DERBY ARONA 2021 – 3. YARIŞ

ClasOriginPigeonSyndicateNpTimeDayTempoClub
1netherlandsMC2441  
Toutatis
Team Knol Pigeons110:49:59,05101:34:59Holland Pigeons Club
2slovakiaMC8690  
Sany
Team Viglas JJM110:50:06,80101:35:07Slovakia Club
3irelandMC0681  
Celtic Minnie
Team Highway Lofts110:53:38,05101:38:38Irish Homing Union
4czech republicMC3030  
Radhesjam Bh
Team Familie Karas Antonin110:53:48,55101:38:49Czech Republic Club
5englandMC6530  
Kon 911
Will Curtis111:02:56,75101:47:57RPRA (Pigeon Association)
6rumaniaMC3369  
Warrior
Team Anii Pigeons Warriors111:02:57,95101:47:58Romania
7hungaryMC8695  
Atte 97
Herold Attila111:02:58,55101:47:59Hungary Pigeons Club
8hungaryMC1748  
Eniko 2
Jozsef Kovacs111:02:58,75101:47:59Hungary Pigeons Club
9netherlandsMC5477  
Fausto
Team The Oener Butchers111:03:00,60101:48:01Holland Pigeons Club
10czech republicMC9776  
Calypso
Team Ceska Trebova111:03:03,70101:48:04Czech Republic Club
11belgiumMC3547  
Kubo
Team PEC & Batenburg111:03:07,90101:48:08Belgium Club
12englandMC6514  
Southfield Hartis
Mark Gilbert111:03:47,65101:48:48RPRA (Pigeon Association)
13netherlandsMC2566  
Pleda
Team Soepboer111:03:47,85101:48:48Holland Pigeons Club
14englandMC9609  
Mean Machine
Team Essex Rockets111:05:21,40101:50:21RPRA (Pigeon Association)
15germanyMC0117  
Zumba
Jurgen Stefaniszyn111:05:59,80101:51:00Germany Club
16belgiumMC1372  
Charles 390
Marc De Cock111:06:00,00101:51:00Belgium Club
17englandMC7713  
Barney
Team Herbert & Jones111:06:00,15101:51:00RPRA (Pigeon Association)
18netherlandsMC4038  
Frysian Nugget
Sjaak Buwalda111:06:00,45101:51:00Holland Pigeons Club
19austriaMC3913  
Acaymo 153
Alois Wiefler111:06:01,50101:51:02Austria Club
20walesMC0149  
Boomerang 02
Team Tom & Gaynor111:06:02,95101:51:03Wales Club
21walesMC9145  
Pete
Team Jack Army111:06:06,90101:51:07Wales Club
22irelandMC5874  
Celtic Spitfire
Team Highway Lofts211:06:06,95101:51:07Irish Homing Union
23slovakiaMC9219  
Sifka
Team KOLM111:06:08,35101:51:08Slovakia Club
24englandMC8927  
No No Jo Jo
Team Mr. & Mrs. Gregson111:06:09,10101:51:09RPRA (Pigeon Association)
25belgiumMC7653  
Jan 56
Team P-S-S-S111:06:10,05101:51:10Belgium Club
26walesMC4417  
Somerset Girl
Team Men of Gwent111:06:10,30101:51:10Wales Club
27slovakiaMC9260  
Luisa
Team KOLM211:06:11,45101:51:11Slovakia Club
28tenerifeMC0922  
Pedri
Team Tomás Montiel111:06:12,10101:51:12GRAN FONDO
29walesMC1989  
Hurricane
Team Jack Army211:06:12,95101:51:13Wales Club
30germanyMC3782  
Joker
Team Hackfort & Wilpers111:06:13,25101:51:13Ahaus-Alsstätten
31chinaMC3232  
Athena
Chen Zhiheng111:06:13,30101:51:13China Pigeon Raging Club
32eeuuMC4614  
Gaucho
Daniel Hash111:06:13,35101:51:13USA
33netherlandsMC9819  
Hiroito
Team Gebr. Janssen111:06:14,80101:51:15Holland Pigeons Club
34eeuuMC8717  
Alegría
Team Hollywood Lou Loft111:06:15,45101:51:15USA
35belgiumMC2567  
Jan 58
Team P-S-S-S211:06:16,20101:51:16Belgium Club
36englandMC3532  
Little Micky
Team Milly’s Loft111:06:16,45101:51:16RPRA (Pigeon Association)
37englandMC0324  
Tinkers
Team Tinks Treasures111:06:17,35101:51:17RPRA (Pigeon Association)
38englandMC0147  
Ugly Duck 2
Pieter & Anna Oberholster111:06:18,55101:51:19RPRA (Pigeon Association)
39belgiumMC7443  
Mathias
Team Luckyspil111:06:19,75101:51:20Belgium Club
40austriaMC5243  
Linde 1104
Robert Nagelhofer111:06:20,10101:51:20VRV – Oberoesterreich
41polskaMC7383  
Greek Sensitivity 99
Tomasz Wiczling111:06:21,25101:51:21Polonia
42polskaMC4532  
Maria D
Team Smge Rumik Krzysztof111:06:22,50101:51:22Polonia
43englandMC9506  
Nellie
Team Holland & Stubbs111:06:23,25101:51:23RPRA (Pigeon Association)
44germanyMC2656  
Floss
Hendrik Wilpers111:06:23,90101:51:24Ahaus-Alsstätten
45belgiumMC0687  
Mad Valens
Dirk Martens111:06:23,95101:51:24Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
46belgiumMC7456  
RED NAOMI
Team Diamond Ladies111:06:28,55101:51:29Olijftak Maaseik Club
47netherlandsMC3772  
Mouse
Team Gebr. Janssen211:06:28,85101:51:29Holland Pigeons Club
48norwayMC9788  
Topper
Team Ray & S. Veland111:06:32,00101:51:32Norge Racing Pigeon Club
49germanyMC3568  
Hy Tec
Keil Heiner111:06:33,10101:51:33Germany Club
50polskaMC0629  
Niko’s Rose
Tomasz Wiczling211:06:33,35101:51:33Polonia
51gran canariaMC5208  
Dácil
Team Maspalomas & Hmnos. Cazorla111:06:34,20101:51:34C.C. Las Palmas
52belgiumMC5598  
Jan 542
Team P-S-S-S311:06:34,45101:51:34Belgium Club
53belgiumMC6031  
Charles 409
Marc De Cock211:06:35,65101:51:36Belgium Club
54englandMC1367  
Essex Express
Team Two Paul’s Syndicate111:06:37,60101:51:38RPRA (Pigeon Association)
55hungaryMC9024  
WelsiMix
Team IFJ Ferge Miklos Jr.111:06:40,80101:51:41Hungary Pigeons Club
56netherlandsMC9392  
De Pyreneeen 2
Mijnis Gijsen111:06:52,25101:51:52Holland Pigeons Club
57eeuuMC3560  
Miriam
Team Black Gold111:06:57,25101:51:57USA
58netherlandsMC8031  
Amber
Jaap Koehoorn111:06:58,70101:51:59Holland Pigeons Club
59walesMC1674  
Kayson Return
Team Welsh Hopefuls111:08:12,40101:53:12Wales Club
60netherlandsMC8965  
Puffy
Team Gebr. Janssen311:08:14,30101:53:14Holland Pigeons Club
61mexicoMC6963  
Bam Bam
Armando Soto Racing Pigeon Loft111:08:17,70101:53:18Mexico
62englandMC7023  
New Mistake 2
Will Curtis211:08:43,50101:53:44RPRA (Pigeon Association)
63englandMC4526  
Smart Lass
Will Curtis311:08:47,10101:53:47RPRA (Pigeon Association)
64eeuuMC4688  
Brandi
Team Milestone Loft111:11:18,00101:56:18USA
65netherlandsMC8605  
Love Machine
Jaap Koehoorn211:11:30,45101:56:30Holland Pigeons Club
66slovakiaMC1579  
Beka
Team Zihlavnik111:12:55,75101:57:56Slovakia Club
67colombiaMC1227  
Natalia
Team Club Cafe de Colombia111:13:16,45101:58:16Colombia Club
68netherlandsMC8426  
Layla
Team P & A Wiersema111:13:17,75101:58:18Holland Pigeons Club
69englandMC8195  
Ship Ahead
Team Bet Right Lofts111:13:19,10101:58:19RPRA (Pigeon Association)
70walesMC2864  
The Late One
Team Gwalia Lofts111:13:19,15101:58:19Wales Club
71austriaMC6638  
Top 367
Franz Roetzer111:13:22,10101:58:22VRV – Oberoesterreich
72colombiaMC0916  
Gabriela
Team Colombia111:13:22,15101:58:22Colombia Club
73belgiumMC5813  
sandra
Dream Team111:13:22,40101:58:22Belgium Club
74scotlandMC0488  
The Runt
Team Kingsway Lofts111:13:24,80101:58:25Scottish Homing Union
75englandMC6077  
Shergar
Team Craven111:13:25,50101:58:26RPRA (Pigeon Association)
76denmarkMC1276  
Tilla 747
Team Anita & Tage Gravesen111:13:26,00101:58:26Denmark Club
77englandMC6143  
Sea Pigeon
Team Craven211:13:27,05101:58:27RPRA (Pigeon Association)
78slovakiaMC2220  
Rachel 651
Team Evin Peter & Noemi111:13:29,20101:58:29Slovakia Club
79TurkeyMC2909  
Akira
Team Karakurt & Koroglu111:13:43,85101:58:44Turkey Flying Club
80englandMC3285  
Sharron
Will Curtis411:13:44,40101:58:44RPRA (Pigeon Association)
81netherlandsMC3079  
Raven
Team Veenstra Pigeons111:13:45,30101:58:45Holland Pigeons Club
82tenerifeMC5127  
Gilbert
Team Columbacanaria111:13:47,05101:58:47Adexe
83polskaMC9368  
Kara
Team Maja111:13:47,55101:58:48Polonia
84granadaMC2155  
Ilse
Team Mohamede – Rida – Karim111:13:48,70101:58:49Mensajeras de Almuñecar
85slovakiaMC8241  
ADK 39
Team Krajcik Daniel & Andrea111:13:48,75101:58:49Slovakia Club
86belgiumMC8980  
F.B.I. 4
Team FBI111:14:47,60101:59:48Belgium Club
87polskaMC6195  
Janetti
Sylwester Ostapiuk111:14:50,40101:59:50Polonia
88germanyMC2319  
Austin
Team Sandras Family111:14:58,70101:59:59Germany Club
89englandMC9384  
Southfield Jones
Mark Gilbert211:15:19,80102:00:20RPRA (Pigeon Association)
90englandMC5162  
Suzi
Team Tinks Treasures211:15:20,95102:00:21RPRA (Pigeon Association)
91englandMC5222  
Becky
Team Gypsy Jones111:15:22,95102:00:23RPRA (Pigeon Association)
92germanyMC6155  
Nachi
Team Klaas & Sohn111:16:38,95102:01:39Rietberg Club
93englandMC2706  
Golden Eye 331
Team Bomber Harris111:16:44,85102:01:45RPRA (Pigeon Association)
94englandMC3432  
Elliott
Team Hibbert Bros.111:18:00,55102:03:01RPRA (Pigeon Association)
95italiaMC0018  
Rony Z
Ionut Hatnean111:19:32,85102:04:33Italia Club
96gran canariaMC2665  
Berlín
Team Warzone111:20:35,05102:05:35Club Los Socios
97belgiumMC2261  
Jackie
Team Sans peur Herent111:28:52,80102:13:53Belgium Club
98netherlandsMC5282  
Arona Jos
Team Brutus, Bennie & the Pigeons111:29:59,30102:14:59Holland Pigeons Club
99belgiumMC3027  
Kalypso
Team PEC & Batenburg211:30:17,20102:15:17Belgium Club
100englandMC8878  
Foster
A. Harker111:34:39,05102:19:39RPRA (Pigeon Association)
101slovakiaMC0684  
Noemi 625
Team Evin Peter & Noemi211:37:14,90102:22:15Slovakia Club
102belgiumMC5177  
Berreke
Team De Moor Gunther & Pierre111:37:16,60102:22:17Belgium Club
103belgiumMC4281  
Tipper
Pierre Vanhentenrijck111:37:27,25102:22:27Belgium Club
104englandMC9284  
Oscar
Team Paul & Christine Titcomb111:37:29,05102:22:29RPRA (Pigeon Association)
105slovakiaMC6987  
Arona 15
Team Sadlak Vendelin & Andrej111:37:31,75102:22:32Slovakia Club
106eeuuMC2843  
Udonis Way
Team Beko Loft111:38:14,00102:23:14USA
107netherlandsMC5643  
Blue Bennie
Team Fra Co Ja111:38:25,65102:23:26Holland Pigeons Club
108belgiumMC5631  
Click
Team PEC & Batenburg311:39:03,60102:24:04Belgium Club
109netherlandsMC3370  
Matter Horn
Team Mountain California Friends111:39:04,35102:24:04Holland Pigeons Club
110rumaniaMC1848  
Magic Boy
Team Anii Pigeons Warriors211:39:34,75102:24:35Romania
111eeuuMC7298  
Mary
Team Black Gold211:59:49,50102:44:50USA
112walesMC2824  
Ruby
Team Williton Wonders112:19:26,15103:04:26Wales Club
113englandMC8093  
Flash
Team W and S Sweet112:19:52,75103:04:53RPRA (Pigeon Association)
114italiaMC2025  
S.Stan 2
Team Adriyan M. Stankov & Ion Jucan112:30:21,20103:15:21Italia Club
115austriaMC8997  
Focus
Benjamin Neag112:44:20,85103:29:21Austria Club
116germanyMC2614  
Eldiego
Jurgen Stefaniszyn212:53:01,65103:38:02Germany Club
117englandMC8886  
Estuardo
Team Glevum112:55:15,15103:40:15RPRA (Pigeon Association)
118slovakiaMC1875  
Adam
Team Tasary Pavel & Anna112:55:43,65103:40:44Slovakia Club
119englandMC0686  
Essex Dream
Team Two Paul’s Syndicate212:56:47,55103:41:48RPRA (Pigeon Association)
120belgiumMC4174  
Diamond
Team Leyen Karel – Jan Racing112:59:34,40103:44:34Olijftak Maaseik Club
121englandMC8541  
The Real Bond
Team Essex Rockets213:00:28,80103:45:29RPRA (Pigeon Association)
122austriaMC9744  
Mali
Benjamin Neag213:00:36,10103:45:36Austria Club
123lanzaroteMC6994  
Kruger
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro113:00:39,25103:45:39Guatisea
124gran canariaMC3378  
Idaira
Team Maspalomas & Hmnos. Cazorla213:09:09,55103:54:10C.C. Las Palmas
125granadaMC1728  
Darwin
Team Mohamede – Rida – Karim213:15:49,30104:00:49Mensajeras de Almuñecar
126belgiumMC0985  
Chi
Team Creemers & Zoon113:17:50,35104:02:50Olijftak Maaseik Club
127walesMC6693  
Lorraine
Team Welsh Hopefuls213:17:53,20104:02:53Wales Club
128slovakiaMC4437  
Baja
Vladimir Benak113:17:56,65104:02:57Slovakia Club
129netherlandsMC6977  
Oss 782
Team Rien van Oss en Zn113:18:15,85104:03:16Holland Pigeons Club
130hungaryMC9932  
Niki 3
Jozsef Kovacs213:19:03,10104:04:03Hungary Pigeons Club
131englandMC6758  
Rosie
Team Tinks Treasures313:20:47,65104:05:48RPRA (Pigeon Association)
132sloveniaMC2959  
Skirca
Geric Dusan113:24:37,10104:09:37Slovenia Club
133englandMC2708  
Ship Anchor
Team Bet Right Lofts213:24:38,30104:09:38RPRA (Pigeon Association)
134austriaMC4480  
Mauricius
Team Kutlesa113:24:42,40104:09:42VRV – Oberoesterreich
135belgiumMC6199  
Jan 418
Team P-S-S-S413:24:42,75104:09:43Belgium Club
136netherlandsMC3008  
Targus
Lorenzo Van Russel113:24:45,25104:09:45Holland Pigeons Club
137netherlandsMC8832  
Certify
Team Gebr. Janssen413:24:48,45104:09:48Holland Pigeons Club
138netherlandsMC0756  
Gemma
Team Fra Co Ja213:24:49,15104:09:49Holland Pigeons Club
139puerto ricoMC9491  
Dark Lady
José L. García Cruz113:25:57,00104:10:57Puerto Rico
140lanzaroteMC4578  
Morel
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro213:25:59,60104:11:00Guatisea
141germanyMC3817  
Nicky
Hendrik Wilpers213:26:00,35104:11:00Ahaus-Alsstätten
142germanyMC0752  
Markus
Johannes Rimmele113:30:07,80104:15:08Germany Club
143netherlandsMC5908  
Terca
Team Gebr. Janssen513:30:09,20104:15:09Holland Pigeons Club
144rumaniaMC8209  
CONAN
Hanus Vasile113:30:09,55104:15:10Romania
145germanyMC9629  
Spork 6
Team Maria & Hubert Bramkamp113:31:32,65104:16:33Germany Club
146netherlandsMC4809  
Salt 2
Team Soepboer213:31:54,40104:16:54Holland Pigeons Club
147netherlandsMC1864  
Wyckels Pride
Team De Jong & Pander113:32:05,65104:17:06Holland Pigeons Club
148belgiumMC7432  
Sindy
Team PEC & Batenburg413:32:14,40104:17:14Belgium Club
149belgiumMC1132  
Colin
Team Creemers & Zoon213:33:23,80104:18:24Olijftak Maaseik Club
150belgiumMC0711  
Sweet Irma
Team Fabulous Hoes Brothers113:33:48,85104:18:49Belgium Club
151denmarkMC8163  
Max
Team Henriksen113:33:54,35104:18:54Denmark Club
152slovakiaMC0807  
Arona 01
Team Sadlak Vendelin & Andrej213:34:03,95104:19:04Slovakia Club
153netherlandsMC0033  
Jan Aart
Team De Bruin BV113:34:08,20104:19:08Holland Pigeons Club
154irelandMC3498  
Highway Excell
Team Highway Lofts313:35:39,25104:20:39Irish Homing Union
155belgiumMC2161  
Sultan
Team G.V.J. Belgium113:35:41,70104:20:42Belgium Club
156belgiumMC3357  
Mad Baba
Dirk Martens213:35:41,75104:20:42Eerlijk duurt Langst Moerbeke-Geraardsbe
157polskaMC4390  
Siddy
Team Gorzel & Lipian113:35:45,70104:20:46Polonia
158belgiumMC6431  
Firpo
Team PEC & Batenburg513:35:46,55104:20:47Belgium Club
159englandMC6736  
Champaign Shamane
Team Milly’s Loft213:36:47,20104:21:47RPRA (Pigeon Association)
160walesMC0025  
Atlantic Waves
Team Rhondda Rockets113:36:53,35104:21:53Wales Club
161slovakiaMC5095  
Majka
Team KOLM313:38:24,70104:23:25Slovakia Club
162netherlandsMC8603  
Jansje
Team De Bruin BV213:42:14,30104:27:14Holland Pigeons Club
163gran canariaMC7838  
Nublo
Team Maspalomas & Hmnos. Cazorla313:47:45,10104:32:45C.C. Las Palmas
164belgiumMC0637  
White Top
Team Buyl & Howells113:47:45,55104:32:46Denderbond Ninove
165lanzaroteMC7782  
Vanoppen
Continental Team Colombia Cuba & Lanzaro313:47:46,15104:32:46Guatisea
166polskaMC8758  
Gigolo
Team Iwona & Leon Przystal113:47:46,45104:32:46Polonia
167polskaMC9424  
ChiChi
Arkadiusz Buttner113:47:50,45104:32:50Polonia
168englandMC3890  
Essex Jumbo
Team Two Paul’s Syndicate313:57:08,90104:42:09RPRA (Pigeon Association)
169eeuuMC6113  
April
Team Pena Loft113:57:50,55104:42:51USA
170germanyMC4705  
Lexa
Team 2020114:00:52,40104:45:52Coesfeld/Leiberg Club
171englandMC9551  
Essex Jackpot
Team Two Paul’s Syndicate414:10:01,90104:55:02RPRA (Pigeon Association)
172italiaMC1391  
Ciclon
Team Ghiacci Matilde &Elena Camagni114:29:47,70105:14:48Italia Club
173belgiumMC7566  
Anemone
Team Matuma114:34:38,80105:19:39Belgium Club
174granadaMC6494  
Dickens
Team Mohamede – Rida – Karim314:34:41,30105:19:41Mensajeras de Almuñecar
175polskaMC0514  
Adolfo
Team Smge Rumik Krzysztof214:37:26,15105:22:26Polonia
176colombiaMC1949  
Marcial Luis
Team Club Cafe de Colombia214:45:21,00105:30:21Colombia Club
177austriaMC0764  
Top 6
Franz Roetzer214:45:22,55105:30:23VRV – Oberoesterreich
178belgiumMC1345  
Fiama
Team PEC & Batenburg614:59:12,75105:44:13Belgium Club
179netherlandsMC9606  
Blue
Team Koelma.nl114:59:14,75105:44:15Holland Pigeons Club
180germanyMC6746  
Spork 1
Team Maria & Hubert Bramkamp214:59:15,50105:44:16Germany Club
181slovakiaMC9696  
Peter 614
Team Evin Peter & Noemi314:59:17,20105:44:17Slovakia Club
182austriaMC7620  
F & A 01
Team Butyka & Viglidán115:01:41,00105:46:41Austria Club
183netherlandsMC7953  
Oss 703
Team Rien van Oss en Zn215:05:53,75105:50:54Holland Pigeons Club
184tenerifeMC7405  
Blue Hawai
Team HL Pigeons115:05:53,80105:50:54Nuevos HORIZONTES
185slovakiaMC7871  
Jozko
Team KOLM415:07:42,50105:52:42Slovakia Club
186belgiumMC1613  
Costi
Team Andrei C. & Furnica C.115:07:42,90105:52:43Belgium Club
187rumaniaMC7598  
Invictus
Class 888115:07:49,30105:52:49Romania
188denmarkMC1917  
Jamie 756
Team Anita & Tage Gravesen215:14:02,65105:59:03Denmark Club
189italiaMC8616  
melodía
Team Ghiacci & Celli & Valvo115:19:00,25106:04:00Italia Club
190belgiumMC3394  
Monroe
Team Segers & Coppens115:23:06,00106:08:06Denderbond Ninove
191belgiumMC5296  
Yasser
Team PEC & Batenburg715:38:46,15106:23:46Belgium Club
192englandMC7433  
Denman 10
Team Shropshire Syndicate115:53:26,70106:38:27RPRA (Pigeon Association)
193gran canariaMC8606  
Yeraki
Team Warzone216:12:02,40106:57:02Club Los Socios
194polskaMC9130  
Diamond
Dariusz Lata116:13:23,30106:58:23Polonia
195englandMC1348  
Rita
Team Holland & Stubbs216:16:28,55107:01:29RPRA (Pigeon Association)
196belgiumMC4375  
Xharon
Team PEC & Batenburg816:18:05,80107:03:06Belgium Club
197germanyMC7942  
Aliana
Hendrik Wilpers316:23:08,30107:08:08Ahaus-Alsstätten
198englandMC7758  
Hera
Team Fev Flyers116:27:24,05107:12:24RPRA (Pigeon Association)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: