08 1398.094 03:38:52.08
124 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 4. 10:18:52.65 1398.033 03:38:52.65
125 DE TREPTE Arndt + Marcus Tamga 10:18:53.49 1397.944 03:38:53.49
126 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Black Power 10:18:54.96 1397.787 03:38:54.96
127 BE FAMILIE SCHREEL DS 13 10:18:55.68 1397.711 03:38:55.68
128 DE HOFLAND & MENNEN Team Dieter. 10:18:59.67 1397.286 03:38:59.67
129 CZ GORČÍK František Bárny 10:19:01.39 1397.103 03:39:01.39
130 CZ KONOPÍK Jiří Heli 10:19:01.50 1397.092 03:39:01.50
131 NL MOL Ed Edje 10:19:02.18 1397.019 03:39:02.18
132 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 10:19:04.45 1396.778 03:39:04.45
133 HU KLAUZ Attila Rose 10:19:06.36 1396.575 03:39:06.36
134 BE TEAM NATURAL Natty 10:19:06.82 1396.526 03:39:06.82
135 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wieflerka 10:19:11.71 1396.007 03:39:11.71
136 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 4 10:19:20.36 1395.089 03:39:20.36
137 CZ KUBÁČEK Lubomír Tři Sestry 10:19:22.36 1394.878 03:39:22.36
138 SK GEMELA Štefan Deisy 10:19:24.10 1394.693 03:39:24.10
139 CZ BARTL Pavel Spown 8 10:19:35.25 1393.513 03:39:35.25
140 DE TEAM UELSEN Sarah 10:19:39.75 1393.037 03:39:39.75
141 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pongo 10:20:21.61 1388.627 03:40:21.61
142 DE K.H.WICHERT Team B Havířov 10:21:12.28 1383.325 03:41:12.28
143 BE FAMILIE SCHREEL DS 11 10:21:13.72 1383.175 03:41:13.72
144 DE BRANDT Daniel Brandt 052 10:21:15.94 1382.944 03:41:15.94
145 DE MARQUART & SÖHNE Marshall 10:21:17.60 1382.771 03:41:17.60
146 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 10:21:23.02 1382.207 03:41:23.02
147 BE SAUVAGE Laurent Berry 10:21:24.89 1382.012 03:41:24.89
148 CZ YOUNG STARS Hvězda 10:21:28.72 1381.614 03:41:28.72
149 NL A.G. VAN SOERLAND Sorel 10:21:29.40 1381.543 03:41:29.40
150 CZ BACHAN František Alenka 10:21:31.47 1381.328 03:41:31.47
151 SK BACHÁR Pavol Tomi 6 10:21:31.69 1381.305 03:41:31.69
152 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 150 10:21:32.67 1381.203 03:41:32.67
153 DE K.H.WICHERT Most 10:21:33.26 1381.142 03:41:33.26
154 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Suzuki 10:21:33.50 1381.117 03:41:33.50
155 BE HIMBRECHT PIGEONS Jerome 10:21:33.88 1381.078 03:41:33.88
156 IT LARO Ervin Weg 10:21:34.08 1381.057 03:41:34.08
157 AT GEIST Werner Agnes My 10:21:34.72 1380.990 03:41:34.72
158 CZ RANDJÁK R & M Nasty 10:21:35.37 1380.923 03:41:35.37
159 NO MASTERLOFT Bjarte Alvaer Small Girl 10:21:38.58 1380.590 03:41:38.58
160 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:21:39.41 1380.503 03:41:39.41
161 SK PAVČO Ján Matúš 10:21:41.55 1380.281 03:41:41.55
162 AT GRATZER Marco Little Ben 10:21:43.11 1380.119 03:41:43.11
163 AT KÖNIGSECKER Leopold Tamara 10:21:43.65 1380.063 03:41:43.65
164 DE LECKE Theo & Markus Favorit 10:21:44.07 1380.020 03:41:44.07
165 CZ KAREL Team Pidova Hlava 10:21:45.21 1379.902 03:41:45.21
166 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 10:21:45.35 1379.887 03:41:45.35
167 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Curry 10:21:45.69 1379.852 03:41:45.69
168 IT DOBAI Marian Esko 10:21:46.96 1379.720 03:41:46.96
169 DE SCHWARM Claudia Lukas 10:21:49.89 1379.416 03:41:49.89
170 BE FLY-4-US Pollin – Denduyver Fly 142 10:21:50.19 1379.385 03:41:50.19
171 BE HIMBRECHT PIGEONS White Bullet 10:21:50.35 1379.369 03:41:50.35
172 CZ VÍTEK Jan Darja 10:21:50.94 1379.308 03:41:50.94
173 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Meule 10:21:51.21 1379.280 03:41:51.21
174 NO HELGESEN Bjorn Ove Young Dirk 10:21:51.49 1379.251 03:41:51.49
175 CZ REIN Jan Sally 10:21:51.91 1379.207 03:41:51.91
176 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rudy the Kid 10:21:52.95 1379.099 03:41:52.95
177 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Apollo. 10:21:53.03 1379.091 03:41:53.03
178 CZ PÍŠTĚK Vítězslav Perla 10:21:53.49 1379.043 03:41:53.49
179 IT GHIACCI L. & CAMAGNI E. Elmut 10:21:53.82 1379.009 03:41:53.82
180 CZ BOROVIČKA Ladislav Bart 10:21:54.19 1378.971 03:41:54.19
181 SK SELECKÝ Ján Joojo 10:21:54.44 1378.945 03:41:54.44
182 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 5. 10:21:54.78 1378.910 03:41:54.78
183 DE DEBUS Gerhard Flori 10:21:55.20 1378.866 03:41:55.20
184 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Yamaha 10:21:55.62 1378.823 03:41:55.62
185 UK CHADWICK Mike Chris 10:21:55.69 1378.816 03:41:55.69
186 CZ KUBÁČEK Lubomír Harlej 10:21:58.21 1378.555 03:41:58.21
187 DE BEHLKE Andreas Storm 10:22:01.66 1378.198 03:42:01.66
188 CZ FOJTÍK Jan Walter 10:22:29.79 1375.294 03:42:29.79
189 CZ GRUBER Simon Yvan Junior. 10:22:34.35 1374.824 03:42:34.35
190 SK BEŇÁK Vladimír Lili 10:22:39.76 1374.267 03:42:39.76
191 CZ LAŇKA Alfons Laura 10:22:42.09 1374.028 03:42:42.09
192 DE WOLTERINK Gerald Gerald 578 10:22:43.48 1373.885 03:42:43.48
193 SK FLIMEL Miroslav Atos. 10:22:46.66 1373.558 03:42:46.66
194 DE LAURA SUNSHINE Team Freddy s Best 10:22:49.95 1373.220 03:42:49.95
195 CZ HOLUŠA & KOZELSKÝ & MUSIAL Team Zip 10:22:50.24 1373.190 03:42:50.24
196 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Libuš 10:22:51.60 1373.050 03:42:51.60
197 SK BINDAS Štefan jun. Lussy 10:22:52.54 1372.954 03:42:52.54
198 SK OVŠÁK Anton Rose. 10:22:53.71 1372.834 03:42:53.71
199 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Derby Costa del Sol 10:22:54.99 1372.702 03:42:54.99
200 SK OVŠÁK Anton Jack. 10:22:55.16 1372.685 03:42:55.16
201 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 8 10:22:55.46 1372.654 03:42:55.46
202 CZ RYŠAVÝ Roman Rodin 10:22:55.67 1372.633 03:42:55.67
203 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer IV. 10:22:56.18 1372.580 03:42:56.18
204 CZ KUBÁČEK Lubomír Horkyze Slize 10:22:56.57 1372.540 03:42:56.57
205 CZ DUDA Přemysl Mirek 10:22:57.02 1372.494 03:42:57.02
206 CZ LUNDÁK Pavel Dido 10:22:57.62 1372.432 03:42:57.62
207 CZ BOROVIČKA Ladislav Lisa 10:22:58.06 1372.387 03:42:58.06
208 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Rosmery 10:22:58.56 1372.336 03:42:58.56
209 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Tati 10:22:58.83 1372.308 03:42:58.83
210 DE PREUSSEN DERBY Team Paul The One 10:23:01.42 1372.043 03:43:01.42
211 DE GOETZ Guenter Zea 10:23:01.93 1371.990 03:43:01.93
212 UK CHADWICK Mike Andy 10:23:02.43 1371.939 03:43:02.43
213 DE LAURA SUNSHINE Team Shiva 10:23:02.83 1371.898 03:43:02.83
214 CZ ECHTNER Antonín Herokamp 10:23:03.55 1371.824 03:43:03.55
215 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-03 10:23:04.46 1371.731 03:43:04.46
216 CZ YOUNG STARS Stella. 10:23:04.87 1371.689 03:43:04.87
217 CZ SVOBODA Jiří Olga 10:23:10.22 1371.141 03:43:10.22
218 DE LECKE Theo & Markus Madrid 10:23:11.16 1371.045 03:43:11.16
219 DE HUBER TEAM Scheemann 10:23:22.57 1369.878 03:43:22.57
220 CZ JAVŮREK Miloš Prczek 10:23:23.30 1369.803 03:43:23.30
221 DE SCHEPER Günter Golden Egy 04 10:23:24.91 1369.638 03:43:24.91
222 BE TAVEIRNE Francky Candy 10:23:25.94 1369.533 03:43:25.94
223 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Satan 10:23:40.97 1367.999 03:43:40.97
224 IT TIGER TEAM Grappa Matteo Taifun 10:23:41.05 1367.991 03:43:41.05
225 TR KARAKURT PIGEONS Ahmet 10:23:42.32 1367.862 03:43:42.32
226 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saroz 10:23:42.68 1367.825 03:43:42.68
227 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Vostok 10:23:47.58 1367.326 03:43:47.58
228 PT SPORTING PIGEONS TEAM Poxpy 10:23:48.90 1367.192 03:43:48.90
229 DE HOFLAND & MENNEN Team Mennen 10:23:49.22 1367.159 03:43:49.22
230 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 2 10:23:49.83 1367.097 03:43:49.83
