DERBY ARONA 2021- 2.YARIŞ

1englandMC3285  
Sharron
Will Curtis110:17:44,10101:17:44RPRA (Pigeon Association)
2germanyMC9629  
Spork 6
Team Maria & Hubert Bramkamp110:17:46,10101:17:46Germany Club
3englandMC6736  
Champaign Shamane
Team Milly’s Loft110:17:48,55101:17:49RPRA (Pigeon Association)
4englandMC2710  
Vienna
Pieter & Anna Oberholster110:17:48,85101:17:49RPRA (Pigeon Association)
5germanyMC0868  
Deep Red
Team SG Hornemann & Sohn110:17:49,35101:17:49Germany Club
6belgiumMC8156  
Fallina
Team Monick Nys & Kris Govers110:17:50,00101:17:50Belgium Club
7slovakiaMC0807  
Arona 01
Team Sadlak Vendelin & Andrej110:17:50,70101:17:51Slovakia Club
8netherlandsMC4038  
Frysian Nugget
Sjaak Buwalda110:17:50,95101:17:51Holland Pigeons Club
9slovakiaMC9260  
Luisa
Team KOLM110:17:51,00101:17:51Slovakia Club
10belgiumMC4781  
Uriendje
Jef Goris110:17:51,15101:17:51Belgium Club
11irelandMC5874  
Celtic Spitfire
Team Highway Lofts110:17:52,55101:17:53Irish Homing Union
12englandMC6077  
Shergar
Team Craven110:17:54,00101:17:54RPRA (Pigeon Association)
13netherlandsMC4834  
Enno
Caspar Lurvink110:17:54,70101:17:55Holland Pigeons Club
14turkeyMC2909  
Akira
Team Karakurt & Koroglu110:17:55,20101:17:55Turkey Flying Club
15englandMC2706  
Golden Eye 331
Team Bomber Harris110:17:56,20101:17:56RPRA (Pigeon Association)
16chinaMC0403  
Gela
Chen Zhiheng110:17:56,60101:17:57China Pigeon Raging Club
17englandMC3453  
Brain Child
Team Woodhouse Boys110:17:58,20101:17:58RPRA (Pigeon Association)
18gran canariaMC4821  
Europa
Team Maspalomas & Hmnos. Cazorla110:18:07,81101:18:08C.C. Las Palmas
19belgiumMC4281  
Tipper
Pierre Vanhentenrijck110:18:09,90101:18:10Belgium Club
20polskaMC4532  
Maria D
Team Smge Rumik Krzysztof110:18:10,90101:18:11Polonia
21walesMC4417  
Somerset Girl
Team Men of Gwent110:18:12,10101:18:12Wales Club
22netherlandsMC2441  
Toutatis
Team Knol Pigeons110:18:12,90101:18:13Holland Pigeons Club
23slovakiaMC9219  
Sifka
Team KOLM210:18:14,05101:18:14Slovakia Club
24belgiumMC4189  
Charles 402
Marc De Cock110:18:15,75101:18:16Belgium Club
25netherlandsMC9819  
Hiroito
Team Gebr. Janssen110:19:02,85101:19:03Holland Pigeons Club
26belgiumMC4511  
Billy Jr
Team G.V.J. Belgium110:19:07,60101:19:08Belgium Club
27granadaMC2155  
Ilse
Team Mohamede – Rida – Karim110:19:09,70101:19:10Mensajeras de Almuñecar
28austriaMC5243  
Linde 1104
Robert Nagelhofer110:19:51,40101:19:51VRV – Oberoesterreich
29englandMC3432  
Elliott
Team Hibbert Bros.110:19:54,35101:19:54RPRA (Pigeon Association)
30ukraineMC5311  
Heidi
Team Family Ukraine & R+M+M+M110:19:54,70101:19:55Ukraine Club
31netherlandsMC4413  
Ramboa
Team Koelma.nl110:19:55,60101:19:56Holland Pigeons Club
32hungaryMC8695  
Atte 97
Herold Attila110:19:55,70101:19:56Hungary Pigeons Club
33englandMC0261  
Grahams Choice
Team Triple G110:19:56,50101:19:56RPRA (Pigeon Association)
34belgiumMC2161  
Sultan
Team G.V.J. Belgium210:19:56,70101:19:57Belgium Club
35eeuuMC6113  
April
Team Pena Loft110:19:58,45101:19:58USA
36slovakiaMC6643  
BCHB 316
Team BCHB110:20:00,50101:20:00Slovakia Club
37austriaMC3913  
Acaymo 153
Alois Wiefler110:20:00,60101:20:01Austria Club
38eeuuMC6945  
Saoirse
Team Ganus Family Loft110:20:00,90101:20:01USA
39rumaniaMC0829  
Blacky
Team Pitea L. & Marius C.110:20:01,50101:20:02Romania
40netherlandsMC2332  
147
Team KMS110:20:02,05101:20:02Holland Pigeons Club
41austriaMC9744  
Mali
Benjamin Neag110:20:02,10101:20:02Austria Club
42englandMC7713  
Barney
Team Herbert & Jones110:20:03,65101:20:04RPRA (Pigeon Association)
43germanyMC3173  
Sigi
Team Soehne Dr. Mildner110:20:03,75101:20:04Germany Club
44denmarkMC7283  
Josefine 753
Team Anita & Tage Gravesen110:20:04,75101:20:05Denmark Club
45englandMC3890  
Essex Jumbo
Team Two Paul’s Syndicate110:20:05,30101:20:05RPRA (Pigeon Association)
46netherlandsMC3838  
Big Thunder Mountain
Team Mountain California Friends110:20:06,05101:20:06Holland Pigeons Club
47englandMC6478  
Chloe
Team Tinks Treasures110:20:06,20101:20:06RPRA (Pigeon Association)
48granadaMC5186  
Rentoir
Team Mohamede – Rida – Karim210:20:06,25101:20:06Mensajeras de Almuñecar
49englandMC8640  
Hampshire Boys 3
Team Hampshire Boys110:20:06,75101:20:07RPRA (Pigeon Association)
50gran canariaMC4948  
Toro
Francisco Montes Santos110:20:07,40101:20:07Ciudad Alta
51englandMC4908  
Dirk Bond 330
Team Bomber Harris210:20:08,85101:20:09RPRA (Pigeon Association)
52denmarkMC8163  
Max
Team Henriksen110:20:09,90101:20:10Denmark Club
53irelandMC3923  
Maisie Moo
Team John Wayne Syndicate110:20:11,90101:20:12Irish Homing Union
54colombiaMC1773  
Envigado
Team Colombian Eagles110:20:12,55101:20:13Colombia Club
55netherlandsMC3079  
Raven
Team Veenstra Pigeons110:20:16,35101:20:16Holland Pigeons Club
56belgiumMC6031  
Charles 409
Marc De Cock210:20:16,80101:20:17Belgium Club
57netherlandsMC4641  
Wyckels Phenomenon
Team De Jong & Pander110:20:18,40101:20:18Holland Pigeons Club
58englandMC9632  
Pide Gordon
Pieter & Anna Oberholster210:20:20,10101:20:20RPRA (Pigeon Association)
59englandMC9307  
Vigano
Team Woodhouse Boys210:20:20,30101:20:20RPRA (Pigeon Association)
60englandMC3693  
Elena
Team Glevum110:20:20,35101:20:20RPRA (Pigeon Association)
61netherlandsMC5477  
Fausto
Team The Oener Butchers110:20:20,40101:20:20Holland Pigeons Club
62englandMC3852  
Ready Rich
Team Milly’s Loft210:20:24,70101:20:25RPRA (Pigeon Association)
63netherlandsMC3772  
Mouse
Team Gebr. Janssen210:20:27,10101:20:27Holland Pigeons Club
64englandMC5502  
Stephanie
Team Gypsy Jones110:20:32,15101:20:32RPRA (Pigeon Association)
65gran canariaMC8606  
Yeraki
Team Warzone110:20:33,40101:20:33Club Los Socios
66germanyMC0682  
Memphis
Team Klaas & Sohn110:20:34,15101:20:34Rietberg Club
67englandMC7023  
New Mistake 2
Will Curtis210:20:34,85101:20:35RPRA (Pigeon Association)
68belgiumMC7630  
Mads
Team Pieter Boys110:20:35,05101:20:35Belgium Club
69netherlandsMC9366  
Iphone
Team Gebr. Janssen310:20:36,00101:20:36Holland Pigeons Club
70belgiumMC0116  
Canica
Norbert De Schryver110:20:36,75101:20:37Belgium Club
71irelandMC5101  
Remus
Team Wes Hall110:20:39,00101:20:39Irish Homing Union
72englandMC9384  
Southfield Jones
Mark Gilbert110:20:39,80101:20:40RPRA (Pigeon Association)
73netherlandsMC8603  
Jansje
Team De Bruin BV110:20:40,65101:20:41Holland Pigeons Club
74belgiumMC0035  
Nine S
Team Leyen Karel – Jan Racing110:20:40,66101:20:41Olijftak Maaseik Club
75belgiumMC7456  
RED NAOMI
Team Diamond Ladies110:20:41,70101:20:42Olijftak Maaseik Club
76belgiumMC1197  
Marlon
Team PEC & Batenburg110:20:42,25101:20:42Belgium Club
77netherlandsMC2678  
Fifth One
Team KMS210:20:42,35101:20:42Holland Pigeons Club
78slovakiaMC5095  
Majka
Team KOLM310:20:43,10101:20:43Slovakia Club
79netherlandsMC9392  
De Pyreneeen 2
Mijnis Gijsen110:20:43,25101:20:43Holland Pigeons Club
80lanzaroteMC9303  
Verreckt
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro110:20:43,30101:20:43Guatisea
81puerto ricoMC9491  
Dark Lady
José L. García Cruz110:20:43,85101:20:44Puerto Rico
82netherlandsMC1119  
Eclair
Team Goedee & Brakele110:20:44,25101:20:44Holland Pigeons Club
83belgiumMC9636  
Carlo
Team Creemers & Zoon110:20:45,70101:20:46Olijftak Maaseik Club
84germanyMC3101  
Antonio
Johannes Rimmele110:20:45,95101:20:46Germany Club
85rumaniaMC3369  
Warrior
Team Anii Pigeons Warriors110:20:47,80101:20:48Romania
86polskaMC1510  
Pituca
Artur Gasiorowski110:20:49,30101:20:49Polonia
87tenerifeMC7405  
Blue Hawai
Team HL Pigeons110:20:49,45101:20:49Nuevos HORIZONTES
88netherlandsMC7953  
Oss 703
Team Rien van Oss en Zn110:20:49,80101:20:50Holland Pigeons Club
89norwayMC7612  
Dinamita
Team Ray & S. Veland110:20:49,85101:20:50Norge Racing Pigeon Club
90netherlandsMC6164  
Canary 1
Team Klein Falckenborg110:20:51,35101:20:51Holland Pigeons Club
91granadaMC2354  
Handel
Team Mohamede – Rida – Karim310:20:51,80101:20:52Mensajeras de Almuñecar
92belgiumMC6051  
Jan 44
Team P-S-S-S110:20:52,60101:20:53Belgium Club
93englandMC2624  
Nat
Pieter & Anna Oberholster310:20:53,50101:20:54RPRA (Pigeon Association)
94granadaMC6494  
Dickens
Team Mohamede – Rida – Karim410:20:53,70101:20:54Mensajeras de Almuñecar
95belgiumMC5631  
Click
Team PEC & Batenburg210:20:55,55101:20:56Belgium Club
96hungaryMC2364  
189
Team Fenyvesi, Balazs & Norbert110:20:58,65101:20:59Hungary Pigeons Club
97hungaryMC2643  
Joco 5
Jozsef Kovacs110:21:01,60101:21:02Hungary Pigeons Club
98eeuuMC8747  
Birdie
Team Jones Boys & PJ Loft110:21:08,75101:21:09USA
99mexicoMC6963  
Bam Bam
Armando Soto Racing Pigeon Loft110:21:09,15101:21:09Mexico
100tenerifeMC5127  
Gilbert
Team Columbacanaria110:21:18,65101:21:19Adexe
101polskaMC8758  
Gigolo
Team Iwona & Leon Przystal110:21:21,70101:21:22Polonia
102sloveniaMC2959  
Skirca
Geric Dusan110:21:30,30101:21:30Slovenia Club
103germanyMC3249  
Johannes
Johannes Rimmele210:21:34,85101:21:35Germany Club
104englandMC0147  
Ugly Duck 2
Pieter & Anna Oberholster410:21:43,40101:21:43RPRA (Pigeon Association)
105englandMC9609  
Mean Machine
Team Essex Rockets110:22:02,75101:22:03RPRA (Pigeon Association)
106italiaMC1526  
Picasso
Renato Cantu110:22:17,20101:22:17Italia Club
107eeuuMC3576  
Fortuna
Team Parkview & Mariadan110:22:33,25101:22:33USA
108englandMC9912  
Pau Pau
Pieter & Anna Oberholster510:22:38,25101:22:38RPRA (Pigeon Association)
109belgiumMC1106  
Clark
Team Creemers & Zoon210:22:46,90101:22:47Olijftak Maaseik Club
110belgiumMC1730  
Branko
Team Mazury110:22:50,35101:22:50Belgium Club
111polskaMC4135  
Pawlo
Team Wioletta i Zbigniew Mitrega110:22:55,45101:22:55Polonia
112netherlandsMC2208  
Aaron
Lorenzo Van Russel110:22:56,95101:22:57Holland Pigeons Club
113polskaMC0514  
Adolfo
Team Smge Rumik Krzysztof210:23:00,40101:23:00Polonia
114eeuuMC3560  
Miriam
Team Black Gold110:23:41,20101:23:41USA
115englandMC1025  
Verdi
Team Orbital Lofts110:24:26,80101:24:27RPRA (Pigeon Association)
116englandMC8927  
No No Jo Jo
Team Mr. & Mrs. Gregson110:24:30,10101:24:30RPRA (Pigeon Association)
117englandMC1367  
Essex Express
Team Two Paul’s Syndicate210:24:31,50101:24:32RPRA (Pigeon Association)
118englandMC1549  
Sally
Team Nenlorrie110:24:31,60101:24:32RPRA (Pigeon Association)
119irelandMC1186  
Wayne
Team John Wayne Syndicate210:24:32,35101:24:32Irish Homing Union
120germanyMC0752  
Markus
Johannes Rimmele310:24:34,00101:24:34Germany Club
121italiaMC0672  
Nespolo
Renato Cantu210:24:35,65101:24:36Italia Club
122belgiumMC9671  
LVW 003
Team Hok L & N110:24:38,25101:24:38Belgium Club
123netherlandsMC8605  
Love Machine
Jaap Koehoorn110:24:39,50101:24:40Holland Pigeons Club
124belgiumMC3547  
Kubo
Team PEC & Batenburg310:24:40,25101:24:40Belgium Club
125belgiumMC7605  
Jordan
Team PEC & Batenburg410:24:40,95101:24:41Belgium Club
126eeuuMC3620  
Arkan
Team Milestone Loft110:24:41,20101:24:41USA
127lanzaroteMC8048  
La Santa
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro210:24:42,20101:24:42Guatisea
128englandMC2046  
I’ll Be Next
Team W and S Sweet110:24:42,90101:24:43RPRA (Pigeon Association)
129englandMC3505  
Garys Choice
Team G & G Termo Boys110:24:43,50101:24:44RPRA (Pigeon Association)
130belgiumMC0637  
White Top
Team Buyl & Howells110:24:44,90101:24:45Denderbond Ninove
131netherlandsMC3370  
Matter Horn
Team Mountain California Friends210:24:46,70101:24:47Holland Pigeons Club
132scotlandMC3603  
Golden Eye
William Donachie110:24:47,10101:24:47Scottish Homing Union
133rumaniaMC4124  
Julienne
Hanus Vasile110:24:47,30101:24:47Romania
134germanyMC0027  
aceituna
Hendrik Wilpers110:25:01,95101:25:02Ahaus-Alsstätten
135eeuuMC4688  
Brandi
Team Milestone Loft210:25:17,25101:25:17USA
136scotlandMC9453  
Chloe Dolle
Team Saor Alba110:25:22,45101:25:22Scottish Homing Union
137belgiumMC2961  
Canito
Team PEC & Batenburg510:25:42,40101:25:42Belgium Club
138walesMC9145  
Pete
Team Jack Army110:25:51,15101:25:51Wales Club
139rumaniaMC1848  
Magic Boy
Team Anii Pigeons Warriors210:25:59,65101:26:00Romania
140netherlandsMC2851  
Susie
Team Gebr. Janssen410:26:01,75101:26:02Holland Pigeons Club
141belgiumMC5598  
Jan 542
Team P-S-S-S210:26:02,50101:26:02Belgium Club
142netherlandsMC5908  
Terca
Team Gebr. Janssen510:26:22,30101:26:22Holland Pigeons Club
143germanyMC3817  
Nicky
Hendrik Wilpers210:27:24,85101:27:25Ahaus-Alsstätten
144colombiaMC2134  
Manrrique
Team Colombian Eagles210:27:25,45101:27:25Colombia Club
145tenerifeMC5884  
Dark n Stormy
Team HL Pigeons210:27:26,80101:27:27Nuevos HORIZONTES
146slovakiaMC2088  
Storm
Team R.CH110:27:33,45101:27:33Slovakia Club
147walesMC1674  
Kayson Return
Team Welsh Hopefuls110:28:11,35101:28:11Wales Club
148norwayMC9788  
Topper
Team Ray & S. Veland210:28:13,30101:28:13Norge Racing Pigeon Club
149englandMC2664  
Big Icon
Pieter & Anna Oberholster610:28:13,75101:28:14RPRA (Pigeon Association)
150englandMC6213  
Sudaloo
Team Tinks Treasures210:28:30,20101:28:30RPRA (Pigeon Association)
151austriaMC3759  
Cameron
Team Kutlesa110:28:33,00101:28:33VRV – Oberoesterreich
152polskaMC8959  
Celia
Aleksander Golofit110:29:59,65101:30:00Polonia
153mexicoMC9851  
The Goat
Team Familia Leos Díaz110:30:00,65101:30:01Mexico
154irelandMC7528  
Keelan
Team Owen Dunbar110:30:43,90101:30:44Irish Homing Union
155irelandMC0681  
Celtic Minnie
Team Highway Lofts210:30:48,45101:30:48Irish Homing Union
156walesMC2864  
The Late One
Team Gwalia Lofts110:31:22,85101:31:23Wales Club
157hungaryMC1665  
Titanium
Team Sugreine & Borsos Loft110:31:24,30101:31:24Hungary Pigeons Club
158netherlandsMC0493  
Linda Davies
Team Knol Pigeons210:31:24,55101:31:25Holland Pigeons Club
159lanzaroteMC5993  
Mike
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro310:31:25,15101:31:25Guatisea
160polskaMC4390  
Siddy
Team Gorzel & Lipian110:31:26,70101:31:27Polonia
161belgiumMC5177  
Berreke
Team De Moor Gunther & Pierre110:31:27,15101:31:27Belgium Club
162belgiumMC5064  
Jan 55
Team P-S-S-S310:31:27,20101:31:27Belgium Club
163slovakiaMC3634  
Stefan 637
Team Evin Peter & Noemi110:31:29,40101:31:29Slovakia Club
164hungaryMC7988  
Medó2
Team Kardulecz & Borsos110:31:30,65101:31:31Hungary Pigeons Club
165walesMC6226  
Bazzoka
Team Welsh Hopefuls210:31:30,80101:31:31Wales Club
166belgiumMC2974  
Charles 145
Marc De Cock310:31:30,85101:31:31Belgium Club
167eeuuMC6599  
Nani
Team Ganus Family Loft210:31:31,15101:31:31USA
168englandMC8338  
Santi
Team Toto Buzi Loft110:31:31,60101:31:32RPRA (Pigeon Association)
169belgiumMC7653  
Jan 56
Team P-S-S-S410:31:31,95101:31:32Belgium Club
170netherlandsMC0990  
New Mells
Team Soepboer110:31:35,55101:31:36Holland Pigeons Club
171colombiaMC0916  
Gabriela
Team Colombia110:31:35,70101:31:36Colombia Club
172belgiumMC7818  
Finne
Team Pieter Boys210:31:36,15101:31:36Belgium Club
173netherlandsMC4809  
Salt 2
Team Soepboer210:31:36,40101:31:36Holland Pigeons Club
174englandMC8617  
Ivy Leaf
Team The Dreamers110:31:36,45101:31:36RPRA (Pigeon Association)
175germanyMC4705  
Lexa
Team 2020110:31:38,80101:31:39Coesfeld/Leiberg Club
176austriaMC0764  
Top 6
Franz Roetzer110:31:39,35101:31:39VRV – Oberoesterreich
177belgiumMC2261  
Jackie
Team Sans peur Herent110:31:39,60101:31:40Belgium Club
178englandMC2708  
Ship Anchor
Team Bet Right Lofts110:31:40,60101:31:41RPRA (Pigeon Association)
179chinaMC4101  
Pinocho
Chen Zhiheng210:31:40,80101:31:41China Pigeon Raging Club
180englandMC8541  
The Real Bond
Team Essex Rockets210:31:42,20101:31:42RPRA (Pigeon Association)
181austriaMC6638  
Top 367
Franz Roetzer210:31:43,00101:31:43VRV – Oberoesterreich
182slovakiaMC9696  
Peter 614
Team Evin Peter & Noemi210:31:43,30101:31:43Slovakia Club
183englandMC1535  
Bobbys Boy
Team Blaydon Racers110:31:44,00101:31:44RPRA (Pigeon Association)
184slovakiaMC4437  
Baja
Vladimir Benak110:31:44,15101:31:44Slovakia Club
185netherlandsMC8059  
Kazán
Team Veenstra Pigeons210:31:45,65101:31:46Holland Pigeons Club
186scotlandMC7787  
Anne
Team The Lanarkshire Lads110:31:45,90101:31:46Scottish Homing Union
187belgiumMC8981  
Zorro
Team De Moor Gunther & Pierre210:31:45,91101:31:46Belgium Club
188englandMC3348  
Jack Peter
Team Essex Rockets310:31:46,40101:31:46RPRA (Pigeon Association)
189slovakiaMC6987  
Arona 15
Team Sadlak Vendelin & Andrej210:31:46,75101:31:47Slovakia Club
190eeuuMC2843  
Udonis Way
Team Beko Loft110:31:47,10101:31:47USA
191belgiumMC9714  
Mathieu VDP
Team Panis & Tilmans110:31:48,05101:31:48Olijftak Maaseik Club
192netherlandsMC6977  
Oss 782
Team Rien van Oss en Zn210:31:48,35101:31:48Holland Pigeons Club
193netherlandsMC6632  
Dan Brown
Team Knol Pigeons310:31:48,95101:31:49Holland Pigeons Club
194englandMC7006  
Amos 27
Team Shropshire Syndicate110:31:49,00101:31:49RPRA (Pigeon Association)
195belgiumMC4302  
Princes of Glorie III
Team Sunshine110:31:49,70101:31:50Belgium Club
196denmarkMC0580  
Peter
Team M & C Hansen110:31:49,75101:31:50Denmark Club
197slovakiaMC1873  
ADK 34
Team Krajcik Daniel & Andrea110:31:49,80101:31:50Slovakia Club
198slovakiaMC0684  
Noemi 625
Team Evin Peter & Noemi310:31:51,05101:31:51Slovakia Club
199gran canariaMC0370  
Willian-Wallace
Francisco Montes Santos210:31:52,00101:31:52Ciudad Alta
200austriaMC6429  
Eastern Promise
Team Kutlesa210:31:53,10101:31:53VRV – Oberoesterreich
201netherlandsMC5643  
Blue Bennie
Team Fra Co Ja110:31:53,30101:31:53Holland Pigeons Club
202englandMC5708  
Tik Tok Lexie
Team Milly’s Loft310:31:54,45101:31:54RPRA (Pigeon Association)
203englandMC6232  
Tamil
Team Union Jack Syn110:31:56,55101:31:57RPRA (Pigeon Association)
204eeuuMC0150  
Legs
Team Ganus Family Loft310:31:56,60101:31:57USA
205slovakiaMC7871  
Jozko
Team KOLM410:31:58,05101:31:58Slovakia Club
206englandMC9284  
Oscar
Team Paul & Christine Titcomb110:31:58,35101:31:58RPRA (Pigeon Association)
207englandMC1531  
Rachael
Team Woodhouse Boys310:31:58,85101:31:59RPRA (Pigeon Association)
208austriaMC7620  
F & A 01
Team Butyka & Viglidán110:31:59,25101:31:59Austria Club
209englandMC6530  
Kon 911
Will Curtis310:31:59,30101:31:59RPRA (Pigeon Association)
210hungaryMC3261  
BML 16
Team IFJ Ferge Miklos Jr.110:32:00,85101:32:01Hungary Pigeons Club
211walesMC6693  
Lorraine
Team Welsh Hopefuls310:32:05,50101:32:06Wales Club
212englandMC0324  
Tinkers
Team Tinks Treasures310:32:07,45101:32:07RPRA (Pigeon Association)
213slovakiaMC6600  
Arona X1
Team Sadlak Vendelin & Andrej310:32:11,50101:32:12Slovakia Club
214englandMC9551  
Essex Jackpot
Team Two Paul’s Syndicate310:32:12,10101:32:12RPRA (Pigeon Association)
215englandMC9052  
Jonny English
Pieter & Anna Oberholster710:32:12,50101:32:12RPRA (Pigeon Association)
216germanyMC0117  
Zumba
Jurgen Stefaniszyn110:32:24,25101:32:24Germany Club
217belgiumMC7432  
Sindy
Team PEC & Batenburg610:32:27,85101:32:28Belgium Club
218netherlandsMC9606  
Blue
Team Koelma.nl210:32:29,55101:32:30Holland Pigeons Club
219polskaMC5854  
Evita
Team Smge Rumik Krzysztof310:32:32,65101:32:33Polonia
220chinaMC3232  
Athena
Chen Zhiheng310:32:33,30101:32:33China Pigeon Raging Club
221netherlandsMC9387  
Greinder
Team Soepboer310:32:34,25101:32:34Holland Pigeons Club
222lanzaroteMC3043  
Medellín
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro410:32:35,65101:32:36Guatisea
223netherlandsMC0756  
Gemma
Team Fra Co Ja210:32:36,80101:32:37Holland Pigeons Club
224englandMC6758  
Rosie
Team Tinks Treasures410:32:36,95101:32:37RPRA (Pigeon Association)
225austriaMC2451  
Tami
Team Kutlesa310:32:36,96101:32:37VRV – Oberoesterreich
226polskaMC6084  
Molly
Team Ganski & Baska110:32:37,10101:32:37Polonia
227gran canariaMC7838  
Nublo
Team Maspalomas & Hmnos. Cazorla210:32:37,30101:32:37C.C. Las Palmas
228colombiaMC4685  
Tokio
Team Club Cafe de Colombia110:32:50,65101:32:51Colombia Club
229belgiumMC4575  
Snelle Jelle
Team EPW Belgium110:32:53,85101:32:54Belgium Club
230belgiumMC6117  
Blue Monar
Team Fabulous Hoes Brothers110:33:01,20101:33:01Belgium Club
231tenerifeMC1750  
Pansy
Team Columbacanaria210:33:23,10101:33:23Adexe
232belgiumMC5296  
Yasser
Team PEC & Batenburg710:33:23,40101:33:23Belgium Club
233mexicoMC9328  
Ilona
Armando Soto Racing Pigeon Loft210:33:25,45101:33:25Mexico
234austriaMC8997  
Focus
Benjamin Neag210:33:28,45101:33:28Austria Club
235italiaMC8616  
melodía
Team Ghiacci & Celli & Valvo110:33:34,60101:33:35Italia Club
236belgiumMC3357  
Mad Baba
Dirk Martens110:33:37,35101:33:37Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
237slovakiaMC8690  
Sany
Team Viglas JJM110:33:37,70101:33:38Slovakia Club
238englandMC9406  
Dundee Wayne
Team Milly’s Loft410:33:42,30101:33:42RPRA (Pigeon Association)
239englandMC4026  
Tatters Pride
Team Pound a Can110:33:43,45101:33:43RPRA (Pigeon Association)
240englandMC4327  
Hampshire Boys 1
Team Hampshire Boys210:33:44,15101:33:44RPRA (Pigeon Association)
241netherlandsMC1864  
Wyckels Pride
Team De Jong & Pander210:33:45,35101:33:45Holland Pigeons Club
242czech republicMC9776  
Calypso
Team Ceska Trebova110:33:46,65101:33:47Czech Republic Club
243italiaMC3704  
Capullin
Team Ghiacci & Celli & Valvo210:33:48,10101:33:48Italia Club
244englandMC3359  
Baby Milly
Team Milly’s Loft510:33:49,55101:33:50RPRA (Pigeon Association)
245italiaMC1391  
Ciclon
Team Ghiacci Matilde &Elena Camagni110:33:49,56101:33:50Italia Club
246eeuuMC1664  
122/230
Daniel Hash110:33:49,90101:33:50USA
247walesMC0025  
Atlantic Waves
Team Rhondda Rockets110:33:49,95101:33:50Wales Club
248belgiumMC1037  
Fieneke II
Team Leyen Karel – Jan Racing210:33:50,30101:33:50Olijftak Maaseik Club
249belgiumMC3959  
Charlotte
Team Luckyspil110:33:50,35101:33:50Belgium Club
250englandMC0350  
Corleone
Team Top Wing110:33:50,60101:33:51RPRA (Pigeon Association)
251hungaryMC9932  
Niki 3
Jozsef Kovacs210:33:51,65101:33:52Hungary Pigeons Club
252englandMC7696  
Roxy
Team Triple G210:33:51,66101:33:52RPRA (Pigeon Association)
253belgiumMC3340  
Tina
Team Fabulous Hoes Brothers210:33:54,15101:33:54Belgium Club
254austriaMC4480  
Mauricius
Team Kutlesa410:33:55,05101:33:55VRV – Oberoesterreich
255belgiumMC7566  
Anemone
Team Matuma110:33:57,00101:33:57Belgium Club
256slovakiaMC9909  
King 1616
Team Hrozen P & P110:33:58,05101:33:58Slovakia Club
257polskaMC7383  
Greek Sensitivity 99
Tomasz Wiczling110:33:58,90101:33:59Polonia
258englandMC8093  
Flash
Team W and S Sweet210:34:02,60101:34:03RPRA (Pigeon Association)
259belgiumMC4174  
Diamond
Team Leyen Karel – Jan Racing310:34:02,80101:34:03Olijftak Maaseik Club
260austriaMC4373  
Road Runner
Team Kutlesa510:34:04,70101:34:05VRV – Oberoesterreich
261germanyMC2656  
Floss
Hendrik Wilpers310:34:04,90101:34:05Ahaus-Alsstätten
262germanyMC7942  
Aliana
Hendrik Wilpers410:34:06,20101:34:06Ahaus-Alsstätten
263tenerifeMC6310  
Aramis
Team Jonathan y Domingo110:34:06,60101:34:07Club Tenerife
264netherlandsMC7126  
Robien
Frits Paulssen110:34:08,60101:34:09Holland Pigeons Club
265colombiaMC5017  
El Poblado
Team Colombian Eagles310:34:19,05101:34:19Colombia Club
266hungaryMC1748  
Eniko 2
Jozsef Kovacs310:34:22,80101:34:23Hungary Pigeons Club
267granadaMC2129  
Khan
Team Mohamede – Rida – Karim510:34:24,05101:34:24Mensajeras de Almuñecar
268rumaniaMC7598  
Invictus
Class 888110:34:33,80101:34:34Romania
269slovakiaMC1875  
Adam
Team Tasary Pavel & Anna110:34:35,10101:34:35Slovakia Club
270hungaryMC4698  
Bence 1
Jozsef Kovacs410:34:39,00101:34:39Hungary Pigeons Club
271netherlandsMC7001  
Kayleigh
Team De Bruin BV210:34:54,80101:34:55Holland Pigeons Club
272scotlandMC7809  
Mams Princess
William Donachie210:35:12,25101:35:12Scottish Homing Union
273lanzaroteMC7782  
Vanoppen
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro510:35:12,40101:35:12Guatisea
274englandMC8886  
Estuardo
Team Glevum210:35:17,25101:35:17RPRA (Pigeon Association)
275englandMC4570  
Snowy
Team Tinks Treasures510:35:18,30101:35:18RPRA (Pigeon Association)
276englandMC9506  
Nellie
Team Holland & Stubbs110:35:21,40101:35:21RPRA (Pigeon Association)
277belgiumMC3027  
Kalypso
Team PEC & Batenburg810:35:29,60101:35:30Belgium Club
278englandMC8960  
Hampshire Boys 5
Team Hampshire Boys310:35:32,45101:35:32RPRA (Pigeon Association)
279austriaMC3331  
Tico
Team Kutlesa610:35:44,85101:35:45VRV – Oberoesterreich
280netherlandsMC8832  
Certify
Team Gebr. Janssen610:35:57,30101:35:57Holland Pigeons Club
281eeuuMC4614  
Gaucho
Daniel Hash210:36:02,45101:36:02USA
282walesMC7391  
Plaid
Team Rhondda Red Devils110:36:35,45101:36:35Wales Club
283englandMC7753  
Nouwen
Team T.M.B. Racing110:36:36,60101:36:37RPRA (Pigeon Association)
284englandMC6143  
Sea Pigeon
Team Craven210:36:42,25101:36:42RPRA (Pigeon Association)
285netherlandsMC8874  
Oss 654
Team Rien van Oss en Zn310:36:43,55101:36:44Holland Pigeons Club
286colombiaMC1949  
Marcial Luis
Team Club Cafe de Colombia210:36:51,80101:36:52Colombia Club
287walesMC6687  
Skyline
Team Rhondda Rockets210:36:52,50101:36:52Wales Club
288belgiumMC1345  
Fiama
Team PEC & Batenburg910:36:55,40101:36:55Belgium Club
289netherlandsMC2566  
Pleda
Team Soepboer410:37:38,25101:37:38Holland Pigeons Club
290netherlandsMC8426  
Layla
Team P & A Wiersema110:37:39,80101:37:40Holland Pigeons Club
291slovakiaMC7734  
Arona 04
Team Sadlak Vendelin & Andrej410:37:40,45101:37:40Slovakia Club
292englandMC5162  
Suzi
Team Tinks Treasures610:37:40,46101:37:40RPRA (Pigeon Association)
293netherlandsMC9540  
Oss 940
Team Rien van Oss en Zn410:37:41,65101:37:42Holland Pigeons Club
294germanyMC6746  
Spork 1
Team Maria & Hubert Bramkamp210:37:42,30101:37:42Germany Club
295belgiumMC3394  
Monroe
Team Segers & Coppens110:37:42,45101:37:42Denderbond Ninove
296englandMC8195  
Ship Ahead
Team Bet Right Lofts210:37:42,50101:37:42RPRA (Pigeon Association)
297englandMC4107  
Arona Anouk
Team Tinks Treasures710:37:42,75101:37:43RPRA (Pigeon Association)
298englandMC6514  
Southfield Hartis
Mark Gilbert210:37:42,85101:37:43RPRA (Pigeon Association)
299hungaryMC3302  
Rosita Little Boy
Team IFJ Ferge Miklos Jr.210:37:43,10101:37:43Hungary Pigeons Club
300netherlandsMC5261  
Dadonus
Caspar Lurvink210:37:43,20101:37:43Holland Pigeons Club
301englandMC6572  
Living The Dream
Team W and S Sweet310:37:44,61101:37:45RPRA (Pigeon Association)
302italiaMC0018  
Rony Z
Ionut Hatnean110:37:44,95101:37:45Italia Club
303walesMC2824  
Ruby
Team Williton Wonders110:37:45,20101:37:45Wales Club
304belgiumMC0711  
Sweet Irma
Team Fabulous Hoes Brothers310:37:46,05101:37:46Belgium Club
305germanyMC6155  
Nachi
Team Klaas & Sohn210:37:46,90101:37:47Rietberg Club
306netherlandsMC8515  
Frits
Frits Paulssen210:37:47,40101:37:47Holland Pigeons Club
307belgiumMC1860  
Jan 72
Team P-S-S-S510:37:48,70101:37:49Belgium Club
308belgiumMC6199  
Jan 418
Team P-S-S-S610:37:52,25101:37:52Belgium Club
309eeuuMC5753  
Blue Pearl
Team Parkview & Mariadan210:37:55,15101:37:55USA
310walesMC1989  
Hurricane
Team Jack Army210:37:55,40101:37:55Wales Club
311netherlandsMC2399  
Oss 728
Team Rien van Oss en Zn510:37:55,41101:37:55Holland Pigeons Club
312gran canariaMC2665  
Berlín
Team Warzone210:37:59,45101:37:59Club Los Socios
313granadaMC7963  
Lyphard
Team Mohamede – Rida – Karim610:38:00,20101:38:00Mensajeras de Almuñecar
314englandMC8124  
Nadia
Team Toto Buzi Loft210:38:16,00101:38:16RPRA (Pigeon Association)
315lanzaroteMC4578  
Morel
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro610:38:18,80101:38:19Guatisea
316netherlandsMC0224  
Waajib
Team Goedee & Brakele210:38:21,25101:38:21Holland Pigeons Club
317englandMC7758  
Hera
Team Fev Flyers110:38:21,80101:38:22RPRA (Pigeon Association)
318netherlandsMC9474  
Oss 772
Team Rien van Oss en Zn610:38:44,95101:38:45Holland Pigeons Club
319belgiumMC8980  
F.B.I. 4
Team FBI110:38:49,40101:38:49Belgium Club
320netherlandsMC2537  
Anneke
Hein van Dam110:38:49,41101:38:49Holland Pigeons Club
321belgiumMC1613  
Costi
Team Andrei C. & Furnica C.110:39:23,60101:39:24Belgium Club
322hungaryMC1159  
Joco 3
Jozsef Kovacs510:39:23,70101:39:24Hungary Pigeons Club
323netherlandsMC1181  
Venca
Lorenzo Van Russel210:39:24,25101:39:24Holland Pigeons Club
324walesMC0149  
Boomerang 02
Team Tom & Gaynor110:39:24,55101:39:25Wales Club
325netherlandsMC5282  
Arona Jos
Team Brutus, Bennie & the Pigeons110:39:25,15101:39:25Holland Pigeons Club
326englandMC5222  
Becky
Team Gypsy Jones210:39:25,50101:39:26RPRA (Pigeon Association)
327polskaMC6195  
Janetti
Sylwester Ostapiuk110:39:26,15101:39:26Polonia
328slovakiaMC8241  
ADK 39
Team Krajcik Daniel & Andrea210:39:30,85101:39:31Slovakia Club
329englandMC3532  
Little Micky
Team Milly’s Loft610:40:16,00101:40:16RPRA (Pigeon Association)
330germanyMC3782  
Joker
Team Hackfort & Wilpers110:40:20,40101:40:20Ahaus-Alsstätten
331polskaMC9368  
Kara
Team Maja110:40:23,35101:40:23Polonia
332denmarkMC5401  
Andy 771
Team Anita & Tage Gravesen210:40:29,30101:40:29Denmark Club
333scotlandMC0488  
The Runt
Team Kingsway Lofts110:40:31,80101:40:32Scottish Homing Union
334slovakiaMC7093  
Arona 90
Team Sadlak Vendelin & Andrej510:40:32,75101:40:33Slovakia Club
335eeuuMC2272  
Jojka
Team Jones Boys & PJ Loft210:40:33,15101:40:33USA
336belgiumMC1372  
Charles 390
Marc De Cock410:40:34,95101:40:35Belgium Club
337netherlandsMC5943  
Banshu
Team Soepboer510:40:36,05101:40:36Holland Pigeons Club
338denmarkMC1917  
Jamie 756
Team Anita & Tage Gravesen310:43:31,45101:43:31Denmark Club
339belgiumMC7443  
Mathias
Team Luckyspil210:43:36,75101:43:37Belgium Club
340netherlandsMC8908  
Zinc
Mat Schoordijk110:43:40,50101:43:40Holland Pigeons Club
341germanyMC2319  
Austin
Team Sandras Family110:44:02,65101:44:03Germany Club
342englandMC0686  
Essex Dream
Team Two Paul’s Syndicate410:44:03,90101:44:04RPRA (Pigeon Association)
343eeuuMC7298  
Mary
Team Black Gold210:44:05,95101:44:06USA
344englandMC4526  
Smart Lass
Will Curtis410:44:08,45101:44:08RPRA (Pigeon Association)
345belgiumMC2567  
Jan 58
Team P-S-S-S710:44:10,95101:44:11Belgium Club
346belgiumMC1132  
Colin
Team Creemers & Zoon310:44:33,50101:44:34Olijftak Maaseik Club
347tenerifeMC0922  
Pedri
Team Tomás Montiel110:44:36,35101:44:36GRAN FONDO
348czech republicMC3030  
Radhesjam Bh
Team Familie Karas Antonin110:44:41,80101:44:42Czech Republic Club
349swedenMC5857  
Blueloon
Team Ekeboda110:46:06,80101:46:07Sweden Club
350tenerifeMC3259  
Rhona
Juan Pedro Moreno Gutiérrez110:46:39,65101:46:40CANARAGÜI
351englandMC8878  
Foster
A. Harker110:46:50,65101:46:51RPRA (Pigeon Association)
352polskaMC8397  
NASDAQ
Pawel Orlowski110:47:21,95101:47:22Polonia
353colombiaMC1227  
Natalia
Team Club Cafe de Colombia310:47:23,75101:47:24Colombia Club
354irelandMC3498  
Highway Excell
Team Highway Lofts310:47:26,40101:47:26Irish Homing Union
355denmarkMC1276  
Tilla 747
Team Anita & Tage Gravesen410:47:35,80101:47:36Denmark Club
356gran canariaMC6424  
África
Team Maspalomas & Hmnos. Cazorla310:47:36,70101:47:37C.C. Las Palmas
357polskaMC7491  
Biuty
Artur Gasiorowski210:48:45,10101:48:45Polonia
358englandMC4298  
Southfield Ighalo
Mark Gilbert310:49:25,60101:49:26RPRA (Pigeon Association)
359netherlandsMC8203  
De Pyreneeen 1
Mijnis Gijsen210:54:42,30101:54:42Holland Pigeons Club
360austriaMC6139  
Branco Gold
Team Fuchs110:56:33,10101:56:33VRV – Oberoesterreich
361belgiumMC2100  
Jan 71
Team P-S-S-S810:57:26,90101:57:27Belgium Club
362tenerifeMC1323  
Chiky
Team Columbacanaria311:02:59,00102:02:59Adexe
363slovakiaMC6385  
Lili
Vladimir Benak211:06:31,00102:06:31Slovakia Club
364englandMC5171  
Trufa
Team Craven311:11:17,20102:11:17RPRA (Pigeon Association)
365belgiumMC0687  
Mad Valens
Dirk Martens211:11:19,20102:11:19Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
366netherlandsMC8031  
Amber
Jaap Koehoorn211:11:20,40102:11:20Holland Pigeons Club
367englandMC0327  
Martins Pick
Team G & G Termo Boys211:11:21,60102:11:22RPRA (Pigeon Association)
368belgiumMC0170  
Yancy
Team PEC & Batenburg1011:11:22,45102:11:22Belgium Club
369granadaMC8696  
Damian
Team Mohamede – Rida – Karim711:11:23,50102:11:24Mensajeras de Almuñecar
370slovakiaMC2220  
Rachel 651
Team Evin Peter & Noemi411:11:44,95102:11:45Slovakia Club
371belgiumMC6057  
Paul
Team De Moor Gunther & Pierre311:12:42,50102:12:42Belgium Club
372eeuuMC8717  
Alegría
Team Hollywood Lou Loft111:14:58,10102:14:58USA
373hungaryMC9024  
WelsiMix
Team IFJ Ferge Miklos Jr.311:17:04,00102:17:04Hungary Pigeons Club
374colombiaMC3375  
La Estrella
Team Colombian Eagles411:19:27,30102:19:27Colombia Club
375englandMC2012  
Sky Thunder
Team Harding Brothers111:21:09,85102:21:10RPRA (Pigeon Association)
376granadaMC1728  
Darwin
Team Mohamede – Rida – Karim811:21:42,15102:21:42Mensajeras de Almuñecar
377belgiumMC2199  
Ralph
Team PEC & Batenburg1111:40:25,80102:40:26Belgium Club
378netherlandsMC8389  
Heintje
Team De Bruin BV311:47:02,95102:47:03Holland Pigeons Club
379germanyMC2614  
Eldiego
Jurgen Stefaniszyn212:20:25,85103:20:26Germany Club
380englandMC7433  
Denman 10
Team Shropshire Syndicate212:28:51,85103:28:52RPRA (Pigeon Association)
381belgiumMC0985  
Chi
Team Creemers & Zoon412:50:29,45103:50:29Olijftak Maaseik Club
382germanyMC3568  
Hy Tec
Keil Heiner112:50:42,10103:50:42Germany Club
383englandMC1348  
Rita
Team Holland & Stubbs213:01:19,80104:01:20RPRA (Pigeon Association)
384mexicoMC0560  
Spiderman
Team Familia Leos Díaz213:06:50,00104:06:50Mexico
385polskaMC9130  
Diamond
Dariusz Lata113:23:20,70104:23:21Polonia
386belgiumMC4428  
Bajito
Pierre Vanhentenrijck214:07:38,35105:07:38Belgium Club
387lanzaroteMC6994  
Kruger
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro714:22:15,80105:22:16Guatisea
388gran canariaMC3378  
Idaira
Team Maspalomas & Hmnos. Cazorla414:45:10,65105:45:11C.C. Las Palmas
389slovakiaMC1579  
Beka
Team Zihlavnik114:45:10,70105:45:11Slovakia Club
390netherlandsMC3008  
Targus
Lorenzo Van Russel314:45:57,65105:45:58Holland Pigeons Club
391belgiumMC6431  
Firpo
Team PEC & Batenburg1214:56:53,10105:56:53Belgium Club
392tenerifeMC5074  
Urania
Juan Pedro Moreno Gutiérrez215:34:43,25106:34:43CANARAGÜI
393polskaMC0629  
Niko’s Rose
Tomasz Wiczling215:35:46,50106:35:46Polonia
394austriaMC7944  
Norris
Benjamin Neag315:42:48,55106:42:49Austria Club
395walesMC8556  
Stevie
Team Men of Gwent215:59:34,00106:59:34Wales Club
396netherlandsMC5925  
Canary 2
Team Klein Falckenborg216:03:14,80107:03:15Holland Pigeons Club
397ukraineMC6913  
Mad Max
Team Family Ukraine & R+M+M+M216:08:10,05107:08:10Ukraine Club

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: