Genel

2019 OLR YARIŞÇILARIMIZ

Devamını Oku »

ORTAK KÜMESLERDE YARIŞÇILAR VE İŞLETMECİLER

Artan Ortak Kümes sayısı ve rekabetin derneklerden farklı kümeslere de taşınması ,normalde bir araya gelmeyecek farklı yarışçılar ile yarışabilme keyfi, ödüller ve uluslararası listelerde yer alabilme şansı giderek daha fazla yarışçıyı ortak kümeslerde yarışmaya sevkediyor.Bizler de yarışçılar ve ortak kümes işletmecilerinin çoğunlukla bildiği ve uyguladığı bazı ayrıntıları toplu olarak tekrar hatırlayalım dedik ; YARIŞÇILAR ; -Eldeki damızlıklar tüm yıl boyunca ...

Devamını Oku »

TÜRKİYE ORTAK KÜMES LİGİ

TÜRKİYE LİGİ – TEK KÜMES DEĞİL HER KÜMES TEK YARIŞ DEĞİL HER YARIŞ Posta güvercini yarışlarında yarışçıların kendilerini aynı şartlarda kıyaslayabilmeleri, adil bir sıralama yapılabilmesi , heyecanı artırmak ve yarış kültürünün geliştirilebilmesi adına, seçilen ortak kümeslere katılmak isteyen yarışçılar arasında 2020 yılı itibariyle lig usulü sıralama ve eleme grupları düzenlenecektir, bunun için ; 1-Lig için seçilecek ortak kümesler ; – ...

Devamını Oku »

EGEDERBY 2019 -1.YARIŞ

Yarış Adı: KULA ETABI Yarış Tarihi: 29/09/2019 23:57:59Bırakılma Tarihi: 30/09/2019 8:09:35Mesafe: 100000Toplam Güvercin: 286 #FancierPigeonPigeon RingCountryStateEL RingClocked TimeSpeed1YUSUF KARAKURTTR-19-050380ClockedC591DBDD2019-09-30 09:16:07.201503,232SELAHATTIN BAKARTR-19-104992ClockedC591DEEE2019-09-30 09:16:08.271502,823GUVEN KADIRTR-19-172135ClockedC591DD622019-09-30 09:16:08.541502,724DAVUT& SUNAY KARDESLERTR-19-137845ClockedC581F3D12019-09-30 09:16:11.401501,655ALPER YETISERTR-19-125152ClockedC581EC812019-09-30 09:16:11.851501,486ADEM AHMETTR-19-130911ClockedC591DA5D2019-09-30 09:16:12.151501,367MEHMET FATIH DONDERTR-19-256919ClockedC581F4482019-09-30 09:16:13.621500,818MURAT OYNARTR-19-166028ClockedC591DF182019-09-30 09:16:14.211500,599GUVEN BAKISLITR-19-172104ClockedC591DEA42019-09-30 09:16:14.631500,4310AKIF GULERTR-19-017773ClockedC591E2FE2019-09-30 09:16:15.151500,2411IRFAN BASARANTR-19-122230ClockedC591DFBB2019-09-30 09:16:17.071499,5212GUVEN BAKISLITR-19-172103ClockedC581EB412019-09-30 09:16:17.111499,513OGUN KOSETR-19-059102ClockedC591D9142019-09-30 09:16:17.871499,2214ILYAS&HASANTR-19-119845ClockedC581F0882019-09-30 09:16:18.731498,915TUNA K42TR-19-042287ClockedC581EFBB2019-09-30 09:16:18.781498,8816ORHAN KESKIN&SULEYMAN OZTURKTR-19-057129ClockedC581F4022019-09-30 09:16:20.241498,3317ORHAN KESKIN&SULEYMAN OZTURKTR-19-057140ClockedC591DEF12019-09-30 09:16:21.681497,7918KAAN ERDEM BERRA DEGIRMENCITR-19-061457ClockedC591D98B2019-09-30 09:16:22.321497,5519BALIKESIR POSTATR-19-101611ClockedC591DD502019-09-30 09:16:22.661497,4320ZAFER BALTATR-19-007742ClockedC591E0072019-09-30 09:16:23.041497,2821OKAY ISMAIL TEAMTR-19-185747ClockedC591DF8B2019-09-30 ...

Devamını Oku »

AMANOS EXTREM 2019-KLASMAN

2019 Klasman Sonuçları SıraKatılımcıKünyeEtapPuan1Kadir ÖKSÜZTR19-05060153192Ulufer – ÇakıroğluTR19-04921952293Ali AKTAŞTR19-17409542944Ali AKTAŞTR19-17409442835Çukurova BilezikTR19-20700142816Arena Aydın – Aydınlı KomutanTR19-24861442777Ferhat GÜLEZTR19-00373042688İbrahim Eski&Ramazan ArtukTR19-29201942589BY CULİYAŞ GÜZELDEMİRCİ BURAKTR19-008730425010Neşet ATEŞTR19-273307422711Murat KAYAPINARTR19-253104421112Selahattin BAKARTR19-108411418013Eskişehirli KankilerTR19-050197417614İsmail Güler & Araz PigeonsTR19-046517417315Mahmut AKKOYUN & Ömer DURAKTR19-020111417116Şehmus OYUROĞULLARITR19-251110416417Demir KARDEŞLERTR19-063362415818İlhan CENKERİTR19-106811413819Demir KARDEŞLERTR19-0633534135

Devamını Oku »

AMANOS EXTREM 2019 – FİNAL

Salım Tarihi 2019.09.29 Saati 07:00:00 Giden 104 Gelen 50 Sıra Katılımcı Künye Varış Hız Puan 1 Neşet ATEŞ TR19-273307 15:07:21.1569758841 997.199 100 2 Çukurova Bilezik TR19-207001 15:08:05.1569758885 995.684 97 3 Şampiyon Gökhan TUNCA TR19-230847 15:16:26.1569759386 978.940 94 4 Dülger-Gürsoy-Omurtak TR19-209364 15:16:28.1569759388 978.871 91 5 Faruk ÖZYÖRÜK TR19-108348 16:27:10.1569763630 856.862 88 6 Mehmet Davaz TR19-070723 16:40:44.1569764444 836.845 85 7 Selahattin BAKAR ...

Devamını Oku »

CORABİA OLR 2019 – FİNAL

Final Race-Darabani 515 Km Release Point: DarabaniInfo:for fists 280 Km have tailwind 8-11 Km/h,last 250 km front winsn and right side wind 3-11 km/hmaximum today 22 degreeds CelciusDistance: 515 km Release Time: 21.09.2019 08:00:00 (GMT +3:00)basketed Pigeons: 490 arrived Pigeons: 112 expected Pigeons: 378   RankFancierTeamCountryPigeonArrivalSpeed [m/min]Pigeon Name1Slavko Kutlesa—AUT-319-19-28121.09.2019 15:58:14.681076.85472Katrin Vilkevich—UKR-19-350558421.09.2019 15:58:15.191076.83553Noni Radulescu A—RO-19-21435621.09.2019 15:58:16.701076.7789(A)4Racing Pigeons Jebjerg—DAN-170-19-305921.09.2019 15:58:19.741076.66485Familie Soellner A—DV-2733-19-204821.09.2019 15:58:39.231075.9341(A)6Familie Soellner A—DV-2733-19-184521.09.2019 15:58:43.821075.7622(A)7Team Ukrain-Master—UKR-19-350557921.09.2019 15:58:48.121075.60128Hamza ...

Devamını Oku »

KIRKPINAR ARENA 2019 – 3.YARIŞ

Release Point:Info: Distance: 220 kmRelease Time: 16.09.2019 07:30:00 (GMT +3:00)basketed Pigeons: 1011 arrived Pigeons: 791 expected Pigeons: 220 RankFancierTeamCountryPigeonArrivalSpeed [m/min]Pigeon Name1ERGUN ELLİBİR—02334316.09.2019 10:20:11.101292.71092HOCA ERDAL 1453—04519116.09.2019 10:20:11.501292.66023WWW.KOCAOĞLUPİGEONS.COM—DV-07771-39516.09.2019 10:20:11.501292.66024EZGİ-HATİCE KARAKURT—05001016.09.2019 10:20:11.601292.64765ENVER ALTAN-KENAN KARACA—00713016.09.2019 10:20:11.601292.64766ARİF TEZCAN—00772116.09.2019 10:20:12.201292.57167SARAY HARİTA—18051116.09.2019 10:20:12.201292.57168MİS CAFE-MÜMİN KARACA—24902616.09.2019 10:20:12.201292.57169KOD ADI BAŞKAN – RECEP CEYLAN—10835216.09.2019 10:20:12.801292.495710MUSTAFA RAVALI—22023616.09.2019 10:20:12.901292.483011NESİM BOZTAŞ-YILMAZ YILDIZ—00018816.09.2019 10:20:13.001292.470412ASANSÖRCÜ & ELAZIĞ—05023316.09.2019 10:20:13.101292.457713SERGEN KOYUNCU—22006816.09.2019 10:20:13.201292.445114RECEP-EMİN BAYRAMOĞLU—04304916.09.2019 10:20:13.201292.445115MUSA&İSMAİL&EMİR—12046816.09.2019 10:20:13.201292.445116TARIK- TURGAY—00179316.09.2019 10:20:13.301292.432417İSMAİL MURAT OLGUNER—01025116.09.2019 10:20:13.601292.394518ŞÜKRÜ & SELAHATTİN—22052516.09.2019 ...

Devamını Oku »

ARENA AYDIN 2019 DERECELERİMİZ

1.YARIŞ 1. – YARI FİNAL 1 SAAT FARK İLE 1. – EN HIZLI KUŞ KLASMAN 1. YARIŞ ; 1        TR-19-0048110           MUGLA   TURKEY      ALI FUAT    40        TR-19-0050361           GAZIANTEP   TURKEY      KARAKURT – KOROGLU  52        TR-19-0050352           GAZIANTEP   TURKEY      KARAKURT – KOROGLU  80        TR-19-0048102           GAZIANTEP   TURKEY      KARAKURT – KOROGLU  137        TR-19-0048109           GAZIANTEP   TURKEY      KARAKURT – KOROGLU  165        TR-19-0048103           MUGLA   TURKEY      ALI     2.YARIŞ ...

Devamını Oku »

BEST PİGEONS OF İSTANBUL 2019- FİNAL 478 km

2019 BEST PİGEONS OF İSTANBUL         İSA TÜRKOĞLU ADINA OSMANCIK FİNAL YARIŞI GELEN SALIM TARİHİ31.08.2019           SALIM SAATİ06:36:00 TOPLAM SALINAN KUŞ317       SALIM KORDİNATI                   40,06.54.9 / E 034,24.31.8 MESAFE478,254 SIRA  ÜLKE   YIL   Marka   KATILIMCI ADI & SOYAD   IGELİŞ SAATİ   HIZ   KATILIM YERİ    DERNEK 1 TR1932011   BOYABATLI SAİM ÇATAL2019.08.31 14:26:27,91.016,5600 2 TR19210588   ATİKER LPG MEHMET USTA2019.08.31 14:26:31,31.016,43DİYARBAKIR21 DİYARBAKIR 3 TR19107851   ÖNER KARDEŞLER 2019.08.31 14:26:50,71.015,74   ...

Devamını Oku »