231 DE HESSENBOYS Team Olli 10:23:51.48 1366.929 03:43:51.48
232 SK BINDAS Štefan jun. Jessika 10:23:52.33 1366.843 03:43:52.33
233 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Charlotte 10:23:53.21 1366.753 03:43:53.21
234 AT GEIST Werner Leo My 10:23:53.81 1366.692 03:43:53.81
235 CZ KUBÁČEK Lubomír Abraxas 10:24:21.40 1363.891 03:44:21.40
236 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 662 10:24:29.57 1363.064 03:44:29.57
237 CZ YOUNG STARS Maty. 10:24:30.79 1362.940 03:44:30.79
238 UK CHADWICK Mike Lottie 10:24:36.61 1362.352 03:44:36.61
239 IT PALTRINIERI Cristiano Ciro 10:24:37.27 1362.285 03:44:37.27
240 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Linda 10:24:43.88 1361.617 03:44:43.88
241 CZ BEZDĚK Antonín Athéna 10:24:45.81 1361.422 03:44:45.81
242 CZ BARTL Pavel Spown 7 10:24:51.48 1360.850 03:44:51.48
243 CZ JAVŮREK Miloš Kiwi 10:24:52.11 1360.786 03:44:52.11
244 SK MAJDÁK Michal Apatit 10:25:00.73 1359.918 03:45:00.73
245 SK HRNČIAR Peter Nelka 10:25:05.51 1359.436 03:45:05.51
246 SLO STOPA Team Kill Patrick 10:25:14.62 1358.520 03:45:14.62
247 BE CASA BARCA Eddy D´Heedene Casa 2 10:25:15.73 1358.408 03:45:15.73
248 NL HEINRICHS Team Pammie 10:25:16.65 1358.316 03:45:16.65
249 AT WALDER Florian Graham 10:25:17.97 1358.183 03:45:17.97
250 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Chance of 10:25:18.80 1358.100 03:45:18.80
251 DE BEHLKE Andreas Thunder 10:25:21.76 1357.803 03:45:21.76
252 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 1 10:25:24.27 1357.551 03:45:24.27
253 DE LECKE Theo & Markus Markus. 10:25:25.02 1357.475 03:45:25.02
254 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Katie 10:25:25.80 1357.397 03:45:25.80
255 CZ BRULÍK Josef Kadlik 10:25:26.06 1357.371 03:45:26.06
256 DE K.H.WICHERT Team B Třebíč 10:25:27.01 1357.276 03:45:27.01
257 SK PAVČO Ján Ján 10:25:27.60 1357.216 03:45:27.60
258 AT PILLWEIN Herbert Luka-P 10:25:27.71 1357.205 03:45:27.71
259 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Cobain jr. 10:25:28.11 1357.165 03:45:28.11
260 SK LATUS Vladimír Alica. 10:25:28.35 1357.141 03:45:28.35
261 CZ BARTL Pavel Spown 3 10:25:28.75 1357.101 03:45:28.75
262 DE HUBER TEAM Adamos 10:25:29.43 1357.033 03:45:29.43
263 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Luky 10:25:30.16 1356.960 03:45:30.16
264 SK MINÁRIK Jozef Deno 10:25:31.30 1356.845 03:45:31.30
265 CZ BARTL Pavel Spown 4 10:25:31.92 1356.783 03:45:31.92
266 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Piep 10:25:32.06 1356.769 03:45:32.06
267 CZ KUBÁČEK Lubomír Dymytry 10:25:32.55 1356.720 03:45:32.55
268 CZ REIN Jan Nela 10:25:33.07 1356.668 03:45:33.07
269 CZ NEW VES – PSV EINDHOVEN Team Hardy 10:25:33.99 1356.576 03:45:33.99
270 DE LAURA SUNSHINE Team Celest 10:25:34.12 1356.563 03:45:34.12
271 CZ KUBÁČEK Lubomír Blue Effect 10:25:34.94 1356.480 03:45:34.94
272 CZ MAKA NAKI Naki 10:25:35.46 1356.428 03:45:35.46
273 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 7. 10:25:36.33 1356.341 03:45:36.33
274 SK LAŠ Vladimír Las 1 10:25:37.79 1356.195 03:45:37.79
275 CZ BARTONĚK Jaroslav Liš 10:25:39.49 1356.024 03:45:39.49
276 CZ KOTÁSEK František Francos 10:25:39.96 1355.977 03:45:39.96
277 CZ PROFI TEAM Ajka 10:25:40.40 1355.933 03:45:40.40
278 CZ LOVEČEK Alois Aďula 10:25:42.53 1355.720 03:45:42.53
279 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 10:25:43.64 1355.609 03:45:43.64
280 CZ BEZDĚK Antonín Calypso 10:25:46.96 1355.277 03:45:46.96
281 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Perfect 10:25:49.10 1355.063 03:45:49.10
282 DE DEBUS Gerhard Krissi 10:25:57.21 1354.252 03:45:57.21
283 CZ ALBRECHT Jiří Giri 1 10:25:58.20 1354.153 03:45:58.20
284 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriana Mafa 3 10:25:58.78 1354.095 03:45:58.78
285 CZ ADAMEC Lubomír Drak 10:25:59.65 1354.008 03:45:59.65
286 DE BRANDT Daniel Brandt 049 10:26:01.69 1353.805 03:46:01.69
287 DE POORTVLIET/REDLICH/RISSE Team Charlie 10:26:02.21 1353.753 03:46:02.21
288 DE B & G RACING TEAM Ebony 10:26:04.76 1353.498 03:46:04.76
289 DE SCHWARM Claudia Varenne 10:26:06.45 1353.330 03:46:06.45
290 DE K.H.WICHERT Pilsen 10:26:08.06 1353.169 03:46:08.06
291 IT PALTRINIERI Cristiano Carro 10:26:08.50 1353.125 03:46:08.50
292 BE ALINE Aline 1 10:26:13.22 1352.655 03:46:13.22
293 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saloome 10:26:15.14 1352.463 03:46:15.14
294 CZ VEVERKA Karel Gripen 10:26:32.14 1350.772 03:46:32.14
295 CZ JAVŮREK Miloš Stan 10:26:33.57 1350.630 03:46:33.57
296 BE TAVEIRNE Francky Cairo 10:26:39.25 1350.066 03:46:39.25
297 NL NICO VAN VEEN Nicot 10:26:39.61 1350.030 03:46:39.61
298 SK NOVÁK Pavel Barbar 10:26:39.73 1350.018 03:46:39.73
299 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 10:26:40.84 1349.908 03:46:40.84
300 CZ JAKUBČÍK Petr Lukaas 10:26:45.33 1349.462 03:46:45.33
301 DE K.H.WICHERT Ostrava 10:26:45.70 1349.426 03:46:45.70
302 SK ČÁNI Ĺudovít Mária. 10:26:46.20 1349.376 03:46:46.20
303 SK FORGÁČ & KASAN Team Maca 10:26:47.23 1349.274 03:46:47.23
304 DE WINGS 2 WIN Sanches 10:26:47.37 1349.260 03:46:47.37
305 CZ LAŇKA Alfons Fony 10:26:47.52 1349.245 03:46:47.52
306 CZ KUBÁČEK Lubomír Našrot 10:26:47.99 1349.199 03:46:47.99
307 SK LATUS Vladimír Majka 10:26:49.47 1349.052 03:46:49.47
308 UK CHADWICK Mike Ralph 10:26:50.39 1348.961 03:46:50.39
309 EU WANDERER Team Donald Tusk 10:26:50.69 1348.931 03:46:50.69
310 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Sarco 10:26:51.43 1348.858 03:46:51.43
311 PL KONIOR Józef Basia 10:26:53.07 1348.695 03:46:53.07
312 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Salt 10:26:53.71 1348.632 03:46:53.71
313 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 505 10:26:54.10 1348.593 03:46:54.10
314 SK MINÁRIK Jozef Feďa 10:26:54.34 1348.569 03:46:54.34
315 SK FLIMEL Miroslav Alica 10:26:54.98 1348.506 03:46:54.98
316 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 11 10:26:55.20 1348.484 03:46:55.20
317 AT PÖTSCHER Günter Pacco 10:26:55.41 1348.463 03:46:55.41
318 SK PAJTA Vladimír Lara 10:26:55.82 1348.423 03:46:55.82
319 AT GEIST Werner Lea My 10:26:56.97 1348.309 03:46:56.97
320 DE KAMP v.d. Horst Elke 10:26:58.42 1348.165 03:46:58.42
321 DE LAURA SUNSHINE Team Cazzius 10:26:58.66 1348.141 03:46:58.66
322 IT SICILIA INSIEME Team Icon 10:26:59.12 1348.096 03:46:59.12
323 SK POLÁČEK Jozef Suny 10:26:59.51 1348.057 03:46:59.51
324 IT SICILIA INSIEME Team Iggy 10:27:01.42 1347.868 03:47:01.42
325 PT SPORTING PIGEONS TEAM Pozic 10:27:10.30 1346.990 03:47:10.30
326 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 10:27:10.45 1346.975 03:47:10.45
327 CZ KOVAČÍK Štefan Mela 10:27:10.96 1346.925 03:47:10.96
328 SK NOVÁK Pavel Stano 10:27:11.93 1346.829 03:47:11.93
329 CZ KROČIL Jaroslav Kronny 10:27:15.94 1346.433 03:47:15.94
330 CZ VÍTEK Jan Viky 10:27:17.97 1346.233 03:47:17.97
331 AT PÖTSCHER Günter Panach 10:27:56.40 1342.450 03:47:56.40
332 SK POLAČEK Viliam & Michal Alenka. 10:27:57.94 1342.299 03:47:57.94
333 SK LESNICKÝ Jozef Silva 10:27:59.03 1342.192 03:47:59.03
334 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Lambrechts V. 10:28:28.56 1339.300 03:48:28.56
335 DE MÜLLER Wolfgang Muck 10:28:35.20 1338.652 03:48:35.20
336 DE GRÜTER Herbert Grisby 10:28:42.27 1337.962 03:48:42.27
337 CZ DUDA Přemysl Marek PD 10:28:42.82 1337.909 03:48:42.82
338 NL VISSER & MEIBOOM Team Visser 1 10:28:45.06 1337.690 03:48:45.06
339 CZ YOUNG STARS Eman 10:28:45.50 1337.647 03:48:45.50
340 CZ JANEČEK Petr + František Lejdy 10:28:47.62 1337.441 03:48:47.62
341 DE GRÜTER Herbert Grigio 10:28:51.85 1337.029 03:48:51.85
342 CZ KYTLICA Jan Majda 10:28:54.43 1336.778 03:48:54.43
343 EU WANDERER Team Jean-Claude Juncker 10:28:55.84 1336.640 03:48:55.84
344 CZ KARAS Antonín Rádhešjam 10:28:56.45 1336.581 03:48:56.45
345 NL BAS VAN BEVEREN Jolanda 10:28:57.69 1336.460 03:48:57.69
346 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP-04 10:28:58.52 1336.380 03:48:58.52
347 SK FORGÁČ & KASAN Team Nika 10:29:03.11 1335.933 03:49:03.11
348 DE TREPTE Arndt + Marcus Tam 10:29:04.16 1335.831 03:49:04.16
349 NL A.G. VAN SOERLAND Soria 10:29:11.28 1335.140 03:49:11.28
350 BE BODDAERT – LOGGHE I. B-L 4 10:29:23.70 1333.935 03:49:23.70
351 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Ginger 10:29:25.14 1333.795 03:49:25.14
352 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 12 10:29:26.42 1333.671 03:49:26.42
353 DE GOETZ Guenter Zanny 10:29:27.09 1333.606 03:49:27.09
354 DE MARQUART & SÖHNE Marten 10:29:29.01 1333.420 03:49:29.01
355 SLO STOPA Team Van Damme 10:29:29.59 1333.364 03:49:29.59
356 CZ FOJTÍK Jan Teska 10:29:29.85 1333.339 03:49:29.85
357 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 10:29:30.93 1333.235 03:49:30.93
358 CZ TRUKSA Vítězslav Pepino 10:29:36.29 1332.716 03:49:36.29
359 AT GRATZER Werner Graden 10:29:37.57 1332.592 03:49:37.57
360 SK HROZEN Peter Jana 10:29:45.90 1331.787 03:49:45.90
361 DE RISING SUN Team RS 4 10:29:53.75 1331.029 03:49:53.75
362 DE SCHEPER Günter Golden Egy 02 10:30:05.49 1329.897 03:50:05.49
363 AT GRATZER Marco Donald 10:30:06.79 1329.772 03:50:06.79
364 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 10:30:07.17 1329.735 03:50:07.17
365 UK CHADWICK Mike Chadwick 65 10:30:08.23 1329.633 03:50:08.23
366 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Aplaus 10:30:08.90 1329.569 03:50:08.90
367 BE FAMILIE SCHREEL DS 17 10:30:09.67 1329.494 03:50:09.67
368 SK KUPČO Pavol Avra 10:30:11.69 1329.300 03:50:11.69
369 DE TREPTE Arndt + Marcus Tambor 10:30:14.79 1329.002 03:50:14.79
370 SK PAJTA Vladimír Filo 10:30:24.45 1328.073 03:50:24.45
371 SK HRNČIAR Peter Sima 10:31:09.76 1323.735 03:51:09.76
372 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Ari 10:31:19.73 1322.784 03:51:19.73
373 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Costa 10:31:40.23 1320.833 03:51:40.23
374 DE HIENZSCH Frank Hilton 10:31:43.05 1320.565 03:51:43.05
375 AT IVANSCHITZ Clemens Plutonia 10:31:49.94 1319.911 03:51:49.94
376 CZ REIN Jan Felix 10:31:55.88 1319.347 03:51:55.88
377 CZ FOJTÍK Jan Elys 10:31:59.49 1319.005 03:51:59.49
378 CZ KUBÁČEK Lubomír Lucie 10:32:09.86 1318.023 03:52:09.86
379 DE SCHWARM Claudia Moni Maker 10:32:10.27 1317.985 03:52:10.27
380 BE VANHEE Johan Soes 10:32:18.62 1317.195 03:52:18.62
381 DE SIELKA Alfred Alfred 2 10:32:19.55 1317.107 03:52:19.55
382 BE GODDERIS Linda Bravo 10:32:20.34 1317.032 03:52:20.34
383 DE WILFRIED zur LOEWEN Killer V. 10:32:20.52 1317.015 03:52:20.52
384 SK PAJTA Vladimír Rutinka 10:32:33.68 1315.773 03:52:33.68
385 AT BUCHTELE Matthias Xenon 10:33:24.50 1310.999 03:53:24.50
386 DE WOLTERINK Gerald Gerald 576 10:33:27.45 1310.723 03:53:27.45
387 DE SG SIEBERT/GÜNTHER Gemini 10:33:30.61 1310.427 03:53:30.61
388 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Ilona 10:33:47.42 1308.857 03:53:47.42
389 SK BINDAS Štefan jun. Edward 10:34:08.75 1306.869 03:54:08.75
390 NO ARCTIC LOFT OF NORWAY Arctic P28 10:34:12.70 1306.502 03:54:12.70
391 CZ DUDA Přemysl Luboš PD 10:34:14.55 1306.330 03:54:14.55
392 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 666 10:34:16.13 1306.183 03:54:16.13
393 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Duha 10:34:20.90 1305.740 03:54:20.90
394 IT LARO Ervin Wector 10:34:28.37 1305.047 03:54:28.37
395 CZ VÍTEK Jan Naty 10:35:02.36 1301.901 03:55:02.36
396 CZ YOUNG STARS Lotta 10:35:06.21 1301.546 03:55:06.21
397 DE K.H.WICHERT Teplice 10:35:12.65 1300.952 03:55:12.65
398 CZ VACEK Josef Merlin 10:35:15.27 1300.711 03:55:15.27
399 SK SELECKÝ Ján Vichor 10:35:22.21 1300.071 03:55:22.21
400 CZ BARTOŠ Radek Saly 10:35:24.11 1299.896 03:55:24.11
401 NL DUIVENVRIENDEN FRYSLAN Jetfighter 10:35:38.06 1298.614 03:55:38.06
402 DE BRANDT Daniel Brandt 050 10:35:39.33 1298.497 03:55:39.33
403 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Sona. 10:35:39.51 1298.481 03:55:39.51
404 SK DZURÁK Martin Yvon 10:35:45.99 1297.886 03:55:45.99
405 SK HRNČIAR Peter Peter. 10:36:34.16 1293.481 03:56:34.16
406 SK BLAŠKO Ivan Sára. 10:36:55.55 1291.535 03:56:55.55
407 CZ NESVADBA Petr Maybe Terezka 10:36:56.19 1291.477 03:56:56.19
408 SK LAŠ Vladimír Las 3 10:36:56.68 1291.432 03:56:56.68
409 AT WALDER Florian Kiwi Blue 10:36:57.29 1291.377 03:56:57.29
410 CZ KRATOCHVÍL Dušan Aurora 10:36:57.39 1291.368 03:56:57.39
411 CZ STRNAD Jaroslav Sexy Man 10:36:57.89 1291.322 03:56:57.89
412 CZ SUCHÁNEK Břetislav Beta 10:37:01.91 1290.957 03:57:01.91
413 SK BINDAS Štefan jun. Vikki 10:37:11.19 1290.116 03:57:11.19
414 AT PILLWEIN Herbert Ana-P 10:37:12.01 1290.041 03:57:12.01
415 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 10:37:27.85 1288.607 03:57:27.85
416 DE SG MEISSNER & SCHEURER Dieter 10:38:06.01 1285.165 03:58:06.01
417 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 10:38:37.51 1282.338 03:58:37.51
418 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team HP 2. 10:39:56.72 1275.282 03:59:56.72
419 DE SCHWARM Claudia Anna. 10:39:57.16 1275.243 03:59:57.16
420 CZ HRUDA Jan Bican 10:40:01.64 1274.846 04:00:01.64
421 DE GOETZ Guenter Zelda 10:40:02.85 1274.739 04:00:02.85
422 EU WANDERER Team Mama Merkel 10:40:09.43 1274.157 04:00:09.43
423 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny. 10:40:10.24 1274.086 04:00:10.24
424 SK LATUS Vladimír Vivien 10:40:10.97 1274.021 04:00:10.97
425 DE TEAM SASSE/WELZEL Abbacus-Ringlose 10:40:13.85 1273.767 04:00:13.85
426 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Jana. 10:40:18.56 1273.350 04:00:18.56
427 DE SCHWARM Claudia Pipi-Paula 10:40:58.54 1269.829 04:00:58.54
428 SK PRIEHODA Ján & Ivana Auróra. 10:42:02.24 1264.260 04:02:02.24
429 SK FIALA Alexander + Tomáš Tina 10:42:07.42 1263.809 04:02:07.42
430 SK NOVÁK Pavel Stanka 10:42:11.91 1263.418 04:02:11.91
431 DE LECKE Theo & Markus Heike 10:42:12.02 1263.409 04:02:12.02
432 BE SAUVAGE Laurent Biggy 10:42:14.42 1263.200 04:02:14.42
433 BE DENYS Emiel Bacardi 10:42:14.77 1263.170 04:02:14.77
434 CZ LANGER Bohuslav Bolt 10:42:15.83 1263.078 04:02:15.83
435 BE DENYS Emiel Bamboo 10:42:16.24 1263.042 04:02:16.24
436 CZ HAVLÍK Antonín Eli 4 10:42:16.81 1262.992 04:02:16.81
437 CZ BARTOŠ Radek Bára. 10:42:17.41 1262.940 04:02:17.41
438 SK GEMELA Štefan Saimon 10:42:17.85 1262.902 04:02:17.85
439 SK FLIMEL Miroslav Aďa 10:42:18.88 1262.813 04:02:18.88
440 CZ BEZDĚK Antonín Minerva 10:42:22.45 1262.503 04:02:22.45
441 SK ŠTEFANČÍK Lukáš Tamy 10:42:23.14 1262.443 04:02:23.14
442 SK BLAHOVSKÝ Milan + Dávid + Erik Romulus jr. 10:42:27.30 1262.082 04:02:27.30
443 CZ VLČEK Jiří JV 19 10:42:28.78 1261.953 04:02:28.78
444 CZ HLOŽEK Josef Genius 10:42:31.51 1261.716 04:02:31.51
445 TR KARAKURT PIGEONS Barkiu 10:42:33.40 1261.553 04:02:33.40
446 AT IVANSCHITZ Clemens Mars 10:42:35.84 1261.341 04:02:35.84
447 DE HIENZSCH Frank Hidalgo 10:42:36.74 1261.263 04:02:36.74
448 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Elise. 10:42:37.18 1261.225 04:02:37.18
449 DE HIENZSCH Frank Higgins 10:42:58.27 1259.400 04:02:58.27
450 DE LANG Karl Heinz Margit 10:44:18.86 1252.477 04:04:18.86
451 CZ HLOŽEK Josef Tiguan 10:45:05.07 1248.541 04:05:05.07
452 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Saint 10:45:05.40 1248.513 04:05:05.40
453 CZ KROČIL Jaroslav Kroll 10:45:05.94 1248.467 04:05:05.94
454 CZ REIN Jan Viki 10:45:08.29 1248.267 04:05:08.29
455 SK EVIN Peter + Noemi Andrej PN 10:45:08.95 1248.211 04:05:08.95
456 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 9 10:45:10.56 1248.075 04:05:10.56
457 SK LAŠ Vladimír Las 2 10:45:17.64 1247.474 04:05:17.64
458 NO SAEVAREID Martin MS 39 10:45:18.60 1247.393 04:05:18.60
459 NL WASSENAAR Bram Brass 10:45:52.37 1244.538 04:05:52.37
460 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ronaldo. 10:46:46.82 1239.961 04:06:46.82
461 BE VAN DER LINDEN – DESMEDT Vespa 10:46:47.34 1239.918 04:06:47.34
462 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 660 10:46:57.65 1239.055 04:06:57.65
463 SK EVIN Peter + Noemi Noemi PN 10:47:23.77 1236.874 04:07:23.77
464 DE MÜLLER Tim + Uwe Tumul 10:47:24.08 1236.849 04:07:24.08
465 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Tess 10:47:28.61 1236.471 04:07:28.61
466 BE LOFT LEFEVRE Chris 735 10:47:29.47 1236.400 04:07:29.47
467 SK POLAČEK Viliam & Michal Sagan Junior 10:47:29.77 1236.375 04:07:29.77
468 BE DE SPORTVRIENDEN TEAM Marc Decoene Blue Hope 10:47:30.58 1236.307 04:07:30.58
469 AT NÖRES & OFNER Team N 02 10:47:32.69 1236.132 04:07:32.69
470 ES ACOSTA Domingo Mario Díaz Markus 10:47:35.63 1235.887 04:07:35.63
471 CZ VYSLOUŽIL Zdeněk a Lucas Pretty Gabri 10:47:36.97 1235.776 04:07:36.97
472 CZ MARŠÁLEK Pavel Romeo 10:47:37.33 1235.746 04:07:37.33
473 NL VISSER & MEIBOOM Team Stein 10:47:38.40 1235.657 04:07:38.40
474 CZ JANEČEK Petr + František Ronaldo 10:47:39.62 1235.555 04:07:39.62
475 NL A.G. VAN SOERLAND Sou 10:47:40.65 1235.470 04:07:40.65
476 SK LESNICKÝ Jozef Tresk 10:47:43.20 1235.258 04:07:43.20
477 SK MATÚŠ Július Filip. 10:47:44.71 1235.132 04:07:44.71
478 BE HESSELS Johan Seppe 10:47:45.37 1235.077 04:07:45.37
479 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 10:47:55.82 1234.210 04:07:55.82
480 DE DEBUS Gerhard Maxi. 10:49:01.90 1228.751 04:09:01.90
481 CZ KAREL Team Smrtihlav 10:49:04.07 1228.573 04:09:04.07
482 CZ ZEMAN + KAŠUBA Team ZK 1 10:49:16.13 1227.582 04:09:16.13
483 DE K.H.WICHERT Pardubitz 10:49:16.53 1227.549 04:09:16.53
484 DE HUBER TEAM Patrick 10:49:16.85 1227.523 04:09:16.85
485 BE DENYS Rebecca Albi 10:50:17.54 1222.562 04:10:17.54
486 BE LOFT LEFEVRE Chris 731 10:50:26.51 1221.833 04:10:26.51
487 CZ DUDA Přemysl Michal 10:50:27.12 1221.783 04:10:27.12
488 CZ FOJTÍK Jan Ivanka 10:50:27.74 1221.733 04:10:27.74
489 SLO STOPA Team Črna Ovca 10:50:31.84 1221.399 04:10:31.84
490 BE DENYS Rebecca Arno 10:50:38.20 1220.883 04:10:38.20
491 SK COMOREK Pavel Havana 10:50:44.83 1220.345 04:10:44.83
492 DE DAUM Thorsten & Finn Leon Ribery 10:50:51.82 1219.778 04:10:51.82
493 AT GARCIA & NAGELHOFER Team Pepper 10:53:36.65 1206.565 04:13:36.65
494 CZ M+M KOLÁŘ Team Dáda 10:54:14.44 1203.576 04:14:14.44
495 CZ HRUDA Jan Vízek 10:54:20.35 1203.110 04:14:20.35
496 DE GRÜTER Herbert Gringo 10:54:22.39 1202.949 04:14:22.39
497 DE K.H.WICHERT Brno 10:54:26.77 1202.604 04:14:26.77
498 AT GRATZER Werner Grabenrust 10:54:36.35 1201.850 04:14:36.35
499 AT GRATZER Marco Kozel 10:56:09.33 1194.579 04:16:09.33
500 AT POSCH Manfred MP 1 10:56:33.37 1192.713 04:16:33.37
501 BE PIPA ELITE CENTER PEC 337 10:56:42.81 1191.983 04:16:42.81
502 AT RADU Constantin Porto Dynamit 10:56:53.87 1191.127 04:16:53.87
503 DE LECKE Theo & Markus Stefan 10:59:38.51 1178.539 04:19:38.51
504 DE LAURA SUNSHINE Team Dark Wonder 10:59:47.76 1177.840 04:19:47.76
505 DE HOFLAND & MENNEN Team Richie 11:00:05.29 1176.516 04:20:05.29
506 CZ MAYER Antonín Girlstockx 11:00:11.70 1176.033 04:20:11.70
507 SK LESNICKÝ Jozef Viktor* 11:02:06.56 1167.444 04:22:06.56
508 CZ RANDJÁK R & M Lili. 11:02:09.59 1167.219 04:22:09.59
509 CZ TRUKSA Vítězslav Anna 11:04:51.84 1155.302 04:24:51.84
510 CZ LAŇKA Alfons Jirka 11:05:58.90 1150.448 04:25:58.90
511 BE DENYS Rebecca Albee 11:08:30.40 1139.629 04:28:30.40
512 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Hanssen 11:09:33.39 1135.191 04:29:33.39
513 NL JM VOS BRABANT RACERS Team Kleine Jopie 11:09:56.86 1133.546 04:29:56.86
514 CZ BEZDĚK Antonín Phantom 11:11:03.64 1128.891 04:31:03.64
515 SK DREXLEROVÁ Helena Pasport 11:11:47.51 1125.854 04:31:47.51
516 BE DENYS Rebecca Accent 11:11:51.40 1125.586 04:31:51.40
517 CZ DOHNAL Václav STÝV 11:11:53.02 1125.474 04:31:53.02
518 CZ PŘÍVARA Vladimír Monti 11:13:48.43 1117.568 04:33:48.43
519 AT PILLWEIN Herbert Mona-P 11:13:55.09 1117.115 04:33:55.09
520 DE TEAM SASSE/WELZEL Klaa.Da.Wi.-Koch 5 11:16:05.32 1108.332 04:36:05.32
521 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Dr. Boerne 65 11:16:52.13 1105.209 04:36:52.13
522 AT PILLWEIN Herbert Dani-P 11:20:12.08 1092.065 04:40:12.08
523 SK FORGÁČ & KASAN Team Kvičko 11:23:24.39 1079.714 04:43:24.39
524 BE BODDAERT – LOGGHE II. B-L 7 11:27:57.21 1062.665 04:47:57.21
525 PL WÓJCIK Piotr Diablo 11:28:12.31 1061.737 04:48:12.31
526 NL WASSENAAR Bram Brace 11:28:33.53 1060.435 04:48:33.53
527 CZ KOVAČÍK Štefan Tara 11:29:11.53 1058.113 04:49:11.53
528 CZ REIN Jan Miki 11:32:11.94 1047.225 04:52:11.94
529 CZ STRNAD Jaroslav Kalinka 11:35:08.14 1036.805 04:55:08.14
530 DE TEAM SASSE/WELZEL Talent Schleswig 11:42:11.60 1012.590 05:02:11.60
531 AT GRATZER Marco Rübe 11:45:36.87 1001.255 05:05:36.87
532 DE SCHEPER Günter Golden Egy 05 11:50:27.93 985.610 05:10:27.93
533 CZ STRNAD Jaroslav Melody Boy 11:54:47.63 972.058 05:14:47.63
534 NL WASSENAAR Bram Bradleys 11:55:31.10 969.826 05:15:31.10
535 SK BACHÁR Pavol Gabi 4 11:58:57.70 959.357 05:18:57.70
536 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan Katka. 12:04:18.25 943.552 05:24:18.25
537 CZ HAVLÍK Antonín Eli 3 12:08:29.70 931.515 05:28:29.70
538 CZ VACEK Josef Čerčil 12:08:48.41 930.632 05:28:48.41
539 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Kid 2. 12:12:41.86 919.748 05:32:41.86
540 SK VIDHOLD Miroslav Soraya 12:13:04.90 918.688 05:33:04.90
541 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK Leo II. 12:13:07.34 918.575 05:33:07.34
542 DE GRÜTER Herbert Grisu. 12:13:07.60 918.564 05:33:07.60
543 SK BACHÁR Pavol Tomi 4 12:13:09.72 918.466 05:33:09.72
544 DE SCHEPER Günter Golden Egy 06 12:13:13.98 918.270 05:33:13.98
545 DE BEHLKE Andreas Lightning 12:14:01.11 916.111 05:34:01.11
546 SK BLAŽENEC & VAŇO Team Wandelaar 12:15:29.90 912.070 05:35:29.90
547 DE LANG Karl Heinz Olaf 12:15:34.14 911.878 05:35:34.14
548 CZ BRULÍK Josef Filhammer 12:16:36.08 909.081 05:36:36.08
549 CZ ŽLIČAŘ Roman Talent 12:21:12.57 896.804 05:41:12.57
550 CZ KUBÁČEK Lubomír Alkehol 12:31:03.64 871.639 05:51:03.64
551 BE FONDBOYS VLAANDEREN Fondboy 051 12:32:19.73 868.501 05:52:19.73
552 HU VIGLIDÁN Péter & Mátyás Deres 12:32:27.98 868.162 05:52:27.98
553 AT GEIST Werner Gregor My 12:33:18.28 866.102 05:53:18.28
554 NO HELGESEN Bjorn Ove Speed Magic 12:43:22.02 842.118 06:03:22.02
555 SK PAVČO Ján Diana 12:44:58.34 838.414 06:04:58.34
556 CZ LOVEČEK Alois Toba 12:48:41.31 829.964 06:08:41.31
557 IT CELLI Pietro Triton 12:51:37.70 823.398 06:11:37.70
558 IT DOBAI Marian Erongo 12:52:10.26 822.197 06:12:10.26
559 DE DEBUS Gerhard Burlie 12:53:58.60 818.228 06:13:58.60
560 CZ ZO NOVÝ BYDŽOV Team Karolína 12:56:08.42 813.521 06:16:08.42
561 NL BAS VAN BEVEREN Power 12:56:10.87 813.433 06:16:10.87
562 SK BINDAS Štefan jun. Marko 12:56:13.45 813.340 06:16:13.45
563 SK HROZEN Peter Žaneta 12:56:14.23 813.311 06:16:14.23
564 AT PÖTSCHER Günter Pansch 13:04:50.99 795.110 06:24:50.99
565 DE MÜLLER Wolfgang Murphy 13:12:38.51 779.331 06:32:38.51
566 CZ PEJCHAR Luboš Len 13:14:41.67 775.278 06:34:41.67
567 UK CHADWICK Mike Richard 13:37:09.88 733.518 06:57:09.88
568 CZ BARTOŠ Radek Lucifer 13:38:13.09 731.671 06:58:13.09

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: