DERBY ARONA – TENERİFE 2018 Final 275 km

Derby Arona-Tenerife yarışlarında ülkemizi temsil eden arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. 

Clas Origin Pigeon Ring Syndicate Np Time Day Tempo Club
47 turkey Foto
Sila
PERFORMANCE-Foto
MC1857 / TR-017326
Est
Ihsan Sariyer
1 12:03:14,55 1 03:03:15 Turkey Flying Club
89 turkey Foto
Baris
PERFORMANCE-Foto
MC1829 / TR-144539
Est
Team Baris-Yakup-Ramo
1 12:09:37,35 1 03:09:37 Turkey Flying Club
91 turkey Foto
Barkin
PERFORMANCE-Foto
MC1718 / RO-401783
Est
Team Tayyar & Barkin Basaram
1 12:09:37,85 1 03:09:38 Turkey Flying Club
113 turkey Foto
Sultan
PERFORMANCE-Foto
MC1813 / TR-030055
Est
Ahmet Cavdar
1 12:14:33,60 1 03:14:34 Turkey Flying Club
121 turkey Foto
Kilic
PERFORMANCE-Foto
MC1773 / TR-030050
Est
Ahmet Cavdar
2 12:17:51,00 1 03:17:51 Turkey Flying Club
161 turkey Foto
Azad
PERFORMANCE-Foto
MC1818 / TR-163339
Est
Mahmut Tas
1 12:18:33,40 1 03:18:33 Turkey Flying Club
196 turkey Foto
Asena
PERFORMANCE-Foto
MC1836 / TR-000007
Est
Halil Seyhan
1 12:21:18,66 1 03:21:19 Turkey Flying Club
247 turkey Foto
Akhisar
PERFORMANCE-Foto
MC1974 / TR-131023
Est
Team Emrullah Oraloglu
1 12:47:12,80 1 03:47:13 Turkey Flying Club
281 turkey Foto
Turan
PERFORMANCE-Foto
MC1840 / TR-017197
Est
Halil Seyhan
2 16:44:07,55 1 07:44:08 Turkey Flying Club
289 turkey Foto
Hilal
PERFORMANCE-Foto
MC1824 / TR-000057
Est
Halil Seyhan
3 08:55:25,25 2 Turkey Flying Club
297 turkey Foto
Barkin
PERFORMANCE-Foto
MC1711 / TR-102392
Est
Karakurt Koroglu
1 12:52:27,25 2 Turkey Flying Club

 

Clas Origin Pigeon Syndicate Np Time Day Tempo Club
1 wales MC1962 / WHU-C-00385
Harry 385
Team P. K. Lofts 1 11:58:07,55 1 02:58:08 Wales Club
2 austria MC0661 / A-309-2274
Pluto 2274
Team Garcia & Nagelhofer 1 11:58:10,45 1 02:58:10 VRV – Oberoesterreich
3 hungary MC0734 / HUNG-D-282948
Zsanci
Team IFJ Ferge Miklos Jr. 1 11:58:10,70 1 02:58:11 Hungary Pigeons Club
4 belgium MC1504 / BE-4035672
Blue Lagoon
Team Buyl & Howells 1 11:58:11,30 1 02:58:11 Denderbond Ninove
5 belgium MC1401 / BE-4022215
Favorit 215
Filip de Smedt 1 11:58:12,50 1 02:58:12 De Snelvliegers Zandbergen Club
6 slovakia MC1071 / SK-2401-721
Drejka
Team Krajcik Daniel & Andrea 1 11:58:13,60 1 02:58:14 Slovakia Club
7 polska MC1457 / PL-0442-4178
Brahms
Dariusz Skawinski 1 11:58:13,90 1 02:58:14 Polonia
8 netherlands MC2092 / NL-1726475
Canary 2
Team Klein Falckenborg 1 11:58:14,60 1 02:58:15 Holland Pigeons Club
9 belgium MC1408 / BE-5128916
Princess
Team Diamond Ladies 1 11:58:15,30 1 02:58:15 Club Olijftak Maaseik
10 belgium MC1126 / BE-5116217
Lise
Team Breese Pigeons Friends 1 11:58:15,40 1 02:58:15 Club Olijftak Maaseik
11 germany MC2427 / DV-0507-711
Gala
Team Klaas & Sohn 1 11:58:16,10 1 02:58:16 Rietberg Club
12 slovakia MC0721 / SK-2601-422
Noemka 422
Team Evin Peter & Noemi 1 11:58:18,30 1 02:58:18 Slovakia Club
13 polska MC1970 / PL-012-14179
Vago
Andrzej Jankowski 1 11:58:20,55 1 02:58:21 Polonia
14 germany MC0457 / DV-06535-1078
Wardend Mags
Team Aa. Perle 1 11:58:23,10 1 02:58:23 Germany Club
15 switzerland MC2441 / CH-9481
Sindy
Martin Ruedi 1 11:58:23,60 1 02:58:24 Suiza
16 polska MC1928 / PL-0442-4143
Roulette
Dariusz Skawinski 2 11:58:26,40 1 02:58:26 Polonia
17 italia MC2305 / IT-336302
Stan
Team TNST 1 11:58:29,50 1 02:58:30 Italia
18 slovenia MC1815 / SLOV-114-593
Marquez
Team Vugi 1 11:58:37,30 1 02:58:37 Slovenia Club
19 switzerland MC2190 / CH-9922
Russi
Izet Licina 1 11:58:44,60 1 02:58:45 Suiza
20 germany MC0478 / DV-07497-976
Rusty
Paul-Heinz Wesjohann 1 11:59:34,40 1 02:59:34 Oberfranken Club
21 austria MC1859 / A-602-1933
Noah
Benjamin Neag 1 11:59:35,05 1 02:59:35 Club Austria
22 austria MC1746 / A-602-1934
Ayal
Benjamin Neag 2 11:59:39,15 1 02:59:39 Club Austria
23 belgium MC0951 / BE-5116219
Lara
Team Kempische duif Bree 1 11:59:39,35 1 02:59:39 Belgium Club
24 england MC0220 / GB-N-046980
Angelinas Pride
A. Harker 1 11:59:43,95 1 02:59:44 RPRA (Pigeon Association)
25 rumania MC1274 / RO-424579
Olimpyu
Team Tanase & Paul 1 12:00:35,40 1 03:00:35 Romania
26 czech republic MC0805 / CZ-035-487
Jasoda
Team Familie Karas Antonin 1 12:00:50,70 1 03:00:51 Czech Republic Club
27 south africa MC0060 / ZA-VPU-D-3114
El Burro
Team Samuels Loft 1 12:00:53,55 1 03:00:54 South Africa Club
28 gran canaria MC1251 / ESP-185781
Dominator
Team Yahvé, Oliver & Fredy 1 12:03:09,60 1 03:03:10 Club Los Socios
29 wales MC1908 / WHU-T-02891
Pure Gold
Paul Bamford 1 12:03:09,80 1 03:03:10 Wales Club
30 italia MC2337 / IT-239253
Freddy
Renato Cantu 1 12:03:10,45 1 03:03:10 Italia
31 wales MC0190 / WHU-B-04317
Squeaky
Team Welsh Hopefuls 1 12:03:10,75 1 03:03:11 Wales Club
32 england MC0215 / GB-Z-057890
Princess Waggy
Team Trainspotters 1 12:03:11,60 1 03:03:12 RPRA (Pigeon Association)
33 polska MC1101 / PL-0224-6555
Sugar Foot
Team Swiecicki & Zajac 1 12:03:12,00 1 03:03:12 Polonia
34 gran canaria MC1038 / ESP-185942
Encarna
Team Yahvé, Oliver & Fredy 2 12:03:12,15 1 03:03:12 Club Los Socios
35 netherlands MC0231 / NL-1737857
Libero
Caspar Lurvink 1 12:03:12,25 1 03:03:12 Holland Pigeons Club
36 slovakia MC1132 / SK-2601-448
Rachel 448
Team Evin Peter & Noemi 2 12:03:12,30 1 03:03:12 Slovakia Club
37 germany MC0515 / DV-03330-4468
Time Bandit 5
Team Jörg Unglaube 1 12:03:12,65 1 03:03:13 Germany Club
38 polska MC2511 / PL-0296-1361
Bella Chiarra
Team Ganski & Lewandowski 1 12:03:12,80 1 03:03:13 Polonia
39 austria MC0801 / A-309-2271
Venus 2271
Team Garcia & Nagelhofer 2 12:03:13,25 1 03:03:13 VRV – Oberoesterreich
40 belgium MC1448 / BE-4062100
PEC 100
Team Batenburg- v.d. Merwe / PEC 1 12:03:13,40 1 03:03:13 Fondclub Herent
41 slovakia MC2166 / SK-0509-1435
Flintstone
Miroslav Blasko 1 12:03:13,45 1 03:03:13 Slovakia Club
42 denmark MC2350 / DAN-023-0546
Santa Cruz
Team M & C Hansen 1 12:03:13,55 1 03:03:14 Denmark Club
43 slovakia MC0826 / PL-0262-11343
Greg 343
Team Greg 1 12:03:13,70 1 03:03:14 Slovakia Club
44 switzerland MC2105 / CH-9475
Martin
Martin Ruedi 2 12:03:13,75 1 03:03:14 Suiza
45 bahrain MC2561 / KUW-190411
Al Kooheji 1
Husain Ali Ahmed Al Kooheji 1 12:03:13,95 1 03:03:14 Bahrain Pigeon Union
46 germany MC0489 / DV-07497-975
Percy
Paul-Heinz Wesjohann 2 12:03:14,35 1 03:03:14 Oberfranken Club
47 turkey MC1857 / TR-017326
Sila
Ihsan Sariyer 1 12:03:14,55 1 03:03:15 Turkey Flying Club
48 england MC0026 / GB-N-047000
Mauri
A. Harker 2 12:03:15,10 1 03:03:15 RPRA (Pigeon Association)
49 switzerland MC2513 / CH-9477
Cat
Martin Ruedi 3 12:03:15,25 1 03:03:15 Suiza
50 belgium MC0400 / BE-4244023
Arona 023
Dirk Verstichelen 1 12:03:15,30 1 03:03:15 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
51 netherlands MC0253 / NL-1619604
Jose
Team Van der Heide – Napoleon 1 12:03:15,35 1 03:03:15 Holland Pigeons Club
52 slovakia MC1135 / PL-0262-11017
Greg 017
Team Greg 2 12:03:15,95 1 03:03:16 Slovakia Club
53 czech republic MC0598 / CZ-0234-341
Take on Me
Lubomir Kubacek 1 12:03:16,10 1 03:03:16 Czech Republic Club
54 rumania MC1290 / RO-3036366
Rolexx
Team Tanase & Paul 2 12:03:16,40 1 03:03:16 Romania
55 denmark MC2189 / DAN-172-0439
Red Supermann
Team Anita & Tage Gravesen 1 12:03:16,85 1 03:03:17 Denmark Club
56 italia MC1159 / CRO-26933
Monika III
Team RSR 1 12:03:16,95 1 03:03:17 Italia
57 netherlands MC0161 / NL-1273813
Sunshine
Team John Rimmelzwaan 1 12:03:17,20 1 03:03:17 Holland Pigeons Club
58 belgium MC1445 / BE-5100231
Lewis
Team Creemers & Zoon 1 12:03:17,21 1 03:03:17 Club Olijftak Maaseik
59 slovakia MC1145 / SK-2401-727
Geerinckx GPG
Team Krajcik Daniel & Andrea 2 12:03:17,35 1 03:03:17 Slovakia Club
60 england MC0218 / GB-V-83647
Angela
S. Marsh 1 12:03:17,90 1 03:03:18 RPRA (Pigeon Association)
61 switzerland MC0469 / CH-4144
Ash Winder
Team Alp Race 1 12:03:18,05 1 03:03:18 Suiza
62 polska MC1508 / PL-0167-20400
LaMotta
Team Morel 1 12:03:19,05 1 03:03:19 Polonia
63 italia MC2474 / IT-221925
Riky
Grec Mihai Belei 1 12:03:19,06 1 03:03:19 Italia
64 polska MC0350 / PL-0285-18237
Trevo
Piotr Pepel 1 12:03:19,15 1 03:03:19 Polonia
65 belgium MC2271 / BE-5100052
Adriano
Jose Hoes 1 12:03:19,65 1 03:03:20 Fondclub Loft 24
66 sevilla MC0708 / ESP-263749
Birra
Team Fratti-Strunga-Cosmin & George 1 12:03:19,70 1 03:03:20 ITALICENSE
67 switzerland MC0866 / CH-4161
Cosmo 61
Team Alp Race 2 12:03:20,35 1 03:03:20 Suiza
68 denmark MC2139 / DAN-070-1305
Amany
Henrik Meldgaard 1 12:03:21,20 1 03:03:21 Denmark Club
69 belgium MC1456 / BE-5100243
Daniil
Team Creemers & Zoon 2 12:03:21,60 1 03:03:22 Club Olijftak Maaseik
70 netherlands MC0333 / NL-1029512
Nadir
Team Twin Brothers Gelderland 1 12:03:22,35 1 03:03:22 Holland Pigeons Club
71 slovakia MC0680 / SK-2601-398
Noemi 398
Team Evin Peter & Noemi 3 12:03:24,10 1 03:03:24 Slovakia Club
72 slovakia MC0741 / SK-2007-467
Finist
Team Silny J & L 1 12:03:24,45 1 03:03:24 Slovakia Club
73 rumania MC1298 / RO-005013
Hercule
Pacleanu Sorin 1 12:03:24,95 1 03:03:25 Romania
74 germany MC0871 / DV-01211-3930
No Wonder
Team B & G Racing Behrens-Greinert 1 12:03:26,45 1 03:03:26 Germany Club
75 scotland MC0832 / ESP-250488
Vigano
Team Tommy2Sheds 1 12:04:11,15 1 03:04:11 Scottish Homing Union
76 belgium MC1949 / BE-4143395
Georges
Team de Wilde & van Driessche 1 12:04:15,10 1 03:04:15 Belgium Club
77 gran canaria MC1359 / FCC-732079
Maddiston
Francisco Montes Santos 1 12:04:55,00 1 03:04:55 Ciudad Alta
78 germany MC2345 / DV-0507-713
Reinier Jn
Team Klaas & Sohn 2 12:04:57,30 1 03:04:57 Rietberg Club
79 rusia MC2198 / RUS-48081
Nastja
Team Shatalov & Shebanin 1 12:05:00,40 1 03:05:00 Rusia Club
80 belgium MC1620 / BE-5112609
Rita
Team Fam-Steyvers 1 12:07:09,70 1 03:07:10 Belgium Club
81 gran canaria MC1719 / FCC-710276
Marcelo
Team Farallon 1 12:09:32,65 1 03:09:33 C.C. Iniciativa Isleña
82 netherlands MC0398 / BE-2138320
Alle Oogies
Team Boekelo 1 12:09:33,65 1 03:09:34 Holland Pigeons Club
83 belgium MC2490 / BE-5043282
Super Star
Team Geusens 1 12:09:34,05 1 03:09:34 Belgium Club
84 austria MC1336 / A-602-2015
Delia
Benjamin Neag 3 12:09:34,30 1 03:09:34 Club Austria
85 cordoba MC0009 / ESP-219669
Tesoro
Dámaso Melero 1 12:09:34,45 1 03:09:34 Malagüeño
86 tenerife MC0757 / ESP-250467
Anaga 5
Team Herrera y Jaime 1 12:09:35,00 1 03:09:35 Adexe
87 hungary MC0847 / HUNG-D-329663
Little Cup 3.
Team Fenyvesi, Balazs & Norbert 1 12:09:35,65 1 03:09:36 Hungary Pigeons Club
88 rumania MC1603 / RO-297044
Bak 044
Marius Iulian Sepciuc 1 12:09:36,40 1 03:09:36 Romania
89 turkey MC1829 / TR-144539
Baris
Team Baris-Yakup-Ramo 1 12:09:37,35 1 03:09:37 Turkey Flying Club
90 slovakia MC0664 / SK-2601-429
Noemka 429
Team Evin Peter & Noemi 4 12:09:37,60 1 03:09:38 Slovakia Club
91 turkey MC1718 / RO-401783
Barkin
Team Tayyar & Barkin Basaram 1 12:09:37,85 1 03:09:38 Turkey Flying Club
92 belgium MC0940 / BE-5109990
Marie-Julie
Team Breese Pigeons Friends 2 12:09:38,05 1 03:09:38 Club Olijftak Maaseik
93 belgium MC1527 / BE-5112611
LPS 17-12
Team Leyen-Paloma-Segers Racing 1 12:09:39,50 1 03:09:40 Club Olijftak Maaseik
94 netherlands MC0159 / NL-1737860
Chin Chin
Caspar Lurvink 2 12:09:39,90 1 03:09:40 Holland Pigeons Club
95 denmark MC2402 / DAN-172-0435
Silver Doughter
Team Anita & Tage Gravesen 2 12:09:40,10 1 03:09:40 Denmark Club
96 belgium MC0325 / BE-4244029
Arona 029
Dirk Verstichelen 2 12:09:52,05 1 03:09:52 Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
97 rumania MC1543 / GB-N-025657
CH Ela
Team Zepciuc, Ozarchevici & Covasa 1 12:09:53,65 1 03:09:54 Romania
98 slovenia MC1751 / SLOV-114-494
Mandela
Team Vugi 2 12:09:55,75 1 03:09:56 Slovenia Club
99 england MC1385 / GB-L-48079
Pauls Ambition
Team Paul Smith Syndicate 1 12:09:56,35 1 03:09:56 RPRA (Pigeon Association)
100 polska MC1130 / PL-0384-17491
Romanze
Grzegorz Szymanski 1 12:09:59,30 1 03:09:59 Polonia
101 rumania MC1259 / RO-062237
Nini 237
Team Nini & Pitea 1 12:10:00,95 1 03:10:01 Romania
102 austria MC0751 / A-309-2269
Jupiter 2269
Team Garcia & Nagelhofer 3 12:14:14,60 1 03:14:15 VRV – Oberoesterreich
103 germany MC2405 / DV-0507-681
Julia P
Team Klaas & Sohn 3 12:14:26,15 1 03:14:26 Rietberg Club
104 czech republic MC0827 / CZ-0216-2047
Stodola
Team Bouchal 1 12:14:26,70 1 03:14:27 Czech Republic Club
105 hungary MC0817 / HUNG-D-331110
Grutter
Team Bacskai Sandor &Kellner Andrea 1 12:14:26,80 1 03:14:27 Hungary Pigeons Club
106 denmark MC2290 / DAN-076-0336
Moonstar
Team Helle & Jens Pedersen 1 12:14:26,90 1 03:14:27 Denmark Club
107 belgium MC0370 / BE-5130691
Lionel
Team Bruninx Roger & Co 1 12:14:27,15 1 03:14:27 Belgium Club
108 england MC0436 / DV-07212-471
Cherry
J. Cox 1 12:14:27,40 1 03:14:27 RPRA (Pigeon Association)
109 belgium MC0954 / BE-5053205
Helena
Team Kempische duif Bree 2 12:14:29,05 1 03:14:29 Belgium Club
110 germany MC0480 / DV-06535-851
Sonny
Team Volmer & Wilpers 1 12:14:31,20 1 03:14:31 Münsterland
111 gran canaria MC1239 / ESP-185773
Odin
Team Yahvé, Oliver & Fredy 3 12:14:32,00 1 03:14:32 Club Los Socios
112 wales MC0202 / GB-V-83198
Llarch Tree Chris
Team Men of Gwent 1 12:14:33,00 1 03:14:33 Wales Club
113 turkey MC1813 / TR-030055
Sultan
Ahmet Cavdar 1 12:14:33,60 1 03:14:34 Turkey Flying Club
114 kuwait MC2567 / KUW-190454
Eakht Shomokh
Nawaf Aldahoum 1 12:14:38,75 1 03:14:39 Kuwait Club
115 england MC0175 / GB-V-75986
Lucky
Team Goldsmith Lofts 1 12:14:40,45 1 03:14:40 RPRA (Pigeon Association)
116 eeuu MC2277 / TR-188097
Clone Lass
Julio C. Ramírez 1 12:15:05,70 1 03:15:06 USA
117 netherlands MC1164 / NL-1512186
Red Bliksem
Team One Loft 1 12:15:10,20 1 03:15:10 Holland Pigeons Club
118 hungary MC2038 / HUNG-D-331228
Sanya
Team Bacskai Sandor &Kellner Andrea 2 12:15:55,05 1 03:15:55 Hungary Pigeons Club
119 polska MC2050 / PL-0480-5567
Squek
Team Osko & Chwarzynski 1 12:17:50,00 1 03:17:50 Polonia
120 bosnia herzegovina MC2493 / BIH-18366
Sara
Team Ivankovic & Jovovic 1 12:17:50,65 1 03:17:51 Bosnia & Herzegovina Club
121 turkey MC1773 / TR-030050
Kilic
Ahmet Cavdar 2 12:17:51,00 1 03:17:51 Turkey Flying Club
122 hungary MC0793 / HUNG-D-331163
Jldi
Team Bacskai Sandor &Kellner Andrea 3 12:17:54,65 1 03:17:55 Hungary Pigeons Club
123 netherlands MC0952 / NL-4707119
Wesley
Team Boekelo 2 12:17:55,35 1 03:17:55 Holland Pigeons Club
124 italia MC2119 / IT-252825
Danny Boy
Ibrahim Stilian 1 12:18:02,25 1 03:18:02 Italia
125 slovakia MC0675 / SK-0509-1167
Fredi
Ivan Blasko 1 12:18:03,75 1 03:18:04 Slovakia Club
126 rumania MC1313 / RO-000249
Angela
Constantin Banu 1 12:18:04,75 1 03:18:05 Romania
127 germany MC2279 / DV-09546-197
Lars
Team Schnellin 1 12:18:06,15 1 03:18:06 Sachsen Club
128 asturias MC0846 / ESP-250464
Addy
José Manuel García Darriba 1 12:18:07,00 1 03:18:07 R.C. Oviedo
129 england MC0194 / GB-V-83655
David
S. Marsh 2 12:18:07,30 1 03:18:07 RPRA (Pigeon Association)
130 netherlands MC2299 / NL-1599068
Frysian Chiffon
Sjaak Buwalda 1 12:18:09,15 1 03:18:09 Holland Pigeons Club
131 slovakia MC0682 / PL-0262-11821
Greg 821
Team Greg 3 12:18:10,45 1 03:18:10 Slovakia Club
132 netherlands MC0129 / NL-1667654
Ohrpeus
Team Hennie & Arie Voskuil 1 12:18:10,50 1 03:18:10 Holland Pigeons Club
133 denmark MC2164 / DAN-172-0547
Rambo Junior
Team Anita & Tage Gravesen 3 12:18:10,55 1 03:18:11 Denmark Club
134 south africa MC0056 / ZA-VPU-D-2904
Sharpie
Team Samuels Loft 2 12:18:11,55 1 03:18:12 South Africa Club
135 slovakia MC0591 / SK-0307-678
Peter
Team Hrnciar Peter & Miro 1 12:18:11,95 1 03:18:12 Slovakia Club
136 asturias MC0795 / ESP-250202
Trufa 5
Team Dionisio & Pandiella 1 12:18:13,30 1 03:18:13 R.C. Oviedo
137 england MC0272 / GB-D-31860
Fireball
Team Turtoi & Vasile 1 12:18:13,95 1 03:18:14 RPRA (Pigeon Association)
138 wales MC0277 / GB-Z-049950
Roxys rocket
Team P & L Robson 1 12:18:14,10 1 03:18:14 Wales Club
139 gran canaria MC1570 / FCC-710249
Wizzard
Team Farallon 2 12:18:14,30 1 03:18:14 C.C. Iniciativa Isleña
140 gran canaria MC2111 / FCC-710287
Fahys Pride
Team Farallon 3 12:18:14,45 1 03:18:14 C.C. Iniciativa Isleña
141 baleares MC0779 / ESP-16471
Nadal
Team Ciutadellencs 1 12:18:15,40 1 03:18:15 C.C.Ciutadella
142 rumania MC1542 / RO-297045
Bak 045
Marius Iulian Sepciuc 2 12:18:15,60 1 03:18:16 Romania
143 belgium MC1261 / FCC-723937
Petoetje
Roger Mertens 1 12:18:16,75 1 03:18:17 Fond Wallonie
144 eeuu MC1539 / ESP-168703
Benji
Jose Crisostomo 1 12:18:20,80 1 03:18:21 USA
145 rumania MC1248 / RO-008542
Brutus
Alexa Iacob 1 12:18:21,35 1 03:18:21 Romania
146 scotland MC1925 / SU-3059
Mos Choice
William Donachie 1 12:18:21,90 1 03:18:22 Scottish Homing Union
147 netherlands MC0098 / NL-4291013
JJJ 013
Johan & Jelte Jan Hopman 1 12:18:22,35 1 03:18:22 Holland Pigeons Club
148 netherlands MC0112 / NL-1273791
Beyonce
Team John Rimmelzwaan 2 12:18:23,30 1 03:18:23 Holland Pigeons Club
149 germany MC2404 / DV-04391-1176
Samurai
Gabriel Valo 1 12:18:23,70 1 03:18:24 Germany Club
150 england MC0269 / GB-F-00935
Legend of Zelda
Team Mambo Boys 1 12:18:23,90 1 03:18:24 RPRA (Pigeon Association)
151 england MC0080 / GB-N-025631
Colita
Andrei Antoce 1 12:18:25,00 1 03:18:25 RPRA (Pigeon Association)
152 england MC0678 / CZ-0137-972
Patruna
Joseph Dunning 1 12:18:26,00 1 03:18:26 RPRA (Pigeon Association)
153 netherlands MC2098 / NL-1096120
Baby Smurf
Team Comb. van den Berg 1 12:18:26,01 1 03:18:26 Holland Pigeons Club
154 tenerife MC0313 / FCC-756563
Esperanza 2
Team Herrera y Jaime 2 12:18:27,05 1 03:18:27 Adexe
155 hungary MC1043 / HUNG-D-331824
Tibcsi
Jozsef Kovacs 1 12:18:27,45 1 03:18:27 Hungary Pigeons Club
156 fuerteventura MC1760 / FCC-790697
Big Pav
Francisco Díaz 1 12:18:27,55 1 03:18:28 Gran Tarajal
157 belgium MC1877 / NL-1262061
Gallopin Garbage
Team Batenburg- v.d. Merwe / PEC 2 12:18:28,15 1 03:18:28 Fondclub Herent
158 polska MC0962 / PL-0384-17497
Lazarus
Grzegorz Szymanski 2 12:18:28,95 1 03:18:29 Polonia
159 netherlands MC0200 / NL-1667651
Hades
Team Hennie & Arie Voskuil 2 12:18:29,30 1 03:18:29 Holland Pigeons Club
160 polska MC1103 / PL-0414-18514
Onyx
Lukasz Sprycha 1 12:18:32,65 1 03:18:33 Polonia
161 turkey MC1818 / TR-163339
Azad
Mahmut Tas 1 12:18:33,40 1 03:18:33 Turkey Flying Club
162 england MC1548 / GB-L-48083
Pauls Mission
Team Paul Smith Syndicate 2 12:18:34,00 1 03:18:34 RPRA (Pigeon Association)
163 polska MC1469 / PL-0167-20388
Donatello
Tomasz Wiczling 1 12:18:38,35 1 03:18:38 Polonia
164 netherlands MC0434 / NL-3703066
Lippie
Team Hageman & Liplijn 1 12:18:40,75 1 03:18:41 Holland Pigeons Club
165 netherlands MC0229 / NL-1667656
Hippocrates
Team Hennie & Arie Voskuil 3 12:18:51,30 1 03:18:51 Holland Pigeons Club
166 polska MC1535 / PL-0442-7721
Kiwi
Dariusz Skawinski 3 12:18:53,80 1 03:18:54 Polonia
167 belgium MC0321 / BE-5032820
Maxim
Team Thone, Vierendeels & Thione 1 12:19:00,20 1 03:19:00 Fondclub Eeklo – Ramillies
168 polska MC1166 / PL-0370-8392
Oso
Team Lepuch IKD 1 12:19:00,85 1 03:19:01 Polonia
169 polska MC1896 / PL-0442-4385
Timothy Chu
Dariusz Skawinski 4 12:19:21,45 1 03:19:21 Polonia
170 wales MC0135 / GB-N-054953
Wing Lawk
Team Big Dreamers 1 12:19:22,10 1 03:19:22 Wales Club
171 croatia MC0581 / CRO-39195
Electro
Team Pudic Family 1 12:19:22,25 1 03:19:22 Croatia Pigeon Club
172 netherlands MC0240 / NL-1737865
Carthino
Caspar Lurvink 3 12:19:24,50 1 03:19:24 Holland Pigeons Club
173 denmark MC2263 / DAN-172-0478
Silver Bullet
Team Anita & Tage Gravesen 4 12:19:26,20 1 03:19:26 Denmark Club
174 germany MC1160 / DV-05122-140
Mia
Walter Agler 1 12:19:27,55 1 03:19:28 Oberbayern Club
175 scotland MC1554 / SU-5525
Lady Mo
William Donachie 2 12:19:48,50 1 03:19:48 Scottish Homing Union
176 polska MC1958 / PL-0385-3592
Tibet
Team Smge Rumik Krzysztof 1 12:19:53,95 1 03:19:54 Polonia
177 italia MC2403 / IT-336310
Delfino 2
Team TNST 2 12:19:56,65 1 03:19:57 Italia
178 germany MC0298 / DV-06497-435
Delta
Team Zumdiek 1 12:20:04,90 1 03:20:05 Germany Club
179 polska MC1525 / PL-0442-4383
Ultimate Best
Dariusz Skawinski 5 12:20:06,60 1 03:20:07 Polonia
180 england MC1641 / GB-D-32549
Spartacus
Team Dorin & Iosif Motac 1 12:20:09,20 1 03:20:09 RPRA (Pigeon Association)
181 england MC1957 / GB-N-092530
Pauls Star
Team Paul Smith Syndicate 3 12:20:10,45 1 03:20:10 RPRA (Pigeon Association)
182 tenerife MC1680 / ESP-78085
Fiona
Team Achaman el Pincho 1 12:20:15,35 1 03:20:15 Adexe
183 italia MC2297 / IT-221907
Wilson
Grec Mihai Belei 2 12:20:19,75 1 03:20:20 Italia
184 slovakia MC0672 / PL-0262-11392
Greg 392
Team Greg 4 12:20:20,35 1 03:20:20 Slovakia Club
185 italia MC2417 / IT-239259
Prince
Renato Cantu 2 12:21:15,55 1 03:21:16 Italia
186 italia MC2291 / IT-319512
Lailas Choice
Team Mogadja Ionel & Adrian 1 12:21:15,60 1 03:21:16 Italia
187 switzerland MC0310 / CH-4129
Margy
Team Alp Race 3 12:21:15,75 1 03:21:16 Suiza
188 slovakia MC1059 / PL-0262-11803
Greg 803
Team Greg 5 12:21:15,95 1 03:21:16 Slovakia Club
189 netherlands MC0996 / NL-1622222
Miss Two
Team Soepboer 1 12:21:16,00 1 03:21:16 Holland Pigeons Club
190 wales MC1667 / WHU-R-07012
Rasbull 12
Team Rasbull-Lofts.co.uk 1 12:21:16,05 1 03:21:16 Wales Club
191 england MC1684 / GB-Z-083571
Princess Warrior Returns
Team Fev Flyers 1 12:21:16,70 1 03:21:17 RPRA (Pigeon Association)
192 hungary MC0686 / HUNG-D-331233
Isti
Team Bacskai Sandor &Kellner Andrea 4 12:21:16,85 1 03:21:17 Hungary Pigeons Club
193 germany MC2181 / PL-0421-12085
Lola 1
Team Fam. Flonta 1 12:21:17,15 1 03:21:17 Germany Club
194 hungary MC0712 / HUNG-D-331129
Istibe
Team Bacskai Sandor &Kellner Andrea 5 12:21:18,01 1 03:21:18 Hungary Pigeons Club
195 scotland MC0146 / SU-5512
Little Miss Zwols
William Donachie 3 12:21:18,65 1 03:21:19 Scottish Homing Union
196 turkey MC1836 / TR-000007
Asena
Halil Seyhan 1 12:21:18,66 1 03:21:19 Turkey Flying Club
197 slovakia MC0803 / SK-2601-409
Rachel 409
Team Evin Peter & Noemi 5 12:21:19,00 1 03:21:19 Slovakia Club
198 england MC1936 / GB-N-891459
Chase
Team Wilton & Son 1 12:21:19,20 1 03:21:19 RPRA (Pigeon Association)
199 belgium MC1156 / BE-5116246
Simona 2
Team Kempische duif Bree 3 12:21:19,35 1 03:21:19 Belgium Club
200 rumania MC1714 / RO-297462
Vio 1
Viorel Gah 1 12:21:21,05 1 03:21:21 Romania
201 rumania MC1715 / RO-2090118
Vaughan
Team Familia Bacalu 1 12:21:22,35 1 03:21:22 Romania
202 netherlands MC2444 / NL-1087450
Guadalupe
B. Goedee 1 12:21:23,05 1 03:21:23 Holland Pigeons Club
203 netherlands MC0924 / NL-1622168
Mr. Payo
Team Soepboer 2 12:21:23,35 1 03:21:23 Holland Pigeons Club
204 rumania MC2014 / GB-D-31741
Bl. Stinghera
Team Zepciuc, Ozarchevici & Covasa 2 12:21:23,36 1 03:21:23 Romania
205 wales MC1602 / WHU-T-02894
Mar
Paul Bamford 2 12:21:23,55 1 03:21:24 Wales Club
206 polska MC0984 / PL-0468-7177
Nofretete
Lukasz Sprycha 2 12:21:23,60 1 03:21:24 Polonia
207 england MC0099 / GB-Z-049942
Just the Job
Team Murray & Mills 1 12:21:25,25 1 03:21:25 RPRA (Pigeon Association)
208 netherlands MC2120 / NL-1622234
Bullit
Team Soepboer 3 12:21:25,95 1 03:21:26 Holland Pigeons Club
209 germany MC0920 / DV-02027-249
Roman
Bernhard Bulten 1 12:21:26,65 1 03:21:27 Germany Club
210 netherlands MC0196 / NL-1619618
Wilco
Team Van der Heide – Napoleon 2 12:21:26,75 1 03:21:27 Holland Pigeons Club
211 germany MC0301 / DV-07127-1971
Uh-oh
Team Volmer & Wilpers 2 12:21:27,70 1 03:21:28 Münsterland
212 belgium MC1465 / BE-5112615
De Jos
Team Red Devils Racing 1 12:21:28,30 1 03:21:28 Club Olijftak Maaseik
213 kuwait MC2571 / KUW-109989
Kuwait 4
Thamer Rashed 1 12:21:29,00 1 03:21:29 Kuwait Club
214 denmark MC2087 / DAN-222-1452
Aya
Team Henriksen 1 12:21:29,25 1 03:21:29 Denmark Club
215 polska MC1502 / PL-0442-7712
Cano
Dariusz Skawinski 6 12:21:29,90 1 03:21:30 Polonia
216 hungary MC0582 / HUNG-D-282949
Micike
Team IFJ Ferge Miklos Jr. 2 12:21:30,20 1 03:21:30 Hungary Pigeons Club
217 czech republic MC0776 / CZ-0321-170
Jednicka
Team Rottovi Wendy & Frantisek 1 12:21:30,65 1 03:21:31 Czech Republic Club
218 portugal MC0597 / PT-7335139
Flesha
Manuel Antonio Guerreiro 1 12:22:33,10 1 03:22:33 Loulé – Portugal
219 polska MC1878 / PL-0442-4136
Lake Hills Sophia
Dariusz Skawinski 7 12:22:40,10 1 03:22:40 Polonia
220 polska MC1124 / PL-0384-17492
Supreme Sovereign
Grzegorz Szymanski 3 12:22:52,55 1 03:22:53 Polonia
221 england MC0173 / GB-N-011631
Masende
Team Nenlorrie 1 12:23:07,85 1 03:23:08 RPRA (Pigeon Association)
222 belgium MC1435 / BE-5100234
Sebastian
Team Creemers & Zoon 3 12:26:09,65 1 03:26:10 Club Olijftak Maaseik
223 germany MC0416 / DV-07127-1975
Planets Pride
Team Volmer & Wilpers 3 12:28:05,25 1 03:28:05 Münsterland
224 polska MC1708 / PL-0167-20363
Sugar Ray
Team Morel 2 12:28:05,60 1 03:28:06 Polonia
225 netherlands MC2461 / NL-1096244
Generaal Smurf
Team Comb. van den Berg 2 12:28:42,35 1 03:28:42 Holland Pigeons Club
226 sevilla MC0007 / ESP-204567
Raleigh Girl
Francisco Gutiérrez 1 12:28:47,50 1 03:28:48 ITALICENSE
227 italia MC2377 / IT-334096
Pheebe
Giuseppe Patti 1 12:29:43,65 1 03:29:44 Italia
228 england MC1961 / GB-N-031253
Silversmith
Team Lanoak Lofts 1 12:29:50,80 1 03:29:51 RPRA (Pigeon Association)
229 netherlands MC0992 / NL-1512198
Junio Gladiator
Team One Loft 2 12:30:01,50 1 03:30:02 Holland Pigeons Club
230 italia MC2501 / IT-334094
Santa Gloria
Giuseppe Patti 2 12:30:58,05 1 03:30:58 Italia
231 wales MC0043 / GB-N-054946
Mor Anodd
Team Big Dreamers 2 12:33:17,95 1 03:33:18 Wales Club
232 austria MC2311 / A-607-40
Second Chance
Heinz Kainersdorfer 1 12:33:20,50 1 03:33:20 Pigeon Club Austria South
233 gran canaria MC1310 / ESP-185775
Canelita
Team Yahvé, Oliver & Fredy 4 12:33:23,55 1 03:33:24 Club Los Socios
234 rumania MC1636 / RO-297042
Bak 042
Marius Iulian Sepciuc 3 12:33:25,05 1 03:33:25 Romania
235 polska MC1121 / PL-0370-8394
Florinda
Team Lepuch IKD 2 12:33:25,25 1 03:33:25 Polonia
236 england MC0156 / GB-L-28054
Beldy
Abrahams Selwyn 1 12:33:26,45 1 03:33:26 RPRA (Pigeon Association)
237 polska MC1115 / PL-0414-18506
Berrie
Lukasz Sprycha 3 12:33:26,60 1 03:33:27 Polonia
238 polska MC0023 / ESP-143944
Berbatou
Ryszard Sas 1 12:33:32,00 1 03:33:32 Polonia
239 hungary MC0770 / HUNG-P-18747
Mixi
Team IFJ Ferge Miklos Jr. 3 12:33:36,55 1 03:33:37 Hungary Pigeons Club
240 czech republic MC0692 / CZ-060-786
Rio
Roman Zlicar 1 12:36:57,65 1 03:36:58 Czech Republic Club
241 polska MC1783 / PL-0167-20366
Marciano
Team Morel 3 12:37:00,65 1 03:37:01 Polonia
242 south africa MC0051 / ZA-47066
Brinkley
Team Petrus van Eeden 1 12:37:36,40 1 03:37:36 South Africa Club
243 hungary MC0749 / HUNG-D-331260
Tete
Team Bacskai Sandor &Kellner Andrea 6 12:37:43,15 1 03:37:43 Hungary Pigeons Club
244 polska MC1486 / PL-012-14187
Hungry Eyes
Andrzej Jankowski 2 12:44:45,40 1 03:44:45 Polonia
245 slovakia MC0592 / SK-0405-2058
Aquarius
Team Viglas JJM 1 12:44:47,75 1 03:44:48 Slovakia Club
246 england MC1562 / GB-C-38649
Four – Nine
Team W and S Sweet 1 12:46:53,40 1 03:46:53 RPRA (Pigeon Association)
247 turkey MC1974 / TR-131023
Akhisar
Team Emrullah Oraloglu 1 12:47:12,80 1 03:47:13 Turkey Flying Club
248 belgium MC1800 / BE-5112607
Claudia
Team Fam-Steyvers 2 12:54:40,35 1 03:54:40 Belgium Club
249 netherlands MC0893 / NL-1512195
Young Many
Team One Loft 3 13:06:48,35 1 04:06:48 Holland Pigeons Club
250 czech republic MC0798 / CZ-0234-336
Without Me
Lubomir Kubacek 2 13:14:06,25 1 04:14:06 Czech Republic Club
251 belgium MC1154 / BE-5116296
Soraya
Team Kempische duif Bree 4 13:18:54,95 1 04:18:55 Belgium Club
252 rumania MC1610 / GB-H-37504
Red Wally
Team Zepciuc, Ozarchevici & Covasa 3 13:26:05,20 1 04:26:05 Romania
253 polska MC1458 / BE-1062078
Candy
Krzysztof Szkolny 1 13:31:14,20 1 04:31:14 Polonia
254 polska MC2012 / PL-063-7163
Greek Blue
Tomasz Wiczling 2 13:41:29,55 1 04:41:30 Polonia
255 galicia MC0073 / ESP-137583
Jigsy
Víctor Manuel Gómez Rodríguez 1 13:49:01,65 1 04:49:02 MARIÑAS ALTAS
256 netherlands MC0349 / NL-1029527
Charger Girl
Team Gebr. Vieberink 1 13:49:03,65 1 04:49:04 Holland Pigeons Club
257 germany MC2406 / DV-0507-332
Ichabod
Team Klaas & Sohn 4 13:49:07,20 1 04:49:07 Rietberg Club
258 belgium MC1622 / BE-4035685
Queen Mary
Team Buyl & Howells 2 13:49:10,55 1 04:49:11 Denderbond Ninove
259 bulgaria MC1352 / BULG-09196
Adakar
Team Vicont & Vicontesa 1 13:49:13,55 1 04:49:14 Bulgaria Club
260 netherlands MC1163 / NL-1730351
Paloma
Team Seelen, Ellenbroek & Morsink 1 13:49:31,95 1 04:49:32 Holland Pigeons Club
261 wales MC0234 / NWHU-D-1088
Boomerang 88
Team Tom & Gaynor 1 13:49:41,35 1 04:49:41 Wales Club
262 netherlands MC0300 / NL-1843174
Minos
Team Hennie & Arie Voskuil 4 13:50:31,10 1 04:50:31 Holland Pigeons Club
263 netherlands MC0946 / NL-1512187
Rocky
Team One Loft 4 13:55:52,95 1 04:55:53 Holland Pigeons Club
264 germany MC0479 / DV-07497-816
Flames
Paul-Heinz Wesjohann 3 14:00:44,10 1 05:00:44 Oberfranken Club
265 polska MC1492 / PL-0385-3578
Lidia
Team Smge Rumik Krzysztof 2 14:06:43,90 1 05:06:44 Polonia
266 netherlands MC0875 / BE-2018943
Black Bliksem
Team One Loft 5 14:17:36,25 1 05:17:36 Holland Pigeons Club
267 germany MC0886 / DV-02413-666
Auron
Team SG Gebr. Reinhard 1 14:19:50,25 1 05:19:50 Lahntal Club
268 germany MC0440 / DV-07127-1973
Gagarin
Team Volmer & Wilpers 4 14:22:56,35 1 05:22:56 Münsterland
269 eeuu MC0338 / DV-07212-467
Mutaito
Robert Longid 1 15:12:38,05 1 06:12:38 USA
270 germany MC2203 / DV-09546-188
Daddy
Team Schnellin 2 15:32:29,05 1 06:32:29 Sachsen Club
271 czech republic MC1070 / CZ-0216-2035
Baronka
Team Bouchal 2 15:46:35,85 1 06:46:36 Czech Republic Club
272 slovakia MC1174 / SK-0305-543
Timo
Team Zihlavnik 1 15:46:36,95 1 06:46:37 Slovakia Club
273 rumania MC1584 / RO-297449
Vio 9
Viorel Gah 2 15:46:37,50 1 06:46:38 Romania
274 norway MC2438 / NOR-026-1928
Pinky
Rolf Helge Aspen 1 15:47:16,30 1 06:47:16 Norge Racing Pigeon Club
275 gran canaria MC1257 / ESP-185780
Dull Spineke
Team Yahvé, Oliver & Fredy 5 15:57:36,50 1 06:57:36 Club Los Socios
276 italia MC2113 / IT-239248
Marvin
Renato Cantu 3 16:02:57,40 1 07:02:57 Italia
277 gran canaria MC0860 / ESP-185933
Florida
Team Yahvé, Oliver & Fredy 6 16:06:11,85 1 07:06:12 Club Los Socios
278 polska MC1522 / PL-0442-4332
Achu
Dariusz Skawinski 8 16:15:07,80 1 07:15:08 Polonia
279 germany MC0424 / DV-02091-385
Saturn 2
Manfred Heidler 1 16:34:16,05 1 07:34:16 Germany Club
280 austria MC0657 / A-309-2264
Neptune 2264
Team Garcia & Nagelhofer 4 16:37:34,25 1 07:37:34 VRV – Oberoesterreich
281 turkey MC1840 / TR-017197
Turan
Halil Seyhan 2 16:44:07,55 1 07:44:08 Turkey Flying Club
282 slovakia MC0842 / SK-0305-552
Beba
Team Zihlavnik 2 17:29:53,55 1 08:29:54 Slovakia Club
283 hungary MC1078 / HUNG-D-284379
Velvet
Mihaly Barsony 1 17:37:34,35 1 08:37:34 Hungary Pigeons Club
284 ireland MC0133 / IHU-S-061382
Highway Celtic Jet
Team Highway Lofts 1 18:07:10,00 1 09:07:10 Irish Homing Union
285 netherlands MC2348 / NL-1726480
Canary 1
Team Klein Falckenborg 2 18:45:03,60 1 09:45:04 Holland Pigeons Club
286 switzerland MC2486 / CH-9928
Mimi
Izet Licina 2 19:03:47,55 1 10:03:48 Suiza
287 germany MC2391 / DV-0507-340
Turbo Edge
Team Klaas & Sohn 5 08:09:23,85 2 Rietberg Club
288 england MC1639 / GB-L-48088
Pauls Treasure
Team Paul Smith Syndicate 4 08:28:39,70 2 RPRA (Pigeon Association)
289 turkey MC1824 / TR-000057
Hilal
Halil Seyhan 3 08:55:25,25 2 Turkey Flying Club
290 rumania MC1249 / RO-008579
Stipas
Nelu Burca 1 09:39:29,55 2 Romania
291 wales MC2215 / NL-1187126
Nicky
Team Bargoed Boys 1 09:49:21,60 2 Wales Club
292 austria MC1866 / A-605-651
B & B 2
Team Bliege & Benjamin 1 10:16:34,35 2 Club Austria
293 denmark MC2218 / DAN-068-1149
Frazier
Team Jutland 1 10:33:30,90 2 Denmark Club
294 slovakia MC0671 / SK-2401-724
Despacito
Team Krajcik Daniel & Andrea 3 10:49:09,80 2 Slovakia Club
295 asturias MC1184 / ESP-249903
Josey
Alfonso Herrero Pérez 1 11:10:17,35 2 R.C. Oviedo
296 scotland MC1410 / SU-5524
Johnny
William Donachie 4 11:17:02,60 2 Scottish Homing Union
297 turkey MC1711 / TR-102392
Barkin
Karakurt Koroglu 1 12:52:27,25 2 Turkey Flying Club

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: